Filter
Certificate
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti geriausias Sveikatos priežiūros sertifikato studijas - 2019

Sertifikato programos yra puikus pasirinkimas studentams ilgesys toliau mokytis, siekiant gauti karjeros, kad jie nori. Šios programos yra trumpesnis nei studijų programų, ir jie linkę sutelkti dėmesį į vieną aspektą, disciplinos. Po uždirbti sertifikatą, dauguma studentų išrinkti eiti tiesiai į darbo jėgos.

Kas yra sveikatos pažymėjimą? Liudijimas sveikatos rengia studentus sveikatos mokslų srities karjerą. Studentai paprastai turėtų imtis mokslų kursus, pavyzdžiui, biologijos, chemijos, mityba, ir anatomija turtus. Kursai psichologija ir genetika taip pat gali būti reikalaujama daugiau pažangių programų. Studentai paprastai pavedė naudojant egzaminus, paskaitas, ir kitas užduotis. Tuo savo studijų pabaigos, studentai turėtų gebėti suprasti pagrindinius organizmo funkcijų ir ligų.

Pelningiausi sertifikatą sveikatai gali suteikti studentams profesinių ir asmeninių privalumų įvairovė.Baigęs programą, dauguma studentų ataskaita uždirbti didesnius atlyginimus ir gauti prieigą prie daugiau karjeros galimybių.

Galimybė įsigyti sertifikatą kaina svyruoja nuo vienos vietos į kitą ir iš mokyklos į mokyklą. Programos trukmė ir programos konkurencingumas taip pat įtakos išlaidas. Daugiau nuodugniai finansinės informacijos, studentai turėtų kreiptis į savo mokyklą pasirinkimo tiesiogiai.

Yra karjeros galimybes sveikatos studentų minia. Dauguma darbas sveikatos priežiūros srityje, pedagogų, mokymo ateities kartoms slaugytojų, mokslininkų ir tyrėjų. Mažuma pasirinkti likti akademinėje aplinkoje, atlikti eksperimentus ir tyrimus, siekiant tobulinti savo supratimą apie žmogaus kūno ir jo procesus. Kitos sveikatos mokslininkai dirba kaip konsultantai, padėti vyriausybės agentūrų ir privačių institucijų su visuomenės sveikatos klausimais.

Jei norite uždirbti sertifikatą šioje srityje, galbūt norėsite apsvarstyti uždirbti savo sertifikatą internete. Dabar programos yra puiki alternatyva studentams, siekiantiems daugiau netradicinių mokymosi aplinką su daugiau lankstumo. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Results

University of New Brunswick College of Extended Learning

Taikomosios elgsenos analizės (ABA) sertifikatų programa padės žmonėms užsiimti karjera kaip kompetentingi asistento elgesio analitikai. ... [+]

Praktinis pritaikymas. Švietimas realiuoju laiku.

Taikomosios elgsenos analizės (ABA) sertifikatų programa padės žmonėms užsiimti karjera kaip kompetentingi asistento elgesio analitikai.

Visoje programoje mokiniai išmoksta elgesio analizės pagrindus, tokius kaip žmonės mokosi ir neišmano elgesio ir įgūdžių. Studentai taip pat įgis įgūdžių elgesio analizės programose, pavyzdžiui, nustatydami, kodėl kas nors elgiasi netinkamai, kaip nustatyti elgesio intervencijos planą ir kaip nuolat elgtis elgesio pokyčių programose etikos požiūriu.

Studentai gali taikyti šiuos įrodymais pagrįstus įgūdžius įvairiais būdais ir nustatymuose, pavyzdžiui:

Autizmo spektro sutrikimų gydymasKlasės valdymas ir švietimasIntelekto ar vystymosi sutrikimų turinčių asmenų ir pagyvenusių žmonių priežiūra namuoseDažnai kyla problemų, susijusių su vaiko priežiūra, pvz., Miego sutrikimai, "šurmulio" treniruotės ir šėrimo problemosŽmonių aptarnavimo personalo mokymas ir priežiūra... [-]
Kanada Fredericton
Dieninės
Ištęstinės
250 - 1000 valandos
Su bendrabučiu
Internetinės
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
National University of Health Sciences

Nacionalinio universiteto masažo terapijos programos išsamiai mokosi visose srityse, reikalingose ​​sėkmingai praktikuoti kaip profesionalus masažo terapeutas. Mūsų išski ... [+]

Programos apžvalga

Nacionalinio universiteto masažo terapijos programos išsamiai mokosi visose srityse, reikalingose ​​sėkmingai praktikuoti kaip profesionalus masažo terapeutas. Mūsų išskirtinė mokymo programa suteikia tvirtą pagrindą anatomijoje ir fiziologijoje, apima masažo teorijos ir istorijos studijas, taip pat siūlo plačias klinikinio masažo, verslo praktikos ir etikos mokymus. Jūs būsite pasiruošęs nedelsiant dirbti bet kokioje sveikatos priežiūros įstaigoje ar dirbti savarankiškai.

Gyvenimo

Jūs galite uždirbti savo sertifikatą masažo terapijoje per tris trimestrą arba vienerius metus patogių vakarinių pamokų. Arba, jei jūs įgijote savo bendrojo lavinimo reikalavimus dvejų metų laipsniui kitoje kolegijoje, galite užsirašyti taikomojo mokslo magistro laipsnį masažo terapijoje, atlikdami mūsų programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lombard Saint Petersburg
January 2020
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Klinikiniai tyrimai yra sparčiausiai besiplečianti medicinos prietaiso ir farmacijos pramonės disciplina. Karjeros sėkmė yra labai svarbi atsižvelgiant į vis didėjantį ži ... [+]

Sertifikato studijos - 2019.

Klinikiniai tyrimai yra sparčiausiai besiplečianti medicinos prietaiso ir farmacijos pramonės disciplina. Karjeros sėkmė yra labai svarbi atsižvelgiant į vis didėjantį žinių lygį ir naujas reguliavimo procedūras, sukurtas klinikinių tyrimų pažanga.

Iš Nondegree programos tikslas yra suteikti išsamią supratimą apie mokslinius pagrindus žmogaus tyrimams.

Gyvenimo aprašymas išsamiai supranta esminius pagrindinius klinikinių tyrimų elementus, įskaitant:

Klinikinio tyrimo projektavimas ir elgesysKlinikinių tyrimų taisyklėsGera klinikinė mokslinių tyrimų praktikaKritiškas medicinos, mokslinės literatūros vertinimasKas gali pasinaudoti šia programa?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
September 2019
Ištęstinės
1 - 2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Angelo State University College of Business

Mūsų 12 kredito valandos sveikatos priežiūros vadybos pažymėjimas skirtas specialistams, siekiantiems tobulėti sveikatos priežiūros srityje. Sertifikate daugiausia dėmesi ... [+]

Apie

Mūsų 12 kredito valandos sveikatos priežiūros vadybos pažymėjimas skirtas specialistams, siekiantiems tobulėti sveikatos priežiūros srityje. Sertifikate daugiausia dėmesio skiriama žinių apie etikos, sveikatos priežiūros finansavimo, operacijų ir sveikatos priežiūros komunikacijų srityje didinimą. Išplėskite savo karjeros galimybes, tuo pačiu mokydamiesi sveikatos priežiūros specialistų praktiką ir procedūras sveikatos priežiūros srityje.

Sertifikato programa

Sveikatos priežiūros vadybos pažymėjimas

Karjera

Šis pažymėjimas yra puikus priedas į visus suinteresuotus sveikatos priežiūros sektoriaus vadovaujamu vaidmeniu, įskaitant ligoninės generalinį direktorių, medicinos įrangos finansų valdytoją, farmacijos produktų vadybininką, sveikatos informatikos vadovą, medicinos praktikos vadovą arba ryšius su gydytojais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Angelo
September 2019
2 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online

Vienerių metų internetinė pažymėjimo programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama ligoninių ir sveikatos sistemų pertvarkymui ir jo įverti- mui į vertybinius nusiskundim ... [+]

Gyventojų sveikatos vadybos pažymėjimas yra visiškai internetinė, neakivaizdinių studijų programa, kurią siūlo Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykla.

Gyventojų sveikatos vadyba tapo svarbia sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų ir mokėtojų strategija, o Gyventojų sveikatos valdymo liudijimas rengia studentus, kad jie išnagrinėtų ir reaguotų į problemas ir galimybes gerinti sveikatą tarp gyventojų ir tarp jų.

Programa sukurta vadovaujant sveikatos priežiūros specialistams, norintiems pertvarkyti ar kurti tvarius į vertybes orientuotos atsakingos priežiūros modelius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Marin

Šie kursai suteikia profesinį švietimą ir mokymą vyrams ir moterims, kurie nori tęsti kursinių gaisro technologija. ... [+]

Šie kursai suteikia profesinį švietimą ir mokymą vyrams ir moterims, kurie nori tęsti kursinių gaisro technologija.

gebėjimai sertifikatai Gebėjimai sertifikatai yra pripažinimas, kad studentas pasiekė tam tikrą rinkinį kompetencijų per profesinės programą. Gebėjimai Sertifikatai gali būti dalis "kopėčių" įgūdžių, pradedant darbo įvažiavimo įgūdžių ir todėl visiškai sertifikatas Achievement programa arba gali kelti įgūdžių rinkinį, kuris leidžia studentui atnaujinti ar iš anksto į esamą karjerą.

Gebėjimai Sertifikatai reikalauja mažiau nei 18 vienetų ir yra trumpesnės nei pasiekimų pažymėjimas.

Greitosios medicinos pagalbos technikas kursai įgūdžiai sertifikatas... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kentfield Novato
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NZMA

Ši kvalifikacija rengia absolventus pradėti karjerą farmacijos srityje. Kursas apima klasę ir praktinį mokymąsi, turint platų darbo vietą farmacijos pramonėje. ... [+]

Ši 60 savaičių programa siūloma NZMA Auckland North Shore, Auckland Symonds St, Hamiltono ir Christchurcho universitetuose.

Ką aš mokysiu?

Ši kvalifikacija rengia absolventus pradėti karjerą farmacijos srityje. Kursas apima klasę ir praktinį mokymąsi, turint platų darbo vietą farmacijos pramonėje. Yra šeši moduliai, su 400 darbo valandų darbo patirtis integruota į programą. Be darbo patirties, studentai turi teisę į šešių savaičių stažuotę, kurią organizuoja fakultetas.

Programos turinys apima:

• Farmacijos įstatymas

• išpilstymo procesai

• Farmacijos sveikatos ir nereceptiniai vaistai

• Išplėstinė dozavimo technika... [-]

Naujoji Zelandija Manukau Auckland Hamilton Christchurch  + 1 Daugiau
July 2019
Dieninės
60 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American Heritage College

Studentai gaus žinias visose medicinos biuro valdymo reikalingose ​​srityse, įskaitant terminologiją, įrašų valdymą, etines problemas ir dar daugiau. Studentai, įstojusie ... [+]

Medicinos biuro valdymas

Studentai gaus žinias visose medicinos biuro valdymo reikalingose ​​srityse, įskaitant terminologiją, įrašų valdymą, etines problemas ir dar daugiau.

Studentai, įstojusieji į šį kursą, įgis žinių apie medicinos terminologiją ir supras medicinos kalbą, nes ji susijusi su pagrindine kūno sistema. Be praktiškų programų bus svarstomi principai ir procedūros, naudojamos įrašų valdyme, įskaitant popierių ir EMR (elektroninis medicinos įrašas) ir elektroninę sveikatos registrą (EHR). Teisės ir etikos klausimai sveikatos priežiūros srityje bus nagrinėjami, įskaitant HIPAA atitikties ir privatumo taisykles, sukčiavimą ir piktnaudžiavimą. Bus įtrauktos sąvokos, susijusios su veiksmingais bendravimais, taip pat kaip ekranuoti ir perkelti skambučius skambučiams bei skambinti skambučiais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange Garden Grove Long Beach Oceanside  + 1 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Washburn University

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vi ... [+]

Kas yra DMS?

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vis dažniau naudojama širdies ligų, širdies priepuolio ir kraujagyslių ligų, galinčių sukelti insultą, aptikimui ir gydymui.

Diagnostinės medicinos sonografijos draugija (SDMS) diagnozuojančią medicininę procedūrą, kuri naudoja aukšto dažnio garso bangas (ultragarsą ), nustato sonografiją, kad būtų pagaminti dinamiški vaizdiniai organų, audinių ar kraujo srautai kūno viduje. Šio tipo procedūra dažnai vadinama sonograma ar ultragarso skenavimu.

Kodėl verta rinktis Washburn University diagnostikos medicinos sonografijos programą?Visi didaktiniai kursai baigti nuotolinio mokymosi (on-line) formatuMūsų programa buvo pristatyta nuotolinio mokymosi (on-line) formatu daugiau nei 11 metųStudentai gali dalyvauti ARDMS ar CCISertifikavimo egzaminai baigus studijasKlinikinį ugdymą paprastai galima organizuoti arti studentų namųStudentai glaudžiai bendradarbiauja su registruotu ultragarso fakultetuWashburn fakultete yra daugiau kaip 70 metų patirties ultragarsuWashburn University vieta leidžia užmegzti ryšius su dideliais medicinos centrais, privačiomis gydytojų įstaigomis ir klinikomis bei mažesnėmis bendruomeninėmis ligoninėmisStudentai yra aprūpinti įvairia klinikine patirtimiRemiantis naujausia SDMS atlyginimų apžvalga, vidutinė atlyginimo suma sonografams yra 66768 JAV doleriųAkreditacija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Internetinės
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Biomedicinos inžinerijos pažymėjimas sprendžia šį poreikį per labai tarpdisciplininį studijų kursą, kuris leidžia studentams sutelkti dėmesį į biomedicinos prietaisus, bi ... [+]

Auganti biomedicinos pramonė reikalauja kvalifikuotų specialistų, kurių kompetencija gali kirsti tradicines mokslo ir inžinerijos ribas. Įmonės ieško elektros inžinierių, kurie supranta diagnostinių vaizdavimo prietaisų naudojimą medicinoje, biotechnologijų specialistai, turintys mokymo audinių inžinerijos srityje, skirtus plėtoti audinių implantus, ir inžinierių mechanikai, kurie yra gerai susipažinę su biomedžiagomis dirbtinių sąnarių kūrimui.

Biomedicinos inžinerijos pažymėjimas sprendžia šį poreikį per labai tarpdisciplininį studijų kursą, kuris leidžia studentams sutelkti dėmesį į biomedicinos prietaisus, biomedicininę optiką, biomaterialus / biotechnologijas ir audinių inžineriją ar kitas susijusias studijų sritis. Kursus dėsto dėstytojai inžinieriais, taip pat patyrę klinikiniai specialistai iš "Tufts" pasaulyje žinomų sveikatos mokslo mokyklų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

... [+]

Sveikatos informacinių technologijų aukštojo mokslo diplomas

Visi Sveikatos informacinių technologijų sertifikato kursai yra siūlomi tiek akis į akį, tiek internetu.

Programos Reikalavimai

Prisijungę Magistras taikymas - Yra negrąžinamas $ 60 mokestis už paraišką. Srautinės pastabos . Oficialūs kiekvieno kolegijos ir (arba) universiteto dalyviai. Turi būti užantspauduotame voke iš institucijos ar elektroniniu būdu išsiųsti iš institucijos tiesiogiai. Resume - (Gali būti įkeltas į internetinę paraiškos) [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
June 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Nurse Training

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje ... [+]

kurso aprašymas

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje. Darbuotojai prisiims atsakomybę už savo rezultatus pagal apibrėžtas organizacijos gaires ir išlaikys kokybišką paslaugų teikimą, sukuriant, supaprastinant ir peržiūrint individualų paslaugų planavimą ir pristatymą.

Darbuotojai gali būti įpareigoti parodyti lyderystę ir turėti ribotą atsakomybę už organizacijų veiklą bei kitų rezultatų kiekį ir kokybę ribotomis parinktimis.

Norint pasiekti šią kvalifikaciją, kandidatas turi būti baigęs ne mažiau kaip 120 darbo valandų, kaip nurodyta kompetencijų vertinimo vienetų vertinimo reikalavimuose.... [-]

Australija Sydney
January 2020
Dieninės
18 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American National University

Mūsų medicinos padėjėjai yra daug talentingų sveikatos priežiūros specialistų, kurie yra kompetentingi atlikti įprastas klinikines ir administracines sveikatos priežiūros ... [+]

Medicinos pagalbos sertifikatas

Medicinos pagalbos pažymėjimas skirtas suteikti studentams pagrindinius klinikinius ir administracinius įgūdžius, norint patekti į medicinos pagalbą. Praktiniai ir išsamūs kursai apima anatomiją, fiziologiją, farmakologiją, injekcijų administravimą, EKG atlikimą ir venipunktūrą.

Sutaupyti laiko

American National University pažangus mokymosi formatas taupo laiką ir pinigus, leidžiantis jums greičiau patekti į darbo jėgą, suteikiant jums galimybę nekliudomai siekti aukštesnių akademinių pasiekimų.

Medicinos pagalbos pažymėjimas yra 100% pervedamas į asocijuotojo medicinos pagalbos laipsnį, tačiau vis tiek suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų uždirbti per 10 mėnesių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Salem USA Online
September 2019
Dieninės
40 savaites
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Kinų medicinos filosofijos sertifikato tikslas - pristatyti tradicinės kinų medicinos sąvokas ir filosofijas. Ši sertifikato programa susideda iš penkių modulių akupunktū ... [+]

Tikslas

Kinijos medicinos filosofijos sertifikato tikslas - pristatyti tradicinės kinų medicinos koncepcijas ir filosofijas.

Programos apžvalga

Ši sertifikato programa yra viena iš populiariausių trumpųjų programų. Ją sudaro akupunktūros teorijos ir filosofijos kursai. Programa yra visiškai internete ir jūsų pačių tempu, o kursai yra individualizuoti, kad maksimaliai padidintumėte savo mokymosi gebėjimus. 4 mėnesių pabaigoje asmenys, baigę 100% visų kursų, gaus pažymėjimą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Houston
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Plėtoti savo karjerą arba pereikite į sveikatos priežiūros valdymą su tarptautiniu mastu susietu antrosios pakopos studijų pažymėjimu. Šis kursas suteiks jums supratimą a ... [+]

Įsijunkite į patrauklų pasaulinės sveikatos priežiūros pasaulį ir pradėkite pirmuosius žingsnius lyderystės link su mūsų tarptautiniu sveikatos priežiūros vadybos sertifikatu. Kursas suteiks jums vadovavimo ir vadybos teorijos, iššūkių ir praktikos, susijusios su sveikatos priežiūra, supratimą.

Jūs sužinosite gero valdymo principus ir praktiką, taip pat suprasite sveikatos priežiūros aplinką. Taip pat įgysite įgūdžių, kurie pagerins jūsų CV, ir kurie gali būti naudojami tiesiai į jūsų dabartinę padėtį, arba tobulinti savo karjerą.

Naudodami programos turinį, kurį sukūrė dėstytojai, turintys didelę akademinę ir profesinę patirtį, įgysite pasitikėjimo, taip pat išsamių žinių apie šiuolaikinio valdymo sudėtingumą, kuris gali būti taikomas sveikatos priežiūros įstaigoje. Jūs taip pat galėsite atpažinti etines, socialines ir politines dilemas ir jas spręsti bei taikyti etines ir organizacines vertybes situacijoms ir pasirinkimams. Baigę programą, jūs taip pat įgysite keletą kritinių ir analitinių įgūdžių, kurie gali būti naudojami įvairiose profesinėse aplinkose.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
8 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba