Chirurginių ir intervencinių mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Chirurgijos ir intervencinių mokslų magistrantūra yra patvirtinta Royal College of Surgery. Magistrantūra skirta chirurginiams stažuotojams, siekiant pagerinti jų mokslinę vertę, atskleidžiant jų mokslinius principus ir metodus. Programa yra tinkama tiek chirurginiams, tiek dantų stažuotojams, pirmiausia skirta suteikti mokslinių tyrimų patirtį prieš chirurginio mokymo programą arba jos dalį.

Patekimo reikalavimai

JK universiteto medicinos kvalifikacija arba lygiaverčio standarto kvalifikacija užsienyje. Pareiškėjai gali turėti klinikinę patirtį, tačiau tai nėra būtina.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šioje programoje yra standartinis

Apie šį laipsnį

Studentai įgyja žodinio ir rašytinio mokslo žinias, taip pat gilų supratimą apie moksliškai pagrįstus dalykus, kurie yra klinikiniai. Studentai taip pat atlieka nuodugnų mokslinių tyrimų projektą (50% galutinio pažymio) ir vertina mokslinius tyrimus, kurie juos traukina vertinant dabartinę mokslo literatūrą / įrodymus ir eksperimentinį projektą, praktiką ir analizę.

Studentai imasi modulių, kurių vertė 180 kreditų.

Programa susideda iš mokslinių tyrimų projekto (90 kreditų), trys pagrindiniai moduliai (45 kreditai) ir trys neprivalomi moduliai (45 kreditai).

Pagrindiniai moduliai

 • Išplėstinės chirurgijos įgūdžiai (mikrochirurgija)
 • Išplėstinės chirurgijos įgūdžiai (robotų technika)
 • Tyrimo metodika ir perkeliami įgūdžiai (I dalis)

Miesto chirurgijos kursas Northwicko parko medicinos tyrimų institute (NPIMR), įsteigtas 1979 m., Yra neatsiejama instituto daugiadalykio mokymo ir švietimo programos dalis. Magistrantūros kursų modulis buvo įkurtas 2013 m. Ir suprojektuotas kaip įvadas į kraujagyslių mikrochirurgiją, apimančią daugybę pratimų iš viso mikrokirurgijos kursų. Daugiau informacijos apie NPIMR galite rasti čia.

Neprivalomi moduliai

Studentai pasirenka tris iš šių papildomų modulių:

 • Chirurginė onkologija
 • Taikomoji audinių inžinerija
 • Transplantacijos mokslas
 • Biomedžiagos audinių regeneracijoje: mikro ir nanodalelių paviršiaus struktūravimas
 • Klinikinė skeleto-raumenų chirurgijos patirtis
 • Sisteminių atsiliepimų apie intervencijas atlikimas (I dalis)
 • Sisteminių atsiliepimų apie intervencijas atlikimas (II dalis)
 • Skeleto-raumenų biologija (I dalis)
 • Skeleto-raumenų biologija (II dalis)
 • Skeleto ir raumenų biomechanika ir biomedžiagos (I dalis)
 • Skeleto ir raumenų biomechanika ir biomedžiagos (II dalis)
 • Nanotechnologija
 • Tyrimo metodika ir perkeliami įgūdžiai (II dalis)
 • Nanotechnologijos ir regeneracinės medicinos vertimas (nuo lovos prie lovos)

Disertacija / ataskaita

Visi moksleiviai atlieka nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, susijusį su jų klinikinių interesų tema, kuris baigiasi 18 000 žodžių disertacija ir sudaro 50% galutinio žymens. Mes skatinome studentus pateikti savo darbą pristatymui konferencijose ir paskelbti.

Mokymas ir mokymasis

Programa pristatoma paskaitos, seminarai, seminarai ir vadovėliai. Studentų veikla vertinama per neapsimokusius rašytinius egzaminus, rašytinius pranešimus, žodinius pranešimus, rašytinių kursinių darbų ir žodinių egzaminų, taip pat disertaciją ir žodinį egzaminą mokslinių tyrimų projektui.

Karjera

Naujausi absolventai tapo chirurginio mokymo jaunesniais chirurgais, o dauguma patyrusių absolventų tapo specialistų chirurgijos srities konsultantais, paprastai visoje Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Chirurgijos skyrius

UCL medicinos mokykla labai vertino mokslo kompetenciją savo akademinėse ir klinikinėse tarnybose, todėl užtikrina puikų tyrimų aplinką.

Studentai turi privalumų mokytis daugiafaktorės universitete, turinčiame ilgametę kompetencijos patirtį, esančią vienos iš didžiausių pasaulio miestų centre.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Paraiškos mokestis

Šiai programai taikomas 75 svarų sterlingų paraiškų apdorojimo mokestis už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Programa skirta kandidatams, siekiantiems eiti į chirurginę karjerą. Tai taip pat suteikia gerą mokslinį pagrindą tiems labiau akademiškai motyvuotus studentus, kurie norėtų studijuoti doktorantūros ar doktorantūros studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau