Dailės magistras medizinalfachberufe

Bendroji informacija

Programos aprašymas

medicina

Nuotolinis mokymas Medizinalfachberufe į magistro laipsnį (MA) yra skirtas žmonėms, kurie dirba sveikatos, gydymo ir priežiūros profesijų ir jau gautų akademinis bakalauro ar magistro laipsnius, įskaitant menų bakalauro prie Medizinalfachberufe DIPLOMO , Žinoma, gali būti tiriamas vienu metu be profesinės veiklos ir ypač tinka prieigos karjeros į fizioterapijos, ergoterapijos, logopedijos, geriatrijos rūpybos, sveikatos priežiūros ir slaugos srityse. Be padidėjusių valdymo ir bendravimo įgūdžių, kad studentams įgyti penkių semestrų nuodugniai žinias ir įgūdžius tiek su sveikata susijusių mokslinių tyrimų veiklai, taip pat projekto ir inovacijų valdymas.

Magistro programa Medizinalfachberufe

Tarpdisciplininio magistro studijų programa Medizinalfachberufe nuotolinis mokymasis suteikia idealus akademinių įgūdžių vystymosi visiems terapijos ir slaugos profesijų darbuotojams, kurie nori tęsti mokslus lygiagrečiai su okupacijos magistro lygiu. Dėl geresnio balanso tarp studijų ir darbo ir didesnio nepriklausomumo vietą, mokiniai gali lankyti šį kursą šeštadienį arba gyvenamąją vietą vienoje iš daugelio plataus Vokietija studijų centrų diplomo kolegijoje arba virtualioje versijoje su interneto paskaitas.

Studentai įgyja dėl jau įgytą bakalauro ar magistrantūros studijų žinias ir įgūdžius už žinias mokslo ir mokslinių tyrimų teorijos srityse, kokybiniai ir kiekybiniai metodai empirinio socialinio tyrimo, įrodymų pagrindu veiksmų ir projekto ir inovacijų valdymas. Į pasirenkamųjų modulių sveikatos vadybos studentai gilinti savo žinias ir įgūdžius organizacinės ir personalo plėtros sveikatos priežiūros įstaigose ir ambulatorinio sektoriaus, o jie specializuojasi pasirenkant rankų reabilitacijos ar Neuroprosthetics Ypatingos pacientų poreikius.

Pagrindiniai studijų srityse magistro programos Medizinalfachberufe

sveikatos vadybos

Pabrėžiant Sveikatos vadybos studijos suteikiančias studentus prisiimti lyderio pozicijas stacionare ir ambulatoriškai Einrichtugnen sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, ligoninių valdymo, kaip departamentas ar pagrindinio skyriaus vadovas arba globos ar slaugos paslaugas. Tarpdisciplininių ambulatorinių sveikatos priežiūros centruose, pagyvenusių žmonių priežiūros įrenginiai, namų priežiūros paslaugų ir slaugos ligoninėse valdymas yra įmanoma.

Sveikata Švietimas

Dėmesys sveikatos ugdymo magistro programos apdorotą plėsti ir gilinti mokslines programas (profesinė) pedagogika ir didaktika už Medizinalfachberufe. Tikslinė grupė yra studentai, kurie jau atliekantys mokymą profesinėse mokyklose ar universitetuose sveikatos apsaugos sektoriuje ir taip yra jau mokytojams. Dėmesys prisideda prie mokymo profesionalumo. Visų pirma, šis dėmesys taip pat pasirengti vadovavimo šioje srityje, pavyzdžiui, dėl mokymo linijos profesinėse mokyklose. Studentai taip pat gali kurti ir diegti naujas mokymo sąvokas. Reikėtų pažymėti, kad labai skirtingi reikalavimai egzistuoja atskirų provincijų į profesinės ir švietimo kvalifikacijos mokytojų ir vyresniųjų mokytojų mokyklų sveikatos priežiūros profesijoms. Laišku 2015 sausis laiške patvirtino Žemutinės Saksonijos mokyklos lenta, kad magistro programa su fokusavimo Medizinalfachberufe atitinka sveikatos ugdymą tiek mokytojams, taip pat linijų mokyklų sveikatos priežiūros profesijų Žemutinėje Saksonijoje poreikius. Šio centroidė kursai tik tuo studijų centras Hanoveris.

rankų reabilitacija

In Focus Handrehabilitation Magistrantūros studijų programos Medizinalfachberufe mokiniai mokosi kurti ranka terapinis įrenginius ir vykdyti ir įgyvendinti standartus kokybės vadybos sveikatos priežiūros. Bendradarbiaujant su rankų chirurgai taip pat gali kurti ir įgyvendinti gaires nukentėjusiosios rankų ir rankų sergantiems pacientams. Be to, jie turi žinių, reikalingų raštu specializuotos literatūros ir gali būti naudojamas fizioterapeutų ir ergoterapeutų rengimo rankinio reabilitacijos meną. Per turimą kompetenciją protezavimas ir geležinkelių tiekimo srityje gali sukurti bendradarbiaujant su prosthetists naujų sistemų šiose srityse ir ištirti jų taikymo tyrimais.

Neuroprosthetics

Studentai gravitacijos Neuroprosthetics yra ypač pajėgi veikti klinikinės pacientų priežiūros ir čia perimti valdymo užduotis. Jie turi patirties NEIROREHABILITĀCIJAS iš biomechanikos ir protezavimo medicinos prietaisų. Jie tinka protezus ištaisyti ir kurti individualius gydymo planus pacientams. Studentai mokosi įvertinti nustatytas atsižvelgiant į jų duomenų bazę terapijos metodus ir įdiegti naujus gydymo metodus. Bendradarbiaujant su reabilitacijos gydytojai gali parengti gaires dėl NEIROREHABILITĀCIJAS pacientams.

Karjeros perspektyvas po nuotolinio mokymosi

Darbo galimybes yra u. . dėl nuolatinio mokslo plėtros medicinoje ir kuris turėjo ilgalaikį academization iš Medizinalfachberufe labai gera. Tai sąlygoja taikymo galimybes, pavyzdžiui, šiose srityse veiklos:

Valdymo srityje, valdymas ir organizavimas:

 • Atliko departamentų ligoninėse, klinikose, ankstyvosios intervencijos, pagalbos neįgaliesiems pagyvenusiems ir priežiūros psichiškai nesveikas, pavyzdžiui, su darbu susijusio personalo valdymo
 • Dizainas ir vykdymas naujas organizacines struktūras, departamentai ir terapijos
 • Savarankiškai dirbantiems asmenims ir aktyvus formuojant sisteminius profesines užduotis, kurioms reikalingas universitetinis laipsnis, pvz., Kaip atsakingo / r Kokybės vadybininkas / į
 • Efektyvi ir veiksminga tuningas ir administravimas įvairių sričių praktiką ir priežiūros centruose, kur skirtingų sveikatos priežiūros specialistai yra koordinuojamas, atsižvelgiant į rinkos pokyčius ir raidą

Lauko švietimas ir mokymas:

 • Valdymas ir plėtra tęstinio mokymo programas
 • Samprata ir komunikacija dalykinių TĘSTINIS MOKYMAS pasiūlymai
 • jei būtina, mokomosios ir mokymo veiklos švietimo ir mokymo, atsižvelgiant į savo specializacijos

Kategorijos išpjova medicinos gydomasis žinios rankiniame reabilitacijos:

 • Ypač tinka gydytojo / viduje ir ergoterapeuto / viduje, Ž. B. privačia praktika arba rankų chirurgijos klinikoje
 • Įvadas ir parama naujų procesų paciento / viduje tiekimo su padidėjusia autonomijos ir naudojant sisteminį vertinimą

Plotas reabilitacija, NEIROREHABILITĀCIJAS, protezavimas ir Neuroprosthetics:

 • Vadyba ir dizainas specializuotų klinikinių veiklos reabilitacijos, ypač NEIROREHABILITĀCIJAS
 • Paciento orientuotų mokslinių tyrimų dėvėti protezus / viduje

Kategorijos plėtra veiklos spektro ir mokslinio pagrindo profesijos:

 • Stiprinančios ir išplėtimas gydymo paslaugas, įskaitant bet kokių įrodymų pagrindu ir vertinimo
 • Plėtra nuolatinio perspektyvos atsispindi ir mokslinių tyrimų pagrindu profesinės praktikos
 • Sukūrė moksliškai pagrįstas ir sisteminiai sprendimai erarbeiteter
 • Planavimas ir įgyvendinimas toliau, empiriškai pagrįsti mokslinių tyrimų studijas

Normalus laikotarpis

Nuotolinis mokymasis: 5 semestrus Darbo krūvis *: 120 kredito balai pagal ECTS

* Darbo krūvis apima pasirengimo laiką ir sekti ir dalyvauti klasės paskaitų, savarankiškai mokytis ir pasirengti egzaminams ar įgyvendinimas. Manoma, kad už į erwerbendem kredito vidurkis prie ECTS darbo krūvį gali būti nuo 25-30 valandų per pagrindas. Nuotolinių studijų mokymo programa yra 5 semestrų variantas, priklausomai nuo profesinės apšvitos - gali būti pratęstas iki keturių semestrų - nemokamai mokytis. Savaitraštis krūvis gali būti individualiai pritaikytas profesionaliems ir / ar šeimos sąlygomis.

pradinis

Žiemos terminas (spalis) ir vasaros laikotarpiui (balandis)

akreditavimas

Akreditavimo studijų programos per akreditavimo agentūra AHPGS

Mokestis už mokslą

Nuotolinis mokymasis: 297,00 € / mėn (bendra suma € 8,910.00 plius vienkartinis egzaminų mokestis 915,00 €)., Finansavimas alternatyvų prašymą.

studijų forma

Nuotolinis mokymasis su realaus arba internetu ekvivalentas sesijų: Nuotolinės mokymasis vyksta pakaitomis tarp savarankiško mokymosi su studijų bukletai ir visą dieną Šeštadienis-seminarai (apie 12-14 šeštadieniais per semestrą) bent vienas iš daugelio mūsų šalies studijų centrų arba internetu "virtualioje auditorijoje" diplomo internetinėje miesteliu.

Priėmimo sąlygos

Įrodymas universitetinį išsilavinimą turintiems bakalauro ar diplomas (180 kreditų taškus pagal ECTS) ir galutinio pažymio bent "patenkinama" sveikatos mokslų, Medicinos mokslų, fizioterapija, ergoterapijos, logopedijos srityse, vyresnysis priežiūros ar sveikatos ir medicininės priežiūros (ar kitas paprašius) pvz bakalauras Medizinalfachberufe diplomus universitete. Daugiau informacijos apie konkrečias sąskaitas suteikta Diplomo Hochschule kaip pagal pareikalavimą.

Užsienio laipsnių turi būti įrodyta, lygiavertiškumas dėl priėmimo.

ataskaitos

Dailės magistras (MA)

PAGRINDINIAI Wyklady

Pasirenkamasis sveikatos vadybos

8 modulis M: Ligoninės valdymas ir kokybės užtikrinimas

turinys:

 • ligoninių valdymo
 • Kokybės valdymas ir sertifikavimas

9 modulis M: vadyba sveikatos ir socialinės priežiūros kontekstuose

turinys:

 • Valdymas stacionarinių sveikatos priežiūros įstaigų
 • Valdymas ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų

10 modulis M: žmogiškųjų išteklių plėtrą sveikatos priežiūros

turinys:

 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Personalo vadyba sveikatos priežiūros įmonių

Pasirenkamasis Handrehabilitation

8 modulis H: Nuodugnus funkcinė anatomija rankos

turinys:

 • Pasirengimas vertus
 • Funkcinė anatomija iš rankų
 • Chirurginiai metodai vertus

Modulis 9 H sudėtingos traumos ir geležinkelio reikmenys rankiniai

turinys:

 • Kompleksiniai rankų traumų
 • Amatininkų metodus ir medžiagos Mokslas geležinkelio Paslaugu vertus
 • Orthotic ir protezai detalės ranka įvairių medicinos sričių

10 modulis H praktiškas atspindys rankiniame reabilitacijos

turinys:

 • Klinikinis Samprotavimas rankiniame reabilitacijos
 • Individualūs terapijos sąvokos ir vertinimai rankų reabilitacijos

Pasirenkamasis Neuroprosthetics

8 modulis N. adresas: neurologija už dantų protezavimą

turinys:

 • Neurobiologijos ir neuroanatomija
 • NEIROREHABILITĀCIJAS

Modulis 9 N. adresas: Biomechanika ir medicinos

turinys:

 • biomechanika
 • medicinos

Modulis 10N: praktikos Neuroprosthetics

turinys:

 • Pritaikymas protezų
 • eisena mokymai

Pasirenkamasis Sveikata Švietimas

8 modulis P Berufspädagogik

turinys:

 • Veiklos sritys švietimo sveikatos profesijų
 • Mokymo ir mokymosi turinys sveikatos profesijų

Modulis 9 P Kompetenzorientierte mokymo ir mokymosi procesus

turinys:

 • Mokymasis ir motyvacija
 • Kompetencija orientacijos profesinio mokymo

Modulis 10 P: didaktika ir metodika pamokų planavimo

turinys:

 • tikslinė planavimas
 • per planavimą
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Skaityti daugiau

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Skaityti mažiau
Bad Sooden-Allendorf , Alenas , Baden-Badenas , Berlynas , Bochumas , Bona , Friedrichshafenas , Hamburgas , Hanoveris , Heilbronn , Kaiserslautern , Kaselis , Kitzscheris , Magdeburgas , Maincas , Manheimas , Miunchenas , Ostfildernas , Würzburg , Regenstaufas , Niurnberge , Vysbadene , Vupertalis , Vokietija internete + 23 Daugiau Mažiau