Bmls medicinos laboratorija Mokslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įstatymo, įsteigiančio kolegijos Sveikatos mokslų

Švietimo (nacionaliniais būtiniausiais standartais ir sukurti institucijų (pakeitimas) Įsakymu 1993, kitaip žinoma kaip dekreto Nr 9 1993 sausio 1 yra įstatymas, pagal kurį sertifikatas Nr 0001 24-oji 1999 balandžio išdavė Garbės švietimo ministro vardu Federacinės karinė vyriausybė.

Tikslai Kolegijos

. Organizuoti ir pasiūlyti kursus nurodymus, dėl kurių studijų, diplomų, pažymėjimų ir kitų universitetų kvalifikacijos ir skirtumų, medicinos tyrimų ir tokių susijusių studijų, kurios gali būti nustatytos Senatas.
b. Organizuoti ir teikti mokymus ir kursus, ar todėl, kad universitetinių kvalifikacijų ar ne tokiems asmenims, kaip tai gali būti nustatyta Senato
c. Organizuoti ir rengti konferencijas, seminarus, studijos visuomenės erudicijos interesus.
d. Spręsti labai trūksta medikų Nigerija, Afrika ir pasaulyje problemą apskritai.
El. Savo poziciją prieš varžybų sukurtą protų nutekėjimo medicinos personalo Nigerija.
f. Skatinti medicinos mokslinius tyrimus visose medicinos pastangų srityse.
g. Siekiant užtikrinti priežiūros kokybės ir standartų medicinos mokslo ir ne absolventas ir magistrantūros lygio.
val. Suteikti kokybišką medicininį išsilavinimą ir ne studijų ir magistrantūros lygio, kad būtų parengti veiksmingas ir labai sumaniai gydytojai skirtų pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikimo; ir prie medicinos mokslų mokymui.
Aš. Gaminti gydytojai, kurie laikytis aukščiausių etikos standartų profesijos.
j. Atlikti kitas funkcijas, turi būti nustatyta tvarka Universiteto senatas.

Laikantis Universiteto misiją, kuri yra sukurti žmogaus protas turi būti kūrybingas, novatoriškas, tyrimų, orientuotų, kompetentinga srityse specializacija, nusimano verslumo ir skirta paslauga, Medicinos laboratorijos mokslo departamentas siūlo kursus, padedančią sudarymo bakalauro medicinos laboratorija Mokslas (BMLS) pagyrimu laipsnis.

Medicinos laboratorija Mokslas yra perspektyvus ir dinamiškas profesija, kuri yra sukurta siekiant suteikti plačias bazes pagrindine mokslo žinių ir jų taikymo toks, kad absolventai yra gerai pasirengę susitikti su kintančius poreikius šiuolaikinės mokslo žinių, atsižvelgiant į jų svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistema. Mokymo atskleidžia studentus taikyti medicinos laboratorijos mokslo svarbiausiose srityse, pavyzdžiui, klinikinių diagnostinių paslaugų, maisto produktų ir gėrimų, farmacijos pramonėje, alaus daryklos, komunalinių departamentai pvz Vandens Corporation ", akademinių ir mokslinių tyrimų institucijos.

Mokymuose taip pat atskleidžia studentus būtinosios medicinos mokslų ir pagrindinėse srityse, pavyzdžiui, klinikinės chemijos, hematologija / Kraujo perpylimo Mokslas, Medicinos mikrobiologija / parazitologijos, Histopatologiniai, Imunologija / imunochemijos, taip pat laboratorijos vadybos ir įrankiais. Priėmimo režimas iki Ume (5 metų programa) ir tiesioginio atvykimo (4 metų Program). Studentai priimami už BMLS programą tikimasi užsiregistruoti Medicinos laboratorijos mokslo tarybos Nigerija (MLSCN) ir indeksuojamos studentų nariams netrukus po priėmimo į programą. Sėkmingai užbaigus BMLS programą, priėmimo į profesijos ir privalomo vienerių metų stažuotės praėjusių NYSC programą, absolventai yra įregistruota kaip bendradarbis medicinos laboratorijos mokslo tarybos Nigerija (AMLSCN) su profesinių organizacijų, MLSCN, atsižvelgiant į susitikimo kitus savo reikalavimus.

Filosofijos PROGRAMA

Medicinos laboratorija bakalauro laipsnį yra skirta: 1. Akcentuoti pagrindinį vaidmenį, laboratorija tyrimai komponentų biologiniuose skysčiuose, kraujo, šlapimo, smegenų skysčio, išskyros, išmatų, audinių ar organų Žaisti diagnozuojant, valdymo ir prognozavimo ligos narėse.

 1. Turėti pakankamai valdymo sugebėjimu žaisti lyderio vaidmenį mokymo ir praktikos medicinos laboratorijos mokslo.
 2. Suteikti galimybę studentams įgyti reikiamą kompetenciją gaminti biologinius ir diagnostinius reagentus, taip pat išsigalvoti įranga, Serviso paslaugos, arba net keisti esamus ir atnaujinti senus metodus arba sugalvoti naujų diagnostikos procedūras.

PROGRAMOS TIKSLAI

 1. Norėdami palaikyti akademinius standartus pagal Igbinedion universiteto Okada nustatytus.
 2. Organizuoti ir pasiūlyti kursus ir kitus su tuo susijusius studijas studentus, kaip gali būti nustatyta pagal Nigerija universiteto komisijos (NUC), medicinos laboratorijos mokslo tarybos Nigerija (MLSCN) ir Senato universiteto, todėl į bakalauro laipsnį sudarymo medicinos laboratorija Mokslas (BMLS).
 3. Padėti studentams mokytis spręsti problemas, kišti į problemines situacijas ir jų sprendimo mokslinių tyrimų projektuose.
 4. Ugdyti ir studentus užpildyti su darbo jėgos poreikius šalies, medicinos laboratorijos mokslo.
 5. Pereiti medicininės Laboratoriniai mokslininkus, gebančius teikti aukštos kokybės laboratorinius paslaugas asmenims, šeimoms ir bendruomenėms įvairių fone ir į socialinių ir kultūrinių nustatymus nacionaliniu ir pasauliniu mastu įvairovė.
 6. Gaminti medicinos laboratorijos mokslininkai, kurie atitinka tarptautinius standartus ir kurie gali atlikti tolesnį mokymą link specializacijos.
 7. Mokyti mokslininkus, kurie sugeba padaryti tyrimus įvairiose disciplinose medicinos laboratorijos mokslo.
 8. Prisidėti prie medicinos laboratorija mokslo praktikos tobulinimo dalyvaudami tarpdisciplininių mokslinių tyrimų, panaudojant mokslinių tyrimų procesą ir skelbti tyrimų rezultatus Medicinos laboratorijos mokslo praktika situacijose.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Įsigaliojimas 100 lygio
 • Kandidatai taip pat turi atitikti būtiniausius universiteto reikalavimus dėl priėmimo, ir todėl turi gauti kreditus anglų kalba, Chemija, Biologija, Fizika ir matematikos SSCE arba jo ekvivalentą ne daugiau kaip du posėdžius, turint atitinkamą perdavimą, Jungtinio Priėmimo į aukštąją mokyklą apžiūros metu (stakta ) ir po universiteto imatrikuliacija apžiūros metu (post-Ume).
 • Įsigaliojimas 200 lygio
 1. Kandidatai, turintys tris GCE A / L biologijos, chemijos ir fizikos plius o / L Kreditai penkių dalykų - matematikos, fizikos, chemijos, biologijos ir anglų kalba.
 2. Kandidatai, kurie perkelti iš kitų fakultetų universitete su atitinkamomis sąlygų.
 3. Bakalauro laipsnis atitinkamose mokslo disciplinų, pavyzdžiui, zoologija, mikrobiologija, anatomijos, fiziologijos, biochemijos ir tt; kaip tvirtina Senatas.
 4. HND atitinkamose srityse, kaip tvirtina Senatas.
 5. Inter ir vidaus Senatas universiteto perdavimas vadovaujantis Igbinedion universiteto priėmimo.

Kurso trukmė

Medicinos laboratorija mokslų studijų programą bakalauro trunka penkerius (5) metus Bendrojo priėmimo imatrikuliacija ekspertizės kandidatų ir 4 (ketverių) metų tiesiogiai patekti kandidatų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau