close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios sertifikato studijos - Klinikinės psichologijos studijos 2020/2021

Sertifikatai siūlomi bent bakalauro, taip pat antrosios pakopos. Jie susidaro dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, profesinės kvalifikacijos ir mokymo įvairovę, ir pridėti prie individo kompetencijos konkrečioje srityje ar pramonėje. Programos trukmė skiriasi priklausomai nuo mokyklos ir dalykinės srities. Tiesiog kas yra klinikinės psichologijos sertifikatas? Tai ypač švietimo… Skaityti daugiau

Sertifikatai siūlomi bent bakalauro, taip pat antrosios pakopos. Jie susidaro dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, profesinės kvalifikacijos ir mokymo įvairovę, ir pridėti prie individo kompetencijos konkrečioje srityje ar pramonėje. Programos trukmė skiriasi priklausomai nuo mokyklos ir dalykinės srities.

Tiesiog kas yra klinikinės psichologijos sertifikatas? Tai ypač švietimo programa siekiama pasiūlyti mokiniams kryptingai žinias konkrečioje srityje psichologijos. Mokymo programa gali būti sutelktas į psichologus, kurie yra labiausiai suintrigavo organizacinės psichologijos, socialinės psichologijos ir raidos psichologija. Priklausomai nuo programos, tik studentai su daktarų gali būti leidžiama taikyti. Bet programa studentas pasirenka turėtų būti akredituota Amerikos psichologų asociacija.

Privalumai užsidirbti į klinikinės psichologijos sertifikatas apima vis daugiau įgudę psichologas ir, atitinkanti persertifikavimo.Mokslininkai taip pat gali trokšti tapti licencijuota valstybės, kurioje jie dalyvauja praktiškai. Be to, sertifikatas gali padidinti pelną ir įsidarbinimo galimybes.

Kaip už kiek klinikinės psichologijos sertifikatas programų išlaidas, lemiantys aplinkybės apima instituto geografinę padėtį, kaip ilgai Programa trunka, mokslą ir programos mokesčių išlaidas. Tai geriausia, kad asmenys pasiekti, kad mokyklų, kuriose jie labiausiai domina patikimos informacijos apie bendrą išlaidų ir finansinės paramos.

Po sėkmingai pasiekti iš klinikinės psichologijos sertifikatą, absolventai gali būti pasirengusi gydyti tam tikrų tipų pacientams, pavyzdžiui, su potrauminio streso nariai LGBT bendruomenei ir maitintojo traumos. Psichologai, kurie šiuo metu praktikuojantys gali turėti uždirbti sertifikatą gauti persertifikavimo ir likti up-to-data apie naujausius praktikos vykstančių jų kompetencijos srityse dėmesio.Sertifikavimas taip pat gali užtikrinti, psichologai turi specializuotų žinių, reikalingą patenkinti naujus poreikius jų pacientai gali turėti.

Kaip veikia jūsų karjeros ateitį, kad Jūs jaustumėtės? Išnagrinėti su klinikinės psichologijos sertifikato programas visame pasaulyje galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Montgomeris , Jungtinės Amerikos Valstijos

Klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo programos edukologų specialistas yra 33-36 semestro valandų programa. Programa apima 1-2 stažuotes (300-600 klinikinių valandų) vie ... +

Klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo programos edukologų specialistas yra 33-36 semestro valandų programa. Programa apima 1-2 stažuotes (300-600 klinikinių valandų) vietiniuose konsultavimo centruose ir bendruomeninėse agentūrose. Mūsų absolventai yra mokomi propaguoti, atskaitomybę, įrodymais pagrįstą praktiką, priežiūrą ir tyrimus. -
Certificate
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia