Chemijos ir farmacijos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarpdisciplininė magistro programa Chemijos ir farmacijos inžinerija TU Graz jungia chemijos ir farmacijos gamtos mokslus su chemijos ir inžinerijos srities inžinerijos sritimi. Šiame vieningo tipo tyrime dirbate kartu su tarptautiniu mastu pripažintais dėstytojais gerai įrengtose laboratorijose. Tyrimas tinka jums atlikti kokybiškas nacionalines ir tarptautines bei kurti naujoviškas chemijos ir farmacijos gamybos sistemas pramonei.

Tarpdisciplininė magistro programa Chemijos ir farmacijos inžinerija TU Graz jungia chemijos ir farmacijos gamtos mokslus su chemijos ir inžinerijos srities inžinerijos sritimi. Šiame vieningo tipo tyrime dirbate kartu su tarptautiniu mastu pripažintais dėstytojais gerai įrengtose laboratorijose. Tyrimas tinka jums atlikti kokybiškas nacionalines ir tarptautines bei kurti naujoviškas chemijos ir farmacijos gamybos sistemas pramonei.

Turinys

Privalomi dalykai

 • Jūs susipažinsite su naujausiomis inžinerinių mokslų teorijomis, principais ir metodais.
 • Jūs apsvarstote ekonominius ir teisinius chemijos ir procesų inžinerijos aspektus.
 • Svarstote, pavyzdžiui, chemijos inžinerijos, dalelių technologijos, cheminės termodinamikos ir taikomosios analizės.
 • Galite specializuotis farmacijos procesų inžinerijos srityje.

TU Graz" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/55/55754_Master_in_Biomedical-Engineering_2_c_Lunghammer_TU_Graz.png" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />

Specializacijos dalykai

Galite pasirinkti vieną iš 2 specializacijos sričių:

 • CHEMIJOS INŽINERIJA. Šioje srityje specializuojasi įgiję chemijos ir technologijos inžinerijos patirtį bei sužinokite apie ateities chemijos pramonės misiją - kurti tvarius ir ekonomiškus cheminius procesus.
 • FARMACINĖ INŽINERIJA. Pažangi farmacijos produktai sukels revoliuciją medicininei priežiūrai. Individualūs produktai gali būti pritaikyti pagal individualių pacientų amžių, lytį ir gyvenimo būdą. Sužinojote, kaip greičiau vystyti farmacijos produktus ir sumažinti gamybos sąnaudas.

Pasirinktinių kursų katalogai

Galite pasirinkti kursus iš šių pasirenkamųjų kursų katalogų:

 • Chemijos inžinerija
 • Farmacijos inžinerija
 • Techninė chemija

Karjeros galimybės

 • Chemijos ir farmacijos tyrimai
 • Chemijos ir naftos chemijos pramonė
 • Farmacijos ir biofarmacijos pramonė
 • Maisto pramone
 • Pramoninė aplinkos apsauga
 • Valstybės institucijos

CHEMIJOS INŽINERIJA

Absolventai dirba chemijos pramonėje, pavyzdžiui, atliekant mokslinius tyrimus, visą produktų ir procesų plėtrą, gamyklos projektavimą ir gamybą. Jie nagrinėja visus augalų planavimo ir eksploatavimo aspektus, pavyzdžiui, jų ekonomiką, ekologiją ir saugą.

TU Graz" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/55/55756_Master_in_Biomedical-Engineering_c_Lunghammer_TU_Graz.png" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />

FARMACINĖ INŽINERIJA

Absolventai dirba farmacijos pramonėje ir teikia ryšius tarp vaistų kūrimo ir gamybos. Jie taip pat dirba farmacijos proceso tobulinime, bandomuosiuose projektuose ir tobulinimuose bei gamybos kokybės užtikrinimu, taip pat diegiant naujus gamybos metodus. Mokslinių tyrimų srityje jie kuria naujus narkotikų gamybos metodus ir nagrinėja tokias temas kaip nanotechnologija ir procesų modeliavimas.

Savo studijų metu turėsite galimybę tobulinti ir tobulinti savo socialinius ir minkštus įgūdžius, pavyzdžiui, per projekto darbą, paskaitų metu, rašydami raštu ir dirbdami komandose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

In world-wide competition with comparable institutions, Graz University of Technology pursues top teaching and research in the fields of science and engineering. An integral part of putting together e ... Skaityti daugiau

In world-wide competition with comparable institutions, Graz University of Technology pursues top teaching and research in the fields of science and engineering. An integral part of putting together excellent education and training programs is knowing about the needs of society and the economy. Ultimately, the quality of the education and training at Graz University of Technology is carried by the strength of its knowledge-oriented and applied research. Numerous competence centres, the Christian-Doppler laboratories, special research fields, research focuses, and large EU projects are only a few examples of the University’s extremely active and successful research. Skaityti mažiau