Sveikatos priežiūros sertifikato studijos

Daugybė viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairiausias sveikatos priežiūros sertifikato studijų programas. Viso pasaulio studentai sertifikato studijas renkasi dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai šio tipo studijos pasitarnauja, kai studentams trūksta tam tikrų kreditų iki bakalauro ar magistro studijų programų. Tačiau kartais sertifikato studijas renkasi ir jau profesinės patirties turintys specialistai, kurie nori paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Pasaulio aukštosios mokyklos siūlo įvairiausių specializacijų sertifikato studijų programas. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros sertifikato studijų sričių yra slauga, farmacija, medicina, biochemija, alternatyvi medicina, radiologija bei pirmoji pagalba. Sveikatos priežiūros sertifikato studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Jums tinkamiausių studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą sveikatos priežiūros sertifikato studijų programų sąrašą.

Naujai pridėtos sveikatingumo sertifikato studijos

Washburn University

Sertifikatas diagnostikos medicinos sonografijoje

Spalis 11, 2018
Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vis dažniau naudojama širdies ligų, širdies priepuolio ir kraujagyslių ligų, galinčių sukelti insultą, aptikimui ir gydymui.

The Institute for Clinical Social Work

Sertifikatas psichodinaminės teorijos

Spalis 10, 2018
ICSW "Student-at-Large" programa skirta specialistams ar gydytojams, norintiems sužinoti apie psichodinamines teorijas. Mūsų kursus moko mūsų dėstytojai, kurie yra psichinės sveikatos specialistai. Studentai gali užsiregistruoti bet kokiu kursu, išskyrus "Case Conferencing" kursus, kuriems taikomas instruktoriaus patvirtinimas. Studentai gali gauti ba… [+]igimo pažymėjimą arba CEU kreditus. Ne daugiau kaip keturi kursai gali būti perkelti į kreditą į mūsų magistro ar doktorantūros programą. Studentai, planuojantys įstoti į doktorantūros arba magistro studijų programas, privalo įvykdyti visus perdavimo kursų reikalavimus ir užpildyti visas programos programoms skirtas dalis. [-]

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Post-magistro diplomas sekos analizėje ir genomikos

Spalis 4, 2018
Johns Hopkins Post magistro laipsnio pažymėjimo sekos analizė ir genomika buvo sukurta mokslininkams, kurie jau turi plačią biochemijos, molekulinės biologijos ir ląstelių biologijos pagrindą, tačiau jiems reikia bioinformatikos įgūdžių, kad būtų galima kurti eksperimentus ir analizuoti duomenis.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra sveikatos priežiūros sertifikato studijos?

Kas yra sveikatos priežiūros sertifikato studijos?

Priklausomai nuo studento norų ar poreikių jis ar ji gali rinktis iš daugybės įvairiausių sveikatos priežiūros sertifikato studijų, kurios gali jiems padėti įsitvirtinti ar darbą pradėti ligoninėse ar klinikose, taip pat mokslinėse laboratorijose, sveikatos priežiūros srityje, o taip pat ir akademinėje srityje. Universitetai, medicinos mokyklos ir kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairius bakalauro, magistro bei doktorantūros sveikatos priežiūros studijas, bei trumpesnes ir labiau specializuotas sertifikato studijų programas. Sertifikato studijos - tai akademinė studijų programa, trunkanti apie vienerius metus. Šio tipo studijos paprastai yra sudaromos iš kelių susijusių kursų. Įvairios šio tipo studijų specializacijos gali būti derinamos prie universitetų siūlomų akademinių programų. Tad studentai gali rinktis bakalauro, magistro ar doktorantūros lygio sertifikato studijas. Sveikatos priežiūros sertifikato studijos gali būti baigiamos atskirai ar kartu su tam tikro akademinio laipsnio (bakalauro, magistro ar doktorantūros) studijomis. Tad sertifikato studijos iš tiesų studentams gali padėti paspartinti ar kiek kite linkme pakreipti jų karjerą.

Kokių privalumų suteikia įgytas sveikatos priežiūros sertifikatas?

Vienas iš pagrindinių sertifikato studijų privalumų yra šių studijų programų trukmė. Neretai sertifikato studijos gali būti pabaigiamos per kelis mėnesius. Universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos paprastai nekelia aukštų stojimo į sertifikato studijas reikalavimų, tad rinktis šias studijas paprastai galima ir neturint ankstesnio šios srities išsilavinimo. Be to, universitetai taiko gana paprastas stojimo į šias studijas taisykles. Daugybė aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairiausias sertifikato studijas, tad studentams bus nesudėtinga pasirinkti juos labiausiai dominančią specialybę. Be to, sertifikato studijas baigusiems specialistams atsiveria daugiau karjeros galimybių, nes jų įgytas sertifikatas įrodo, kad specialistai turi tam tikrų žinių bei kvalifikacijų.

Kokie dalykai yra įtraukiami į sveikatos priežiūros sertifikato studijų programas?

Sveikatos priežiūros sertifikato studijas pasirinkę studentai gali orientuoti į įvairių sveikatos sutrikimų prevenciją, diagnozę ar gydymą bei taip gerinti ar užtikrinti individų, šeimų ar bendruomenių sveikatą. Sertifikato studijų programos savo struktūra yra panašios į asocijuoto mokslo studijų programas, tačiau sertifikato studijos paprastai trunka trumpiau, nes į jas dažniausiai nėra įtraukiami bendrosios medicinos kursai. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros specializacijų, kurias dažniausiai renkasi viso pasaulio studentai yra stomatologija, psichinė sveikata, sveikatos priežiūros administracija, viešoji sveikata, veterinarija, slauga bei medicina.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus sveikatos priežiūros sertifikatą?

Sertifikatas parodo, kad studentas yra įgijęs tam tikram darbui ar tolimesnėms studijoms reikalingų kvalifikacijų. Šio tipo studijas dažnai renkasi jau dirbti pradėję specialistai, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti savo karjerą, ar pakreipti ją kiek kita linkme. Vienos iš populiariausių profesijų, kurių atstovai dažnai renkasi sveikatos priežiūros sertifikato programas yra slauga, medicinos administracija, farmacijos technika ar masažo terapija.

Kiek kainuoja sveikatos priežiūros sertifikato studijos?

Sveikatos priežiūros sertifikato studijų kaina gali labai stipriai skirtis. tai priklauso nuo studento pasirinkto universiteto ar kito tipo studijų programos, tai pat šalies, kurioje studentas nori mokytis, studijų specializacijos, trukmės bei tipo. Kai kuriais atvejais jau dirbantiems specialistams darbdaviai pasiūlo apmokėti sertifikato studijas, nes būtent jų metu darbuotojas įgyja papildomų ir darbe itin pravarčių kvalifikacijų. Kai kurie universitetai, o taip pat ir privatūs ar viešieji fondai studentams gali pasiūlyti įvairias stipendijas ar kitų formų finansinės paramos, kuri gali būti skirta padengti ne tik studijų kainai, bet ir pragyvenimui svetimoje šalyje reikalingoms išlaidoms. Dėl didelių studijų kainų skirtumų bei finansavimo galimybių, dėl studijų kainų siūlytumėme tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais. Tai padaryti galite šiame tinklapyje užpildę trumpą užklausos formą.

Kodėl verta rinktis internetines sveikatos priežiūros sertifikato studijas?

Internetines studijas, kurias vis dažniau siūlo viso pasaulio universitetai, paprastai renkasi jau dirbti pradėję studentai, kuriems reikia galimybės darbo tvarkaraštį suderinti su studijomis. Šio tipo studijas vis dažniau pasirenka ir toli nuo juos dominančio universiteto gyvenantys ir kraustytis dėl įvairiausių priežasčių negalintys ar nenorintys studentai. Internetines studijas pasirinkę studentai studijų dalykus gali atsiskaityti jiems patogiausiu metu bei būdu iš kone bet kurios pasaulio vietos, kurioje, be abejo, yra internetas. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad į sveikatos priežiūros studijų programas neretai yra įtraukiamos ne tik teorinės paskaitos, bet ir gana daug profesinės praktikos užsiėmimų. Tad vien tik internetu pabaigti tam tikras sveikatos priežiūros studijų programas gali būti komplikuota.