HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios sertifikato studijos - Slaugos studijos - Šiaurės Amerika - 2020

Sertifikato studijos - tai gana trumpos akademinės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti kvalifikacijų reikalingų gauti paaukštinimą ar tiesiog norimą darbą. Šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per mažiau nei vienerius metus.

Aprėpties 23 šalių, Šiaurės Amerikoje yra žemynas alsuoja švietimo galimybės. Studentai turi galimybę mokytis keliomis kalbomis ir plėtoti iš labai skirtingų kultūrų supratimą.

Sertifikato studijos - Šiaurės Amerika - Slaugos studijos

2 Rezultatai Slaugos studijos, Šiaurės Amerika Filter

Praktinio slaugos (LPN) programa

Mildred Elley
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany Niujorkas Pitsfildas + 1 daugiau

Sveikatos priežiūros profesijos yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros sričių šalyje. Praktinio slaugos pažymėjimo programa yra kreditų kursų koledžo programa, kurią rengia absolventai, norintys gauti leidimą praktikuoti praktiką (LPN) Niujorko valstijoje. Šios praktinės slaugos pažymėjimo programos absolventai bus gerai pasirengę sėkmingai išlaikyti NCLEX-PN egzaminą, licencijavimą kaip LPN Niujorko valstijoje ir vėlesnį užimtumą šioje srityje.

Slaugos magistras: klinikinės slaugytojos liudijimas

Queens University of Charlotte Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Šarlotė

Klinikinėje slaugytojo lyderystėje esantis magistro pažymėjimas prieinamas internete. Registruotoms slaugytojams, kurie jau turi MSN ir atitinka priėmimo reikalavimus, yra tinkamos programos.