Dailės bakalauras medicinos pedagogikos

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Novatoriški Pedagogai sveikatos priežiūros specialistams yra paklausa. Darbo medicinos bakalauro pedagogikos todėl paruošti jaunus žmones už sveikatos priežiūros gausite karjerą. Norėdami tai padaryti, jūs turėtumėte šalia patirtis taip pat gali perteikti entuziazmo.

ATH

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Bendra aukštojo mokslo įėjimas arba lygiavertis universitetinį įėjimas kvalifikacija ar universitetas įėjimas kvalifikuotų specialistų perlas. § 63 ThürHG *
 • Įrodymas baigtas profesinis mokymas specializuotoje profesijos sveikatos ir socialinio darbo ar panašaus profesinę kvalifikaciją
 • Dvejų metų darbo patirtis arba lygiavertės dveji metai kaip profesinio praktinio mokymo mokytojas ties bakalauro tyrimo metu

*Pagal § 63 pastr. 3 ThürHG pat turi būti atviri kandidatų apibrėžtų išimtiniais atvejais, kurie nebuvo baigti kolegijos priėmimo, bet profesinio mokymo techniškai susijusioje srityje ir turėti bent 3 metų profesinę patirtį šioje srityje.

būti patvirtintos

 • Auklės (sveikatos ir slaugos / į pediatrinių slaugytojų / į slaugytojas / į)
 • Terapinės profesijas (fizioterapeutas / į, ergoterapeutas / į, logopedas / į, Motopäde / į, masažuotojas / masažistė ir medicinos / R gelbėtoju / į, Podiatrai / į, sporto terapeutas / į, Orthoptiker / į)
 • Akušerės ir akušerijos slaugytoja / į
 • Kitų profesijų sveikatos priežiūros (MTLA, radiographer / MTAR, MTAF, VMTA, MTAO / OTA, Zytologieassistent / į, medicinos padėjėjai / IN, dietologė / į, Medicina / R ir dantų / R asistentas / R, paramedikas / į, paramedikas / į, dantų technikas / į, farmacijos-Commercial / r darbuotojams / R, farmacijos technikai / R asistentas / į)
 • Socialiniai profesijas (namų pagrįstas asmens priežiūros / į, pedagogas / in /, jaunimo ir namų pedagogas / į, Heilpädagoge / į

Talpinimo

Per aštuntadalį Semestrą studijų programa Medicinos Išsilavinimas (B. A.) mokomojoje stažuotės (praktinis tyrimas mokyklose) vietoj. Jis atliekamas pripažintos mokyklos sveikatos priežiūros paslaugas ir yra 200 pamokos perimetras (45 minučių kiekvieną). Jei jau baigė, mes pripažįstame mokymo praktika patinka. Tyrimas laikotarpis tada sutrumpintas iki 4 metų arba 8 semestrus. Mokymo stažuotės prijungti sėkmingai iš mokymo testo, kuris yra atliekamas vienoje iš mūsų partnerių mokyklų.

Išsami informacija apie studijų modelį

Tyrimas yra (visą darbo dieną) siūlomi neakivaizdinių studijų modelį. Jo buvimo laikas mūsų universitete yra 5 langelyje savaitgaliais per semestrą (kiekvieną ketvirtadienį iki pirmadienio). Tai mūsų universitete tyrimas gali būti idealus su darbu ir vidaus poreikiai sutinku.

semestrą užsienyje

Jūs galite mokytis su Erasmus + "baigusi pirmųjų metų studijų metu Europos universitetų kitoje dalyvaujančioje šalyje plėsti savo socialinius ir kultūrinius įgūdžius ir optimizuoti savo darbo perspektyvas. Jūs išmoksite akademinės sistemos užsienio universitete, taip pat nežino, kaip jų mokymo ir mokymosi metodai. Pagal semestrą užsienyje akademinės kursinių teikiamos paslaugos gali būti atitinkamai pripažįstami.

Turinys, tikslai ir pabaiga tyrimo

Be tyrimo metu medicininį išsilavinimą įgijote pritaikyti įgūdžius planuoti mokymo ir mokymosi situacijas, aukštos kokybės, elgesio, įvertinti ir parengti žmones į švietimą, mokymą ir švietimą apie pacientą orientuota sveikatos priežiūros profesijos.

Švietimas, kuri įkvepia

Mokymas, šviesti, įvertinti ir patarti, tai tik keletas svarbių įgūdžių, kurie išsiskiria mokytojai profesijas sveikatos priežiūros. Štai kodėl mes siūlome jums per savo gyvenimą studijų programas medicininį išsilavinimą (B. A.) moksliškai pagrįsti (įrodymų pagrindu) medicininių žinių ir šiuolaikinės švietimo patirtį. Mūsų tikslas yra išmokyti jus kompetentingai mokytoja profesijų sveikatos priežiūros, medicinos klausimai gali tarpininkauti šviesą naujų ir saugių mokymo metodų ir su entuziazmu.

Su mumis jūs gaunate platų spektrą gebėjimų, kuriuos galite pritaikyti sėkmingai daugelyje profesinės veiklos sričių sveikatos ar švietimo sektoriuje vėliau.

Modulinė Žinoma struktūra medicinos išsilavinimą įgūdžių mokymo

Darbo konkrečių kompetencijų

Šiuo kompetencijos srityje jūs išmoksite svarbų darbą susijusių gebėjimų stiprinimą, pavyzdžiui,. Bendroje psichologijos ir sociologijos, sveikatos specialistai srityse, ir edukologijos Šie pagrindai suformuoti šalia anksčiau pabaigto profesinio mokymo veiksmų srityje sveikatos priežiūros pagrindas savo studijas mūsų universitete.

Išplėstinė ekspertizė

Vienas dėmesys skiriamas pažangių kompetencijos, pavyzdžiui, profesinio mokymo, anatomiją ir fiziologiją, Biofizikos, biochemijos ir farmakologijos ir vidaus ligų. Mes remtis savo įsigytas iš švietimo, mokymo ir kvalifikacijos ir jį išplėsti, remiantis dabartinėmis mokslo žiniomis.

Vadyba ir moksliniais gebėjimais

Kitas dėmesio valdymo ir moksliniais gebėjimais, pavyzdžiui, verslumo veiksmų sveikatos apsaugos ir švietimo įmonių, mokslinio darbo, žinių ir patirties projektų ir procesų valdymo ir įrodymais pagrįsta medicina. Tai suteikia daugiafunkciniam žinias ir įgūdžius, bet jūs gauti specialių užduočių ir veiklos, pavyzdžiui, skirto nepriklausomo įsteigimo savo švietimo ir mokymo įstaigos mokyklos valdyme.

Karjeros perspektyvas

Nagrinėdami medicina išsilavinimą mūsų įrenginio Jums įsigyti platų įvairių įgūdžių, kad jūs galite sėkmingai taikyti praktikoje vėliau daugelyje profesijų sveikatos ir švietimo srityje - kaip mokytojas, bet taip pat, kaip lyderis!

Kvalifikaciniai reikalavimai mokytojams mokymo ir tęstinio mokymo profesinėse mokyklose sveikatos priežiūros profesijų arba Sveikatos priežiūros mokyklose reglamentuoja skirtingai atskirų provincijų. Bolonijos procesas ir su tuo susijęs plėtra švietimo lėmė, kad per ateinančius kelerius metus daugiausia mokytojų ir atitikimo laipsnis profesinėse mokyklose dėl sveikatos profesijų Mokyklos turi šviesti sveikatos priežiūros.

Be Bachelorstudiengang medicinos pedagogikos taip pat pažangių įgūdžių anatomiją ir fiziologiją, vidaus ligų, profesinio ugdymo ir didaktikos, valdymo ir mokslinių įgūdžių yra mokoma kartu su darbo konkrečių įgūdžių iš psichologijos ir sociologijos.

Tai sudaro pagrindą atsakingai ir sėkmingai dirbti mokytojais profesinėse mokyklose sveikatos priežiūros profesijų ar pagrindą Mokyklos sveikatos priežiūros.

Mūsų absolventai šiuo metu dirba:

 • Mokymo ir Tęstinių studijų sveikatos priežiūros
 • Profesinės mokyklos sveikatos priežiūros profesijų
 • Klinikos / slaugos namuose / Praktika įrenginiai
 • Įmonės darbuotojų sveikatos ir socialinių paslaugų ir
 • Įstaigos, atsakingos už sveikatos stiprinimo

Dėl tolesniam profesiniam tobulėjimui ir karjerai VRH medicinos mokslo suteikia kolegiją sveikatos Gera po bakalauro laipsnį toliau laipsnių Master įsigijimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... Skaityti daugiau

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. Skaityti mažiau
Gera , Bona , Štutgarte , Heidelbergas , Karlsruhe , Diuseldorfas + 5 Daugiau Mažiau