BSC slaugos praktikos (pagyrimu)

The Open University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BSC slaugos praktikos (pagyrimu)

The Open University

Bakalauras Slaugos praktikos (su pagyrimu)

Jei esate registruotas slaugytoja, šis laipsnis suteikia praktinį būdą priimti savo karjerą į priekį, suteikiant Jums žingsnis iki pagyrimu laipsnis, o toliau uždirbti. Jo lanksti modulinė požiūris yra sukurta siekiant patenkinti slaugytojų, dirbančių įvairiose nustatymus ir specialybių diapazoną, tiek NHS ir nepriklausomų sektoriuose poreikius. Studijų galimybės sutelkti dėmesį į pagrindinių sričių šiuolaikinės slaugos - lyderystės; senėjimo ir gyvenimo eigoje; ir visuomenės sveikatos.

Tai aukščiausio iki laipsnis suteikia jums kreditą už savo esamą slaugos kvalifikacijos (kreditų perkėlimo). Dauguma studentų su DipHE kvalifikacijos gaus didžiausią perleisto kredito (240 kreditų), kad jie galėtų pradėti programą 3 etapas. Tačiau, jei jūs gaunate mažiau nei nustatyta didžiausia suma, jums gali tekti atlikti papildomus modulius 2 etape.

Jums reikia pateikti įrodymus, kad dabartinės įregistravimo Slaugos ir akušerijos Tarybos (NMC). Pagrindinės funkcijos objektą:

 • Stiprina savo profesine patirtimi, siekiant patenkinti sudėtingus iššūkius šiuolaikinėje sveikatos priežiūros praktikos
 • Padeda jums kritiškai apmąstyti savo praktikos
 • Ugdo asmenį orientuotą požiūrį į darbą su paslaugų vartotojams, jų globėjams ir šeimos
 • Tyrinėja, kaip jūsų gyvenimą galima prisidėti prie įrodymais pagrįsta praktika gerinti.

Švietimo tikslai

Laipsnis siekiama:

 • suteikti prieigą prie lanksčios studijų programos, kuri leis registruotas slaugytojų išlikti darbas pagrįstas
 • konsoliduoti ir plėtoti ankstesniais profesinių ir akademinių mokymosi patirties
 • sukurti savo individualų slaugos praktiką ir prisidėti prie mokymosi visą gyvenimą kelionę
 • iššūkis registruotas slaugytojų kritiškai įvertinti įrodymai, žinias ir šiuolaikinius profesinius argumentus, kuriais grindžiamas patirtimi, siekiant prisidėti prie slaugos plėtrai
 • padėti registruotas slaugytojų įsigyti savybes ir perleidžiamų įgūdžių, reikalingų įvykdyti kvalifikacijos reikalavimus ne pagyrimu laipsnis lygio ir užimtumo, kaip absolventas slaugytoja.

Mokesčiai

Mes tikime, kaina neturėtų būti kliūtis pasiekti savo potencialą. Štai kodėl mes sunku išlaikyti tyrimo kaip įmanoma sąnaudas dirbti ir turėti platų spektrą lanksčių būdų mokėti padėti skleisti, ar net sumažinti, sąnaudas. Mokesčiai už tyrimą, kuris prasideda akademinių metų 2014/2015 yra:

 • Mokesčiai mokami dėl modulis-by-modulio pagrindas - jums nereikės mokėti už jūsų kvalifikacijos paankstindamas visuma.
 • Jei kaip ir dauguma OU studijuojančių ne visą darbo laiką, jūs studijuoti 60 kreditų vidutiniškai per metus - jums mokytis šešerius metus užbaigti laipsnį. Mūsų tipiškas mokestis už 60 kreditų yra £ 2632.
 • Mūsų dabartinis mokestis yra £ 5,264 - remiantis 120 kreditų studijų - kuris prilygsta metų dieninių studijų.
 • Bendra kaina pasirinktą kvalifikacijos metu prasideda nuo 15.792 £, remiantis mūsų dabartinėmis mokesčių.

Pastaba: Kainos gali keistis.

Kaip ilgai tai užtruks?

 • Ištęstinės - 4 metai
 • Dieninės - 2 metai
 • Terminas - 16 metų

Karjera aktualumas

Ši kvalifikacija leidžia registruotas slaugytojų sustiprinti savo karjeros perspektyvas pereiti prie laipsnis lygio kvalifikacijos. Kaip slaugos karjeros siekti tik absolventas įrašą, tai padės jums sukurti savo supratimą apie slaugos vaidmenį ir stiprinti savo įsidarbinimo galimybes ateityje.

Patekimo į rinką reikalavimai

Norėdami užsiregistruoti šioje kvalifikacijos, jums reikia turėti aukštojo mokslo diplomą Slaugos ar Registered Nurse kvalifikaciją.

Jei jūsų DipHE Slaugos buvo apdovanotas "The Open University, galite susisiekti su mumis dabar užsiregistruoti šiame laipsnį. Jei mokėsi kitur, jums reikia kreiptis dėl kredito pervedimui padengti iš anksto 3 etapas reikalavimus šio laipsnio. Jūsų prašymas bus įvertintas, o jei yra kokių nors kredito trūkumas 2 etape, jums reikia sukurti tinkamą studijų planą, kilusį iš finansuotinų 2 etapo modulius sąrašą.

Jūs taip pat turi pateikti įrodymus, dabartinės įregistravimo Slaugos ir akušerijos Tarybos (NMC Dabartinis PIN). Jei mokėsi ES / EEE valstybėje narėje, o yra pilietis tose valstybėse, jums bus teisę kreiptis dėl NMC registraciją (atsižvelgiant į NMC taisyklių).

Jūs taip pat turite būti įgudę anglų kalba, į IELTS standartą 6.0. Jei nesate tikri, jums bus suteikta galimybė imtis nemokamą anglų kalbos testą kaip registracijos procesą.

Skaityti daugiau apie šią programą atviro universiteto tinklalapyje čia

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
The Open University
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
1 - 16 metų
Ištęstinės
Dieninės
Information
Deadline
Locations
Dates