Branduolinės medicinos technologijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Branduolinės medicinos technologijų programa ne The University of Findlay suteikia galimybę branduolinės medicinos srityje su technologų, kuris yra aukštos kvalifikacijos, kompetentingi, sąžiningi, ir kompetentingų teikėjų aukštos kokybės pacientų priežiūros medicinos bendruomenei.

Jūsų branduolinės medicinos technologijos mokymo programa

Laipsnio parinktys

The University of Findlay galite uždirbti brandos medicinos technologijos baigimo pažymėjimą, meno vadybininką ir mokslų bakalauro laipsnį.

Branduolinės medicinos institutas

Findlay branduolinės medicinos institutas (NMI) yra visame pasaulyje žinoma vienerių metų programa, kuri parengs jus kreiptis į vieną arba galbūt abu nacionalinius branduolinės medicinos technologijos sertifikavimo egzaminus.

Klinikinis mokymas

Klinikinio mokymo metu atliksite branduolinės medicinos procedūras, prižiūrint sertifikuotam branduolinės medicinos technologui.

Kas yra branduolinės medicinos technologija?

Branduolinės medicinos technologija yra paramedicinos sritis, susijusi su radioaktyviųjų medžiagų naudojimu, visų pirma diagnozuojant įvairias patologines ligos būsenas ir, antra, kai kuriems specializuotiems sutrikimams gydyti.

Būdami The University of Findlay , studentai registruojasi į atitinkamus kursus, kad atitiktų laipsnio reikalavimus ir atitiktų branduolinės medicinos instituto programos priėmimo reikalavimus. Stiprus fakulteto konsultavimas ir lankstumas yra pagrindinės UF sveikatos profesijų programų sudedamosios dalys. Studentai yra išsamiai informuojami apie visas akademines galimybes per visą jų kadenciją UF.

Norint atlikti NMT, reikalingas asmens patikrinimas ir (arba) narkotikų ekranas.

Ką veikia branduolinės medicinos technologas?

Branduolinės medicinos technologas (NMT) yra aukštos kvalifikacijos asmuo, turintis tvirtą matematikos ir fizinių, cheminių bei biologinių mokslų pagrindą. Prižiūrint gydytojui, NMT yra atsakinga už radiacinę saugą, kokybės kontrolę, radiofarmacinių preparatų paruošimą ir skyrimą, vaizdinimo procedūrų atlikimą, biologinių bandinių rinkimą ir paruošimą, specialių laboratorinių procedūrų atlikimą ir duomenų paruošimą gydytojo aiškinimui.

Siekdama užtikrinti kokybišką pacientų priežiūrą, NMT glaudžiai bendradarbiauja su kitais giminingu sveikatos personalu ir medicinos bendruomenės profesionalais.

Darbas Outlook

Kaip pranešė Branduolinės medicinos ir molekulinio vaizdavimo draugija (SNMMI), branduolinė medicina siūlo procedūras, kurios yra būtinos daugelyje medicinos sričių, pradedant pediatrija, kardiologija ir baigiant psichiatrija. Nauji ir novatoriški branduolinės medicinos metodai, skirti tiksliam ir tiksliai apibrėžtam kūno molekuliniam lygiui, keičia mūsų supratimą apie įvairias ligas ir būkles bei požiūrį į jas.

 • SNMMI taip pat teigia, kad branduolinė medicina ir toliau išliks šiuolaikinės klinikinės medicinos ir technologinės plėtros priešakyje. Ateitis dar niekada nebuvo šviesi dėl:
 • Naujų radiofarmacinių preparatų, skirtų diagnostikos ir terapijos tikslams, kūrimas
 • Žadantys vėžį aptinkančių ir vėžį naikinančių agentų, tokių kaip genetiškai modifikuoti antikūnai, mokslinius tyrimus ir plėtrą

Plečiamas naujų įdomių naujų technologijų, vadinamų pozitronų emisijos tomografija (PET) ir pozitronų sutapimo nustatymu (PCD), klinikinis panaudojimas, kurios yra naujos ir unikalios priemonės gyvų audinių biochemijai ir metabolizmui tirti.

Savybės, gebėjimai ir (arba) įgūdžiai, kuriuos turėtų turėti branduolinės medicinos technologas, apima gebėjimą:

 • Įrodykite normalią ar pakoreguotą klausą, kad technologas galėtų išgirsti pacientą, kuris šaukiasi pagalbos arba švelniai kalba, kai yra didelis foninis triukšmas.
 • Būkite užjaučiantys ir (arba) užjaučiantys.
 • Visuomet elkitės profesionaliai, laikydamiesi aukšto sąžiningumo ir taktiškumo principo.
 • Esi atsakingas ir patikimas darbštus darbuotojas ir gali būti labai aktyvios komandos, gerai dirbančios esant spaudimui, dalis.
 • Orientuokitės į detales.
 • Ilgą laiką dirbkite prie kompiuterio monitoriaus.
 • Manipuliuoti mažais objektais, atlikti venupunktūrą, atlikti paciento vaizdų darymą ir tvarkyti radioaktyviąsias medžiagas.
 • Turėkite rankinį miklumą procedūroms atlikti.
 • Dirbkite su pacientų populiacija be jokių sprendimų dėl paciento bruožų ar anamnezės.
 • Pakelkite, perkelkite ir (arba) perkelkite pacientus ir (arba) sunkią įrangą ir turėkite galimybę ilgai stovėti, sėdėti ar vaikščioti.
 • Matykite esant normaliam ar pataisytam regėjimui, kad būtų galima atskirti įvairius atspalvius ir spalvas bei pamatyti objektus iš arti ir iš tolo.

NMI absolventai dirba įvairiose srityse, įskaitant:

 • Medicinos centrai
 • Bendruomenės ligoninės
 • Universiteto mokymo ligoninės
 • Vaizdo centrai
 • Privati pramonė
 • Vyriausybės institucijos
 • Radiofarmacija

Mokymo planas

The University of Findlay Branduolinės medicinos institutas

Branduolinės medicinos institutas (NMI) buvo įkurtas 1966 m. Cleveland mieste, Ohajo valstijoje. 1984 m. Jis persikėlė į tuometinio Findlay koledžo miestelį. Jį patvirtino Jungtinis branduolinės medicinos technologijos švietimo programų peržiūros komitetas (JRCNMT). 52 savaičių branduolinės medicinos technologijos pažymėjimų programa. Šį baigimo pažymėjimą šiuo metu priima septyni filialų kolegos, be The University of Findlay siekiant gauti laipsnį. NMI priklauso The University of Findlay ir veikia pagal akreditavimo standartus, išdėstytus „Branduolinės medicinos technologų išsilavinimo akreditavimo standartuose“. Šių standartų kopiją galima rasti šioje svetainėje: www.jrcnmt.org. Sėkmingai baigęs programą, studentas gali pretenduoti į vieną arba galbūt abu nacionalinius branduolinės medicinos technologijos sertifikavimo egzaminus.

Branduolinės medicinos technologija yra paramedicinos sritis, susijusi su saugiu ir efektyviu radioaktyviųjų medžiagų naudojimu diagnozuojant įvairias patologines ligos būsenas ir gydant kai kuriuos specifinius sutrikimus. Branduolinės medicinos technologas yra aukštos kvalifikacijos asmuo, turintis tvirtą matematikos ir fizinių, cheminių bei biologinių mokslų pagrindą. Prižiūrint gydytojui, branduolinės medicinos technologas yra atsakingas už radiofarmacinių preparatų paruošimą ir kokybės kontrolę; vaizdo in vivo ir ne vaizdavimo procedūrų atlikimas, prietaisų kokybės kontrolė; ir gydytojo įgytų ir panaudotų duomenų kompiuterinei analizei diagnozei nustatyti. Branduolinės medicinos technologas glaudžiai bendradarbiauja su kitais medicinos bendruomenės sveikatos specialistais, siekdamas užtikrinti kokybišką pacientų priežiūrą.

NMI 52 savaičių programa yra labai koncentruota: užsiėmimai vyksta 28–32 valandas per savaitę akademinės sesijos metu ir reikalaujama 40 valandų treniruočių per savaitę klinikinės sesijos metu. Akademinė sesija yra vieno semestro ilgio ir vyksta The University of Findlay miestelyje. Šios sesijos metu studentas gauna branduolinės medicinos technologijos teoriją ir koncepcijas. Klinikinis mokymas trunka 34 savaites ir vyksta viename ar daugiau NMI klinikinių padalinių. Klinikinių mokymų metu studentas išmoksta praktinio teorijos taikymo ir įgyja praktinės patirties atliekant branduolinės medicinos procedūras prižiūrint atestuotam branduolinės medicinos technologui. Pasibaigus klinikiniam mokymui numatoma vienos savaitės apžvalginė sesija ir baigiamasis egzaminas.

Kreipkitės į programą ar skyrių, kad gautumėte informacijos apie konkrečius priėmimo reikalavimus arba prašymų paketus į Branduolinės medicinos institutą.

 • NMED 406 molekulinė vaizdinė matematika
 • NMED 416 Molekulinė vaizdo fizika
 • NMED 425 molekulinio vaizdo radiobiologija
 • NMED 435 apsauga nuo molekulinės vizualinės spinduliuotės
 • NMED 445 molekulinės ne vaizdavimo procedūros
 • NMED 455 molekulinio vaizdavimo procedūros
 • NMED 462 radionuklidų terapija
 • NMED 465 Radiochemija ir radiofarmaciniai vaistai
 • NMED 472 molekulinio vaizdo aparatūra
 • NMED 475 molekulinio vaizdo vaizdas
 • „NMED 477“ molekulinio vaizdo augintinis
 • NMED 485 Klinikinė branduolinė medicina
 • NMED 486 II klinikinė branduolinė medicina
 • NMED 487 molekulinis vaizduojamasis akmuo

Reikalavimai bakalauro laipsniui

Universiteto bakalaureato laipsnis yra struktūrizuota studijų programa, skirta ne mažiau kaip 124 semestro kreditų valandoms. Ją sudaro CORE + bendrojo ugdymo programa ir pagrindiniai reikalavimai, taip pat pasirenkami kursai, atsižvelgiant į studento studijų kursą. Bakalaureato studentai gali pasirinkti iš kelių didžiųjų, nepilnamečių, patvirtinimų ir (arba) pažymėjimų. Bakalaureato studijų kursas suteikia studentams galimybę išsamiai išnagrinėti sutelktas dalyko sritis, susijusias su įvairiomis karjeros ir (arba) švietimo galimybėmis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Skaityti daugiau

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Skaityti mažiau