Filter
Certificate
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijos - Geriatrinė slauga - Okeanija - 2020

Sertifikato studijos - tai gana trumpos akademinės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti kvalifikacijų reikalingų gauti paaukštinimą ar tiesiog norimą darbą. Šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per mažiau nei vienerius metus.

Azija yra labiausiai tikėtina, galingiausias pasaulio žemynas ir ekonomiškai ji pristato begalines galimybes į švietimą. Svorio centras juda į Rytus. Spartūs ir investicijos į aukštąjį mokslą ir anglų kalbomis yra viešai vartojama kalba. Okeanija 's stiprūs įsidarbinimo galimybes taip pat numato toliau studentai ateityje.

Sertifikato studijos - Okeanija - Geriatrinė slauga

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Geriatrinė slauga, Okeanija

International Nurse Training

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje ... [+]

kurso aprašymas

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje. Darbuotojai prisiims atsakomybę už savo rezultatus pagal apibrėžtas organizacijos gaires ir išlaikys kokybišką paslaugų teikimą, sukuriant, supaprastinant ir peržiūrint individualų paslaugų planavimą ir pristatymą.

Darbuotojai gali būti įpareigoti parodyti lyderystę ir turėti ribotą atsakomybę už organizacijų veiklą bei kitų rezultatų kiekį ir kokybę ribotomis parinktimis.

Norint pasiekti šią kvalifikaciją, kandidatas turi būti baigęs ne mažiau kaip 120 darbo valandų, kaip nurodyta kompetencijų vertinimo vienetų vertinimo reikalavimuose.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba