Filter
Certificate
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 2 sertifikato studijos - Medicinos mokslų studijos 2019/2020

Akademiniai sertifikatai sutrumpintai švietimo programas, kurios leidžia studentams įgyti išsamių žinių vienoje orientuota srityje. Sertifikatai gali būti baigtas per maždaug metus ir gali būti imtasi prieš bakalauro išsilavinimą ar pakopos išsilavinimą kaip pereiti į pilną programą būdu.

Kas yra medicinos mokslo pažymėjimą? Šis sertifikatas tipas gali būti jūsų karjerą kaip medicinos mokslininko pradžia. Kai kurie žmonės gali gauti padidinti savo šansus būti priimta į kokybės medicinos mokykloje, kur jie gali siekti daktaro šį sertifikatą. Nagrinėjamos temos šiame sertifikate programos gali apimti Chemija, Biologija, Fizika, farmakologijos ir kitos mokslo ir medicinos susijusiomis temomis. Kursai gali būti gana pažangi ir jūsų nurodymą taip pat gali apimti MCAT rengimą, jei jūs planuojate kreiptis į medicinos mokyklą po pažymėjimą gavimo.

Darbo medicinos mokslo pažymėjimą gali būti didžiulis žingsnis link ilgo, karjeros medicinoje.Nesvarbu, ar jūs nuspręsite tapti medicinos mokslininkas arba naudoti sertifikatą padidinti jūsų šansai gauti į gerą medicinos mokykloje, šis sertifikatas gali padėti gauti Jums gerai apmokamas, aukštos paklausos pozicijas medicinoje.

Sertifikato programos gali paprastai kainuoja mažiau nei ilgesnių programų tiesiog, nes jie reikalauja mažiau kredito valandos. Jūs galite sužinoti tikslią kainą kursus ir pažymėjimą per institucijoje lankėte.

Gavusi medicinos mokslo pažymėjimą, galite eiti dirbti daug karjeros medicinos srityje. Daugelis gavėjai šio sertifikato eiti į medicinos mokyklą, kur jie gauna daktaro ir toliau verstis sveikatos priežiūros specialistas, specialybės srityje medicinoje. Jūs taip pat gali tęsti karjerą kaip medicinos mokslininko, kurį sudaro daugiausia mokslinių tyrimų ir klinikinių tyrimų, kuriais siekiama pagerinti pacientų sveikatą visur tikslo.

Laikytis medicinos mokslo pažymėjimą toliau arba pradėti savo karjerą medicinoje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Medicinos mokslų studijos

University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Naujų medicinos produktų veiksmingumo ir saugumo įrodymas yra svarbi medicinos produktų kūrimo proceso dalis ir reikalingi dideli ištekliai. Mūsų programa užpildo vis did ... [+]

Apžvalga

Naujų medicinos produktų veiksmingumo ir saugumo įrodymas yra svarbi medicinos produktų kūrimo proceso dalis ir reikalingi dideli ištekliai. Mūsų programa užpildo vis didesnį profesinio mokymo poreikį, kuris užtikrina sėkmingų klinikinių tyrimų planavimą ir įgyvendinimą. Mokymo programa suteikia išsamias žinias apie klinikinio tyrimo koordinavimą, stebėseną ir valdymą, remiantis geros klinikinės praktikos ir reguliavimo reikalavimais. Stažuotės kursas suteikia neįkainojamą sertifikato patirtį.

Kas turėtų registruotis?Dirbantys specialistai, kurie nori pereiti į klinikinių tyrimų arenąSlaugytojai, kurie nori išplėsti savo karjeros galimybesTyrėjai ir technologai, siekdami padidinti pelną klinikinių tyrimų srityjeMedicinos produktų kūrimo specialistai, kuriems reikalingos profesinės žinios apie klinikinius tyrimusSveikatos priežiūros specialistai ir sveikatos priežiūros specialistai"Career Insight"... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
12 - 18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Washburn University

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vi ... [+]

Kas yra DMS?

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vis dažniau naudojama širdies ligų, širdies priepuolio ir kraujagyslių ligų, galinčių sukelti insultą, aptikimui ir gydymui.

Diagnostinės medicinos sonografijos draugija (SDMS) diagnozuojančią medicininę procedūrą, kuri naudoja aukšto dažnio garso bangas (ultragarsą ), nustato sonografiją, kad būtų pagaminti dinamiški vaizdiniai organų, audinių ar kraujo srautai kūno viduje. Šio tipo procedūra dažnai vadinama sonograma ar ultragarso skenavimu.

Kodėl verta rinktis Washburn University diagnostikos medicinos sonografijos programą?Visi didaktiniai kursai baigti nuotolinio mokymosi (on-line) formatuMūsų programa buvo pristatyta nuotolinio mokymosi (on-line) formatu daugiau nei 11 metųStudentai gali dalyvauti ARDMS ar CCISertifikavimo egzaminai baigus studijasKlinikinį ugdymą paprastai galima organizuoti arti studentų namųStudentai glaudžiai bendradarbiauja su registruotu ultragarso fakultetuWashburn fakultete yra daugiau kaip 70 metų patirties ultragarsuWashburn University vieta leidžia užmegzti ryšius su dideliais medicinos centrais, privačiomis gydytojų įstaigomis ir klinikomis bei mažesnėmis bendruomeninėmis ligoninėmisStudentai yra aprūpinti įvairia klinikine patirtimiRemiantis naujausia SDMS atlyginimų apžvalga, vidutinė atlyginimo suma sonografams yra 66768 JAV doleriųAkreditacija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba