HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios 10 sertifikato studijos - Slauga 2020

Daugelis šiandienos universitetai siūlo sertifikato programas. Tai yra unikali galimybė SKUBUS savo išsilavinimą ir įgyti reikalingų įgūdžių darbo vietoje. Priklausomai nuo programos, gali būti tam tikrų reikalavimai gauti sertifikatą.

Kas yra slaugos sertifikatas? Ši programa yra sukurta siekiant padėti studentams domina darbas sveikatos priežiūros pramonėje. Klasės apima įvairias temas, ir jie dažnai padeda parengti studentus dirbti su pacientais po baigimo. Kai kurie iš galimų kursų gali apimti sveikatos mokslų protokolą, administravimo ir klinikines aplinkybes. Šiuo metu ji užima uždirbti sertifikatą skiriasi nuo mokyklos į mokyklą. Priklausomai nuo programos, gali būti galimybės hands-on mokymo.

Yra daug unikalių privalumų vykdo slaugos pažymą. Ši studijų kursas padeda daugelis studentų įgyti būtinus įgūdžius norint gauti darbo vietų sveikatos priežiūros pramonėje.Be to, studentai paprastai gali užpildyti šią programą greičiau nei kitos diplomus. Tai puiki galimybė remtis savo turimomis žiniomis.

Keletas universitetų visame pasaulyje pasiūlyti sertifikato programas, ir kiekvienas iš jų mokesčiai kitoks mokestis už mokslą. Jei jus domina sužinoti daugiau apie lankyti mokyklą išlaidas, tai yra gera idėja kreiptis į Priėmimo buveinė universiteto norite dalyvauti.

Baigęs pažymėjimą slaugos, dauguma studentų kreiptis dėl darbo vietų slaugos srityje. Kai darbas asistentais, o kiti dirba kaip specialistai. Yra dažnai slaugos laisvų darbo vietų ligoninėse, gydytojo biuruose, ir slaugos namuose. Daugelis žmonių remtis kvalifikuotų medicinos specialistų, ir yra paprastai esamas galimybes kvalifikuotų kandidatų įvairovė.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie slaugos, įsitikinkite, kad rasti tinkamą programą pagal savo poreikius.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

10 Rezultatai Slauga Filter

IV sertifikatas senyvo amžiaus paramos srityje

International Nurse Training
Universiteto miestelis Dieninės 18 mėnesiai Sausis 2020 Australija Sidnėjus

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje. Darbuotojai prisiims atsakomybę už savo rezultatus pagal apibrėžtas organizacijos gaires ir išlaikys kokybišką paslaugų teikimą, sukuriant, supaprastinant ir peržiūrint individualų paslaugų planavimą ir pristatymą.

Praktinio slaugos (LPN) programa

Mildred Elley
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany Niujorkas Pitsfildas + 1 daugiau

Sveikatos priežiūros profesijos yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros sričių šalyje. Praktinio slaugos pažymėjimo programa yra kreditų kursų koledžo programa, kurią rengia absolventai, norintys gauti leidimą praktikuoti praktiką (LPN) Niujorko valstijoje. Šios praktinės slaugos pažymėjimo programos absolventai bus gerai pasirengę sėkmingai išlaikyti NCLEX-PN egzaminą, licencijavimą kaip LPN Niujorko valstijoje ir vėlesnį užimtumą šioje srityje.

Sertifikato praktinio slaugytoja

St. Theresa International College
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Birželis 2020 Tailandas Nakhon Nayok

Mūsų sertifikatas Praktinio Slaugytojas programa yra būtent tai, ko jums reikia pradėti savo karjerą sparčiai augančioje, reikalaudami lauką slaugos. Būdamas tik vienerių metų trumpą kursą, ji bus pasiruošti visų pacientų priežiūros problemas.

Sertifikuoti slaugytojos padėjėjas (CNA)

Windward Community College
Universiteto miestelis Dieninės 7 savaitės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Honolulu

Šis Havajai narės patvirtintą programą Slaugytojas padėjėjas teikia klasėje ir prižiūri klinikinį mokymą pagrindinių pagrindai saugaus ir nusimanantys priežiūros duoti. Slaugos procedūras, pavyzdžiui, atsižvelgiant gyvybines; postioning; maudymosi; kailių išdirbimas ir kitas asmens priežiūros; ir kada / Kas pranešti slaugytoja bus taikoma klasėje. Prašymas iš šių procedūrų ir įgūdžių bus praktikuojama klinikinėje aplinkoje. Suaugusiųjų CPR mokymo ir darbo pagalbos paslaugos yra įtrauktos į course.Integrated akademinių sesijų yra neatskiriama mokymo, įtraukiant pagrindinius įgūdžius medicinos žodyną ir matematikos susijusią su slaugytoja srityje.

Slaugos laipsnis

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Kovas 2020 Brazilija San Paulas

Žinoma Bakalauro Slaugos fakultetas, medicinos mokslų Santa Casa de São Paulo pradėjo savo didaktines ir pedagoginės veiklos kovo 26 d., 2001

Weiterbildung Betriebswirt / -in sveikatos priežiūros / tvarkymo (IUBH)

IUBH Fernstudium
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesiai Registracija galima Vokietija Blogas Honnefas + 1 daugiau

Mūsų sertifikatas programa verslo administravimo / -in Sveikata / priežiūra Management (IUBH) leidžia jums tik tris semestrus puikus švietimo ir Universitetinį išsilavinimą. Taip pat galite pramonės konkrečių pasirenkamuosius modulius jums norimą dalykinės srities specializuotis ir bus mokomi, kaip specialistas mokymo kursą sveikatos valdymo ar priežiūros valdymą.

Online absolventų sertifikatas Slaugos

James Cook University Online
Internetinės Ištęstinės 8 mėnesiai Sausis 2020 Australija Australija internete

James Cook universiteto internetinis aukštojo slaugos pažymėjimas suteiks jums pagreitį, reikalingą norint pasiekti savo profesinius tikslus šiuolaikiškoje greito sveikatos priežiūros sistemoje.

Slaugos magistras: klinikinės slaugytojos liudijimas

Queens University of Charlotte Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Šarlotė

Klinikinėje slaugytojo lyderystėje esantis magistro pažymėjimas prieinamas internete. Registruotoms slaugytojams, kurie jau turi MSN ir atitinka priėmimo reikalavimus, yra tinkamos programos.

Ne ES / EEE slaugos programų absolventų pažymėjimas

University of Malta
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 semestras Susisiekti su mokykla Malta Valeta + 1 daugiau

Šios sertifikato programos tikslas - išspręsti tarp ES ir (arba) EEE šalyse kvalifikuotų slaugytojų bakalauro mokymo spragas ir ES reglamentuose nustatytus slaugytojo mokymo reikalavimus. Programoje aptariamos temos apima įvairius slaugos aspektus.

Klinikinio vadovavimo pažymėjimas

Saint Xavier University Online
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga

„Saint Xavier“ universiteto klinikinės lyderystės sertifikato programa skirta registruotoms slaugytojams, turintiems dar vieną slaugos specialybės magistro laipsnį ir nori tapti klinikinės slaugytojos „Leader“ sertifikavimo egzaminą.