close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios sertifikato studijos - Slaugos pagalba 2020

Liudijimas programa paprastai trunka keletą savaičių iki vienerių metų užbaigti. Studentai sutelkti dėmesį į mokymosi pagrindinius įgūdžius, kurie gali būti taikomi greitai jų pasirinktoje srityje tyrimas. Liudijimas taip pat yra puikus būdas žmonėms įgyti on-the-darbo mokymus. Kas yra Slaugos padėti sertifikatas? Programos sutelkti dėmesį į mokymo studentams pagrindines ve… Skaityti daugiau

Liudijimas programa paprastai trunka keletą savaičių iki vienerių metų užbaigti. Studentai sutelkti dėmesį į mokymosi pagrindinius įgūdžius, kurie gali būti taikomi greitai jų pasirinktoje srityje tyrimas. Liudijimas taip pat yra puikus būdas žmonėms įgyti on-the-darbo mokymus.

Kas yra Slaugos padėti sertifikatas? Programos sutelkti dėmesį į mokymo studentams pagrindines vertybes slauga. Programos metu studentai mokosi procedūrinius įgūdžius, tokius kaip tikrinimo gyvybines, tualetinis ir padėties. Pagrindinis dėmesys daugumos sertifikato programos yra gailestingas priežiūros. Slaugos padėjėjai reikia turėti kantrybės ir empatiškas požiūrį, o rūpintis asmenų, kurie serga, sužeisti arba vyresnio amžiaus žmonėms. Studentai taip pat sužinoti, kaip veikia ligoninės lovos ir kitokią pagrindinę medicininę įrangą. Su praktinio mokymo, sertifikatas programa rengia studentus nedelsiant taikyti savo įgūdžius.Be to, mokymosi pagrindinius slaugos įgūdžių, studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į tam tikroje srityje, pavyzdžiui, geriatrijos ar vaistais pagalbininkams.

Pagrindinis privalumas uždirbti sertifikatą slaugos padedantis greitai užbaigti. Daugelis programų gali būti baigtas per kelias savaites. Tai reiškia, absolventai galės kreiptis dėl darbo greičiau nei baigė daug kitų programų.

Priklausomai nuo to, ką mokyklos pasirinksite, atsižvelgiant į tai, slaugos padėti sertifikato kaina priklauso plačiai. Sužinokite daugiau informacijos susisiekus su Priėmimo įstaigą apie kiekvieną mokyklą.

Sveikatos priežiūros pramonė siūlo platų karjeros asmenims. Baigę slaugos pažymą, absolventai paprastai imtis kompetencijų egzaminą. Perdavimai šį egzaminą leidžia asmenims turėti valstybės konkrečių pavadinimų, tokių kaip sertifikuotos Slaugos padėjėjo (CNA). Slaugos padėjėjai galės rasti darbą sveikatos priežiūros įstaigose, įskaitant slaugos namuose, ligoninėse, klinikose ir ktBe to, asmenys gali pasirinkti dirbti namų sveikatos slaugytojų ar globos paslaugų.

Norėdami nustatyti tinkamą mokyklą jums, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Windward Community College
Honolulu, Jungtinės Amerikos Valstijos

Šis Havajai narės patvirtintą programą Slaugytojas padėjėjas teikia klasėje ir prižiūri klinikinį mokymą pagrindinių pagrindai saugaus ir nusimanantys priežiūros duoti. Slaugo ... +

Šis Havajai narės patvirtintą programą Slaugytojas padėjėjas teikia klasėje ir prižiūri klinikinį mokymą pagrindinių pagrindai saugaus ir nusimanantys priežiūros duoti. Slaugos procedūras, pavyzdžiui, atsižvelgiant gyvybines; postioning; maudymosi; kailių išdirbimas ir kitas asmens priežiūros; ir kada / Kas pranešti slaugytoja bus taikoma klasėje. Prašymas iš šių procedūrų ir įgūdžių bus praktikuojama klinikinėje aplinkoje. Suaugusiųjų CPR mokymo ir darbo pagalbos paslaugos yra įtrauktos į course.Integrated akademinių sesijų yra neatskiriama mokymo, įtraukiant pagrindinius įgūdžius medicinos žodyną ir matematikos susijusią su slaugytoja srityje. -
Certificate
Dieninės
7 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia