Bpharm farmacijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kandidatai, siekiantys dėl priėmimo į programą, kurią baigus farmacijos (B.Pharm.) Bakalauro laipsnį, turi atitikti būtiniausius įvažiavimo reikalavimų universitete. Be to, šie reikalavimai taikomi Farmacijos koledžo.

100 Lygis (Pre-Laipsnis)

Priėmimo į 100 lygio (Pre-Degree) kandidatai turi praeiti anglų kalbos, matematikos, fizikos, chemijos ir biologijos kredito lygio Vakarų Afrikos mokyklos baigimo pažymėjimą (WASCE), vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą Egzaminai (SSCE) ar GCE "O" lygio ar jo ekvivalentas yra ne daugiau nei du posėdžius, kartu su taikoma priimtina perdavimas į universiteto baigimo egzaminus, jeigu.

200 Lygis (Tiesioginis Darbas)

Kandidatai, siekiantys tiesiogiai patekti Priėmimas į 200 lygio programos papildomai turi būti pirmiau pateiktų reikalavimų, turėti bent bakalauro laipsnį (2 klasės pagyrimu. iš pripažintame universitete) į chemijos arba biologijos mokslo ar praėjo fizikos, chemijos ir biologijos arba kandidatų, kurie praėjo Botanikos vietoj Bilogy ar zoologijos gali būti svarstomiems dėl priėmimo. Kamuolį Matematikos ir statistikos GBE "A" lygio, gali būti priimtas vietoj fizikos. Kamuolį į HSC General knygos gali būti priimtas vietoj kreditu anglų kalba tuo GCE "O" lygio ar WASC / SSCE.

laipsnis reikalavimai

Kandidatais į farmacijos (B.Pharm.) Laipsnį kursai turi bakalauro: 1. Sekite patvirtintą studijas penkerius akademinių sesijų minimumo (tiems, pripažino 100 lygio) arba keturių akademinių sesijų (tiems leista 200 lygio); absolventai ar studentai iš kitų universitetų, kurių iki Igbinedion universiteto Senato patvirtintus kvalifikacijos, Okada gali būti leidžiama baigti gradacijos reikalavimus kolegijos per ne mažiau kaip du akademinių sesijų vėlesnių į aukštąją laikotarpį.

  1. Laikytis tokių kitų teisės aktų ir reikalavimų, gali būti nustatyta. Visi kandidatai privalo lankyti 75% kiekvienos nustatyta žinoma mažiausiai norint gauti egzaminui.

  2. Egzaminų tvarka: Visi pabaiga-of-žinoma egzaminai vyksta kiekvieno semestro pabaigoje. Be egzaminą raštu, kursų egzaminai gali būti orals ir / ar praktinių.

Išimtys: 1. Matematika: kandidatai, kurie išlaikė matematikos aukštesnįjį (EGC ar SSK ar universitetas 100 lygio matematikos kursas gali būti atleisti nuo matematikos 200 lygio.

  1. Fiziologija, anatomija ir biochemijos: Kandidatai, kurie praėjo šiuos kursus 200 lygio Igbinedion universiteto Okada ar laipsnio turėtojų šių dalykų gali būti atleisti nuo šių kursų, kaip tinkama.

  2. Bendrieji tyrimai: Kandidatai, kurie jau praėjo Bendrieji tyrimai kursą Igbinedion universiteto Okada negali būti reikalaujama registruotis šių kursų.

nuolatinis vertinimas

Nuolatinis vertinimas semestro metu gali sudaryti dalį galutinio-of-žinoma rūšiavimo. Jo bendras įnašas neturi viršyti 25%.

Pažanga įgyvendinant programą

Studentų tinkamumas pereiti nuo vienų metų programos į kitą, ir baigimo, bus nustatomas pagal patenkinamai standartą kursinį darbą ir egzaminų. Minimalus teigiamas įvertinimas visose 200 kursų - 500 lygių turi būti 50%, išskyrus Farmacijos įstatyme ir platinimu egzaminų kur perdavimas ženklas turi būti 60% (reikalavimai farmacininkų "Council of Nigerija). Teigiamas ženklas 100 lygio kursų turi būti 40%. Visi sprendimas dėl studento pažanga, turi būti taikoma Senato patvirtinimo dėl studijų į Farmacijos koledžo valdybos rekomendacija.

Baigiamasis metų (500 lygis) studentai privalo pakartoti visus nevykusius kursus kaip perdavimą visose B.Pharm kursus. studijų programa yra privaloma prieš studentas gali pereiti. Paprastai, nė vienas kandidatas turi būti leista imtis daugiau nei septynis akademinius užsiėmimus (įskaitant priešvedybinius laipsnis) baigti B.Pharm. studijų programa.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau