Filter
Certificate
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti sertifikato studijas - Geriatrinė slauga Australijoje

Sertifikato studijos - tai gana trumpos akademinės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti kvalifikacijų reikalingų gauti paaukštinimą ar tiesiog norimą darbą. Šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per mažiau nei vienerius metus.

Australija turi septynis 100 geriausių aukštojoje mokykloje pasaulyje! Australija sėdi virš Vokietijos, Nyderlandų ir Japonijos mėgsta, pateikti aštuntas 2012 Universitas į U21 reitingą nacionalinių aukštojo mokslo sistemų.

Sertifikato studijos - Geriatrinė slauga Australijoje

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Geriatrinė slauga, Australija

International Nurse Training

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje ... [+]

kurso aprašymas

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje. Darbuotojai prisiims atsakomybę už savo rezultatus pagal apibrėžtas organizacijos gaires ir išlaikys kokybišką paslaugų teikimą, sukuriant, supaprastinant ir peržiūrint individualų paslaugų planavimą ir pristatymą.

Darbuotojai gali būti įpareigoti parodyti lyderystę ir turėti ribotą atsakomybę už organizacijų veiklą bei kitų rezultatų kiekį ir kokybę ribotomis parinktimis.

Norint pasiekti šią kvalifikaciją, kandidatas turi būti baigęs ne mažiau kaip 120 darbo valandų, kaip nurodyta kompetencijų vertinimo vienetų vertinimo reikalavimuose.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba