Filter
Certificate
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijos Ispanijoje 2019

Sertifikato studijos - tai gana trumpos akademinės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti kvalifikacijų reikalingų gauti paaukštinimą ar tiesiog norimą darbą. Šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per mažiau nei vienerius metus.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Sertifikato studijos Ispanijoje

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

UOC Universitat Oberta de Catalunya

"Universitat Oberta de Catalunya" (UOC), bendradarbiaudama su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), sukūrė "Tropikų negalavimų nuo odos" valdymo programą. ... [+]

Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

"Universitat Oberta de Catalunya" (UOC), bendradarbiaudama su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), sukūrė "Tropikų negalavimų nuo odos" valdymo programą.

Studentai turės atnaujintą informaciją apie odos leishmaniozės (CL), Leprosy (L), Buruli Ulcer (BU) ir Yaws (Y) epidemiologijos ir priežiūros, gamtos istorijos, diagnostikos ir gydymo strategijas.

Kontrolės ligos aspektai taip pat bus nagrinėjami pagal PSO regionines arba pasaulines sistemas keturių ligų kontrolei. Studentai analizuos ir aptaria strategijas, skirtas įgyvendinti kontrolės veiklą.

Jie bus mokomi, kaip aptikti ligas ir pasirinkti geriausias turimas gydymo strategijas, sprendžiant kelis klinikinius atvejus, pagrįstus realiu endeminių sričių klinikiniu gyvenimu, kad jie gautų tvirtą pagrindą profilaktikai, diagnozei ir gydymui. Gauta informacija bus naudinga kasdieninei praktikai.... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UOC Universitat Oberta de Catalunya

Į klinikinės TB vadybos specializacija suteikia studentams su pakankamai mokslo ir klinikinės žinios įgyvendinti geriausią klinikinę sprendimus mažas, Vidurio ir dideles ... [+]

Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

Per šią specializaciją, studentas bus atnaujinta apie naujausius atradimus aplinkinių gamtos istorijos tuberkuliozės, įskaitant naujų priemonių diagnostikos, prevencijos ir gydymo. specializacija klinikinės TB valdymas suteikia studentams su pakankamai mokslo ir klinikinės žinios įgyvendinti geriausią klinikinę sprendimus mažas, Vidurio ir dideles pajamas gaunančiomis šalimis.

Studentai gali suprasti natūralią raidą Mycobacterium tuberculosis; tarp imunologinių, radiologinių ir histopatologinių aspektų santykis; geriausia metodika turi būti įgyvendintos diagnozuojant ir gydant ligą, net pacientams, kenčiantiems nuo ŽIV ir atsparumas vaistams.... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba