Filter
Certificate
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 sertifikato studijos - Biomedicinos inžinerija 2019/2020

Pelningiausi pažymėjimą gali patenkinti studentų skirtingai poreikius. Kai kurie nori tęsti savo išsilavinimą konkrečiam tikslui ar pažymos, o kiti gali tekti imtis kursinį darbą tęsti tam tikroje srityje. Sertifikato programos yra siūlomi universitete, kolegijoje, profesinėje mokykloje ir internetinės švietimo įstaigų, kad tilptų studento tvarkaraštį ar gyvenimo būdą.

Kas yra biomedicininės inžinerijos sertifikatas? Šis sertifikatas programa apima kursinių visoje mokslo disciplinų ir reikalauja stiprios matematinius įgūdžius. Kandidatus šio laipsnio reikės turėti išankstinį išsilavinimą biologijos, chemijos ir fizikos Be pažangių matematikos klases, pavyzdžiui, skaičiavimas. Dizainas ir parengimas patirtis taip pat yra naudinga. Tyrimai dėmesio inžinerijos ir biologijos klases su biotechnologijų ir dizaino kursinių dėmesio.Po uždirbti sertifikatą, studentai yra kvalifikuoti patekti į darbo rinką, bet taip pat gali tęsti mokslus gauti aukštesnį laipsnį.

Studentai gali pasirinkti uždirbti sertifikatą išmokti vertingų įgūdžių, kaip antai problemų sprendimo, analitinis mąstymas ir sakytinės ir rašytinės komunikacijos. Šie gebėjimai leistų kandidatas būtų sėkmingas profesinėje aplinkoje ir atverti daug įsidarbinimo galimybių.

Sertifikatas programų galima rasti mokymosi institucijas visame pasaulyje. Geriausias būdas nustatyti dėl programos išlaidų yra susisiekti mokyklos Priėmimo biuras gauti daugiau informacijos apie mokslą, mokesčių ir kitų susijusių išlaidų.

Su biomedicininės inžinerijos sertifikatą, studentai gali siekti karjeros inžinerijos ar biomedicinos tyrimams ir plėtrai.Jie gali dirbti susijusiose srityse, pavyzdžiui, kompiuterių programinės įrangos kūrimas biologinių tyrimų, tiriant vaistų terapija, ir duomenų analizės viešojo ir privataus sektoriaus. Kai kurie žmonės nori imtis savo įgūdžius į akademinėje aplinkoje, kaip instruktoriai. Paklausa yra didelė apmokyti biocheminius inžinieriai padės tobulinti sveikatos priežiūrą, kaip gyventojų amžiaus.

Studentai, kurie norėtų sekti karjeros kelią į biomedicininės inžinerijos srityje turėtų apsvarstyti uždirbti sertifikatą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Biomedicinos inžinerija

E-Learning University of Athens

Šio e. Mokymosi programos tikslas - pristatyti nanodiagnostikos ir nanohirurgijos srities dalyvius. ... [+]

Sveikatos mokslų srities nanotechnologijų naudojimas paskatino naujus ir labai perspektyvius žmogaus ligų diagnozavimo ir invazinio gydymo būdus.

Naujų įrankių, turinčių geresnes vaizdo charakteristikas, kūrimas leistų greitai nustatyti ligas. Imaging nanotools leidžia vizualizuoti navikus taikant neinvazinius ir intraoperacinius vaizdavimo metodus.

Nanotechnologijų integracija su biologija paskatino diagnostinių priemonių, kontrastinių medžiagų, analitinių priemonių, fizinės terapijos priemonių ir vaistų pristatymo priemonių kūrimą.

Programa patikslina nanotechnologijų tipus, savybes, in vivo ir in vitro bei nanotechnologijų kaip diagnostinių agentų ar biologinių žymenų potencialą vėžio formavimui, neurofiziologiniams sutrikimams, akių vaizdavimui ir širdies ir kraujagyslių ligų vaizdavimui.... [-]

Graikija Athens
Susisiekti su mokykla
Anglų
10 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Šioje sertifikatų programoje mokiniai išmoks žinias ir įgūdžius, kad atitiktų vis didėjančią kvalifikaciją turinčių specialistų, dirbančių su sveikatos ir medicinos siste ... [+]

Bokskapet / Pixabay

Šioje sertifikatų programoje mokiniai išmoks žinias ir įgūdžius, kad atitiktų vis didėjančią kvalifikaciją turinčių specialistų, dirbančių su sveikatos ir medicinos sistemų ir technologijų kūrimu bei vertinimu, paklausą.

Pripažindama medicininę klaidą „epidemija“, JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) dabar reikalauja, kad gamintojai, naudodamiesi prietaiso kūrimo procesu, taikytų II ir III klasės prietaisus ir patvirtintų, kad reprezentatyvūs vartotojai gali juos saugiai naudoti.

Šis 4 kursų sertifikatas padės jums pasiruošti:

Padarykite medicinos technologijas saugias, veiksmingas, tinkamas ir patenkinamas gydytojams ir pacientams.Gerinti sveikatos priežiūros kokybę.Neleisti sužalojimų ir mirčių dėl medicininės klaidos.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Biomedicinos inžinerijos pažymėjimas sprendžia šį poreikį per labai tarpdisciplininį studijų kursą, kuris leidžia studentams sutelkti dėmesį į biomedicinos prietaisus, bi ... [+]

Auganti biomedicinos pramonė reikalauja kvalifikuotų specialistų, kurių kompetencija gali kirsti tradicines mokslo ir inžinerijos ribas. Įmonės ieško elektros inžinierių, kurie supranta diagnostinių vaizdavimo prietaisų naudojimą medicinoje, biotechnologijų specialistai, turintys mokymo audinių inžinerijos srityje, skirtus plėtoti audinių implantus, ir inžinierių mechanikai, kurie yra gerai susipažinę su biomedžiagomis dirbtinių sąnarių kūrimui.

Biomedicininės inžinerijos sertifikatas šį poreikį sprendžia per labai tarpdisciplininį studijų kursą, kuris leidžia studentams sutelkti dėmesį į biomedicinos prietaisus, biomedicinos optiką, biomedžiagas / biotechnologijas ir audinių inžineriją ar kitas susijusias studijų sritis. Kursus dėsto inžinerijos fakultetas, taip pat patyrę klinikiniai specialistai iš Tufto pasaulyje žinomų sveikatos mokslų mokyklų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba