Filter
Certificate
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 8 sertifikato studijos - Medical Information Technology 2019

Sertifikatų programos suteikia vertingą profesinį išsilavinimą ir sertifikavimą profesionalams, siekiantiems tolesnės karjeros plėtros. Daugelis sertifikatų programų gali atverti karjeros duris, ypač medicinos specialistams ir tiems, kurie dirba labai techniškai.

Daugelis gali paklausti "Kas yra medicininės informacinės technologijos pažymėjimas?" Sertifikatų programos medicinos informacinėse technologijose daugiausia skirtos sveikatos priežiūros sistemoms arba programoms ir programinei įrangai, naudojamai medicinos kodų ir sąskaitų išrašymo, elektroninių medicininių įrašų tvarkymo, ligoninių ar praktikos srityse. administracija. Studentai, įsijungę į medicinos informacinių technologijų sertifikatų programą, dažnai žino apie labai sudėtingas temas, apimančias duomenų įvedimą, unikalius medicininio kodavimo, atsiskaitymo ir draudimo paslaugų teikėjų valdymo, sistemų administravimo ir informacinių technologijų valdymo ypatumus.

Studentai, gaunantys medicinos informacinių technologijų pažymėjimą, dažnai pašalina pagrindinius įgūdžius, kurie yra ilgalaikiai. Jie mokosi daug apie tikslią spausdinimą ir duomenų įvedimą, bet taip pat įgyja žinių apie veiksmingą technologijų naudojimą bendravimo tikslais, taip pat komunikacijos ir santykių kūrimo įgūdžius, reikalingus dirbti su gydytojais ir pacientais.

Pažymų programų išlaidos skiriasi priklausomai nuo institucijos. Pasikalbėkite su savo pasirinktos institucijos akademiniu patarėju, kad nustatytumėte, kokios išlaidos gali būti neatskiriama sertifikatų programos vykdymui.

Darbas medicinos informacinėse technologijose yra įvairus, o laukas sparčiai auga ir visada reikalauja kvalifikuotų specialistų. Studentas, baigęs pažymėjimo programą, gali naudotis medicininiu koduotoju ir sąskaita mokytoju arba dirbti sistemos administratoriumi ligoninės ar privačios praktikos aplinkoje. Tie, kurie turi medicinos informacinės technologijos pažymėjimą, gali dirbti patys pacientų gynėjai, naudodami savo žinias apie pacientų įrašus ir medicinos informacines technologijas, kad apsaugotų pacientų teises į privatumą ir informacijos konfidencialumą. Sveikatos priežiūros karjeros įvairovė, medicinos informacinių technologijų sertifikatas paprastai siūlo daugybę galimybių.

Keletas sertifikatų programų siūlomos internete. Mokytojai taip pat turi galimybę ieškoti vietinių universitetų ir profesinių mokyklų arba keliauti tarptautiniu mastu, kad surastų tik tinkamą instituciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

8 Rezultatai Medical Information Technology

Brighton College

Brighton College yra pasirengusi padėti jums išdidžiai pradėti naują medicinos įrašų techniko karjerą. Mūsų aukštos kokybės, išsamūs kursiniai darbai padės išmokti viską, ... [+]

Brighton College yra pasirengusi padėti jums išdidžiai pradėti naują medicinos įrašų techniko karjerą. Mūsų aukštos kokybės, išsamūs kursiniai darbai padės išmokti viską, ko jums reikia pasirengti jūsų elektroniniam medicininių įrašų sertifikavimo egzaminui per Nacionalinę sveikatos priežiūros asociaciją. Iš tikrųjų, baigus, mes suteiksime jums sertifikavimo prep medžiagas ir sertifikavimo egzaminą vaučerius!

"Braithon" elektroninių medicinos įrašų techniko mokymų metu galėsite prisijungti prie sparčiai besiplečiančio ir užsiimančios srities, turėdamas puikių darbo vietų, laukiančių kvalifikuotų absolventų.

Kas yra medicininių įrašų technikas?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
6 - 9 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polk State College

Medicinos programuotojams yra labai svarbūs nariai Sveikatos informacijos valdymas (JAM) profesinės klasterius. Medicinos kodavimo specialistas sertifikatas programa sute ... [+]

Medicinos programuotojams yra labai svarbūs nariai Sveikatos informacijos valdymas (JAM) profesinės klasterius. Medicinos kodavimo specialistas Sertifikatas programa suteikia įgūdžių, reikalingų įvertinti sveikatos priežiūros dokumentus ir nustatyti tinkamą klasifikaciją kodas skyrimo ir sekos pagal kodavimo klinikos tyrimą. Kodai yra naudojami statistikos, tyrimų, ir grąžinti suteiktas paslaugas. Ši programa apima kursus rekomenduojami Amerikos sveikatos informacijos vadybos asociacijos (AHIMA). Mokymo programa yra keletas pagrindinių Programos jį, Anatomijos ir fiziologijos, medicinos terminologija, specialius kursus paskiriant Tarptautinės ligų klasifikacijos (TLK-10-cm, TLK-10-PCS) kodus, ir dabartiniai procedūriniai terminologijos (CPT) kodus tyrimą , taip pat iš klinikinio praktikumą komponentas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
esocaet Studies by CADFEM

Inžinerinės principai galima rasti pačių įvairiausių medicinos sričių ir medicinos technologijų taikymo, pavyzdžiui, burnos ir veido chirurgijos, ortopedijos ir kardiolog ... [+]

Graduate Management Admission Test arba principai inžinerijos galima rasti pačių įvairiausių medicinos srityse ir medicinos technologijų taikymas, pavyzdžiui, burnos ir veido chirurgijos, ortopedijos ir kardiologijos. Tarpdisciplininė darbas yra raktas į naujoves šioje srityje. Šis kursas siūlo suteikia inžinieriai, turintys būtinų medicinos pagrindų.

Programos apžvalga

Naujas sertifikatas programa pavadinta "Modeliavimas medicinoje", kur inžinieriai gali išmokti būtiną medicinos pamatinių žinių reikalingas sąlygas medicininėms reikmėmsYra siūloma bendradarbiaujant su centro mokymo ir aukštesnio lygio išsilavinimą su Witten / Herdecke universitete.

galimi laipsniaiSertifikatas Advanced Studies modulio studijoms Programa prasideda rugsėjo / spalio Lankstus planavimas: sertifikatas gali būti baigtas per šešis mėnesius Išsami derinys modulių, kiek reikia E xperienced profesoriai iš įvairių universitetų ir lauke Dėstomoji kalba yra anglų Mokymasis visą gyvenimą: net po studijų baigimo, galite imtis modulio kursinių. dalyvis grupė Idealus kandidatai kolegijų absolventų, kurie jau surinkti profesinės patirties inžinerijos ar mokslo, ir kurie domisi profesinių ar vadovaujančių karjerą produktų kūrimo srityje, daugiausia dėmesio skiriant medicinos, pavyzdžiui, medicinos technologijų. Kadangi tyrimas yra prižiūrima atskirai, taip pat atsižvelgiama į naujokų interesus, taip pat patyrusiems specialistams, kurie nori perkelti iš kitų programų. Modulio Modulio Pasiūlymai Anatomija, fiziologija ir patologija Medicinos modeliavimas projektas Radiologinį diagnostika ir medicinos vizualizacija universiteto pažymėjimas ... [-]
Vokietija Witten Dortmund Grafing
October 2019
Ištęstinės
6 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nassau Community College

HIT sertifikatas AHIMA patvirtintas kodavimo programa. Sveikatos Informacinės technologijos (HIT) Medicinos kodavimo sertifikatas yra skirtas asmenims, kurie domisi darbo ... [+]

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
September 2019
Dieninės
3 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Piedmont University Online

Kodavimo specialistas sertifikatas programa siūlo užsiėmimus, kad sutelkti dėmesį tik į pranešimus, kad jums reikia žinoti jūsų sertifikavimo egzaminą. Medical Billing ir ... [+]

Medical Billing ir kodavimo specialistas sertifikatas

Kodavimo specialistas sertifikatas programa siūlo užsiėmimus, kad sutelkti dėmesį tik į pranešimus, kad jums reikia žinoti jūsų sertifikavimo egzaminą. Medical Billing ir kodavimo sertifikavimo programa rengia studentų pradinio lygio pareigas. Medicininė Koder sertifikatas programa gali priimti mažai, kaip 6 mėnesius arba tol, kol 1 metus užbaigti. Studentai šią programą bus pasirengę sėkmingai baigtas egzaminas (-ai) įgyti jų Certified Professional programuotojas sertifikavimas, Professional programuotojas - ligoninė sertifikavimas, ir / arba "Professional" programuotojas -Payer sertifikavimo.

Programos reikalavimus ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Greensboro
September 2019
Ištęstinės
6 - 12 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Marymount University

Ši programa yra skirta tiems, kurie nori verstis informacinių technologijų karjerą sveikatos priežiūros organizacijoje. Studentai pasirinkti kursus konsultuojantis su pro ... [+]

Sveikatos informatika (Universiteto pažymėjimas)

Ši programa yra skirta tiems, kurie nori verstis informacinių technologijų karjerą sveikatos priežiūros organizacijoje. Studentai pasirinkti kursus konsultuojantis su programos direktorių informacinių technologijų ir sveikatos priežiūros valdymą.

Priėmimo sąlygos: Be Universitywide reikalavimų Universiteto pažymėjimas priėmimo, pareiškėjas turėtų turėti bakalauro laipsnį ir parodyti didelę kursinių ar patirties informacinių technologijų ar informatikos.

Sertifikatas Reikalavimai

18 kreditų

Kursai yra išvardyti rekomenduojama seka registracija.

IT 510 sistemų in... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Šioje sertifikatų programoje mokiniai išmoks žinias ir įgūdžius, kad atitiktų vis didėjančią kvalifikaciją turinčių specialistų, dirbančių su sveikatos ir medicinos siste ... [+]

Šioje sertifikatų programoje mokiniai išmoks žinias ir įgūdžius, kad atitiktų vis didėjančią kvalifikaciją turinčių specialistų, dirbančių su sveikatos ir medicinos sistemų ir technologijų kūrimu bei vertinimu, paklausą.

Paraiška: [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

... [+]

Sveikatos informacinių technologijų aukštojo mokslo diplomas

Visi Sveikatos informacinių technologijų sertifikato kursai yra siūlomi tiek akis į akį, tiek internetu.

Programos Reikalavimai

Prisijungę Magistras taikymas - Yra negrąžinamas $ 60 mokestis už paraišką. Srautinės pastabos . Oficialūs kiekvieno kolegijos ir (arba) universiteto dalyviai. Turi būti užantspauduotame voke iš institucijos ar elektroniniu būdu išsiųsti iš institucijos tiesiogiai. Resume - (Gali būti įkeltas į internetinę paraiškos) [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
June 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba