HEALTHCARESTUDIES

Geriausios sertifikato studijos jungtinėse Amerikos Durham Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Sertifikato studijos - tai gana trumpos akademinės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti kvalifikacijų reikalingų gauti paaukštinimą ar tiesiog norimą darbą. Šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per mažiau nei vienerius metus.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Durham yra Šiaurės Karolinoje ir gyvena garsaus Duke universiteto. Miestas visada buvo politiškai linkę Demokratų partijos, balsavimo Demokratinių prezidentai nuo 1869.

Sertifikato studijos jungtinėse Amerikos Durham Jungtinėse Amerikos Valstijose

Rezultatai Filter

Sveikatos priežiūros lyderystės pažymėjimas

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Dieninės
<
12 savaitės
Anglų
Internetinės

Ši programa skirta sveikatos priežiūros specialistams, siekiantiems veiksmingesnio vadovavimo. Ši programa moko vadovus įvertinti save, gerinti bendravimą, kurti santykius ir ...

Skaityti daugiau

Sertifikatas slaugytojos vadovybėje

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Dieninės
<
16 savaitės
Anglų
Internetinės

Šis kursas moko ir įgalina slaugytojus įvertinti save, vadovauti kitiems ir priimti dinamiškus bei apgalvotus sprendimus, remiantis įgytų įgūdžių rinkiniu, kurį sukūrė populia ...

Skaityti daugiau