bmedsc biomedicinos medžiagų mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dirbtiniai klubo ir kelio sąnarių atsarginiai kraujagyslės ir širdies vožtuvai, dirbtiniai dantys ir įdarai, kontaktiniai lęšiai, šiuolaikinių vaistų pristatymo sistemų ir audinių inžinerija yra tik keletas iš daugėjančių prašymų biomedicinos medžiagų.

Šis laipsnis suteikia jums galimybę įgyti visapusišką išsilavinimą į medicinos mokslo ir gamybos medžiagų pataisyti arba pakeisti sugadintas, ligoti ar trūkstami audiniai žmogaus organizme. Graduate Management Admission Test arba Biomedicinos medžiagos Mokslas Žinoma yra vienas iš nedaugelio kursus daugiausia dėmesio vienodai biologinių ir materialinių mokslų ir mūsų absolventų todėl susirasti karjeros galimybes įvairiose srityse, susijusiose su medicinos ir odontologijos mokslus.

"Tol, kol žmonės negali pakeisti prarastą audinių kaip salamandra, iš biomedžiagų ir biomedžiagų grindžiamo vystymosi audinių inžinerijos pastoliai bus labai svarbus dėl senėjančios visuomenės gerovei. Apibūdinimas ir plėtrą naujų biomedžiagų, ką Biomedicinos medžiagos Mokslas kursas yra apie. "Dr Mike Hofmann, Biomedžiagos Tyrėjas Taip pat vadinama" The biomedžiagų Course ", programa yra įvairių sričių ir mokoma kelių skyrių, įskaitant odontologijos, medicinos ir metalurgijos ir medžiagų. Kursas orientuotas aplink Biomedžiagos vienete viena iš pagrindinių mokslinių tyrimų padalinių odontologijos mokyklos kuris jungia klinikinį darbą atliekant klinikinius ir mokslinius tyrimus. Mūsų moderniausių laboratorijų įsikūrusi Naują Dantų ligoninę.

Pirmi metai

Jums bus tyrimo struktūros ir savybių medžiagų - įskaitant polimerus, keramikos ir metalai - anatomija, fiziologija, įvadas į ląstelių ir molekulinės biologijos ir bakteriologija kartu biomechanikos ir bendrą įvadą į plėtrą ir klinikiniam vartojimui biomedžiagų. Pirmaisiais metais taip pat apima studijų įgūdžiai Žinoma suteikti jums pagrindinio darbo žinių apie paieškos sistemų naudojimo, IT ir statistiką. Jei įmanoma, paskaita medžiaga sustiprinta praktinių užsiėmimų. Po nagrinėjimo laikotarpį vasarą aplankysite vietinių ligoninių, kur galėsite stebėti, pavyzdžiui, klubo ar kelio sąnario pakeitimo operacija atlikta.

Antri metai

Šiais metais jums sutelkti dėmesį į kūno reakcijas į biomedžiagų, kaip šios medžiagos yra suprojektuoti ir pagaminti į komponentus turi būti naudojami medicinos taikymo. Jūs taip pat sužinoti apie veiksnius, turinčius įtakos efektyvumą biomedžiagų eksploatuoti. Moduliai apima ląstelių ir molekulinė biologija, ortopedinių ir dantų biomedžiagų, mikroskopija, infekcija ir imunologijos ir medžiagų dizainą. Praktiniai užsiėmimai suteiks jums tolesnę patirtį tvarkant ir testavimo biomedžiagų.

trečius metus

Jūsų galutinis metų suteikia jums galimybę įsitraukti į šiuolaikinius nuolat tyrimus per savo didelę dviejų semestro baigiamųjų metų mokslinių tyrimų projektą. Jūs išmoksite daugiau apie audinių inžinerijos ir Biomaterial dizainą, sukurti savo laboratorinius ir projektų valdymo įgūdžius ir pagilinti savo mokslines žinias. Jūs galiausiai pristatyti savo mokslinių tyrimų projektą, kaip disertacijos lydi plakatas, kurio abi piešti ant savo mokslinių rašymo ir pateikimo įgūdžių, įgytų per pirmąjį ir antrąjį metų. Jūsų darbas galiausiai gali būti skelbiamas mokslo žurnale.

Kodėl studijuoti šį kursą

Ligoninių vieta: Jums bus įsikūrusi naujame Birmingham Dantų ligoninės ir mokyklos odontologijos, tik žinoma tokio pobūdžio turi būti pagrįstas ligoninėje. Tai reiškia, kad bus tiesioginis įėjimas iki gydytojams į kurso turinį, taip užtikrinant klinikinę svarbą mūsų mokyti.

Vienodas dėmesys medžiagų ir biologinių mokslų: Mokoma keliose departamentų įskaitant odontologija, medicinos ir metalurgijos ir medžiagų, tai tikrai sričių Žinoma yra viena iš nedaugelio kursuose Didžiojoje Britanijoje, kuri apima medžiagos ir biologijos mokslo vienodai, tai reiškia, jums bus sukurti platų žinių bazė abiejose srityse. Tai leis jums pasirinkti iš įvairesnių karjeros galimybes į biomedžiagų srityje, kai pereisite.

Ortopediniai Biomedžiagos dėmesio: kaip vaistas aktualios vis senėjančios visuomenės, ortopedinių biomedžiagų plotas yra svarbus dėmesys savo studijų Birmingeme. Nuo klubo sąnario endoprotezavimo audinių inžinerijos, jūs išmoksite, kaip dirbtiniai medžiagos leidžianti pakeisti ligotus sąnarių ir kaulų per daugėja Biomaterial programas.

Maži metų grupės: Tau patiks glaudi atmosferą, sukurtą mūsų mažoje metų grupės ir todėl greitai įsikurti universiteto gyvenime, lengvai susidraugauti su savo kurso draugais ir kurti stiprius darbinius ryšius su mokymo ir pagalbinių darbuotojų.

Paskutinių metų tyrimų projekto galimybes: Trečiaisiais metais kurso jums bus atlikti mokslinių tyrimų projektą savo pasirinkimą. Tai vyks mūsų valstybės meno tyrimų laboratorijose dirbančių kartu su antrosios pakopos doktorantūros studentų ir darbuotojų.

Garantuojamas interviu stomatologiniai: Dėl viršų studentams jų metų, kurie nori verstis odontologijos karjerą po studijų baigimo Mes garantuojame interviu vietų studijuoti odontologijos Birmingemo universitete.

Patekimo reikalavimai

  • Būtinas pritariančių narių skaičius A lygiais: 3
  • Tipinis pasiūlymas: AAB
  • Reikalingi dalykai ir rūšių: Du mokslai reikalingi ne A lygio, iš kurių vienas turi būti biologijos ar chemija.
  • Bendrieji tyrimai: Nesutiko, bet gali būti atsižvelgta geri, jei jums nepavyksta patenkinti pasiūlymo sąlygas

Papildoma informacija:

BTEC išplėstinė diplomas mokslo susijusia tema priimta, kai siūlomi Be tokių patogumų kaip AS lygis mokslas, bent C klasės ar gerų GCSE (rek BS). Lygiai DDD nereikia.

BTEC diplomas mokslo susijusia tema priimta kartu su 1 a lygio BTEC Dukterinė įmonė diplomą priimtas kartu su 2 Mokslas A lygio Kitos kvalifikacija, kaip pamatas metų prieigą prie mokslo Žinoma, ar kvalifikacijų derinys yra laikomi. Prašome susisiekti su bilietų globėjas arba įtraukti papildomos informacijos.

Atskleidimas ir draudimas (DBS): Studentai bus reikalaujama užbaigti sėkmingą atskleidimas ir draudimas (DBS) patikrinti prieš įtraukimo į programą, nes mes esame įsikūrę ligoninėje.

Tarptautiniai studentai:

Tarptautinės bakalaureato diplomo: 6,6,5 aukštesniame lygmenyje (įtraukti chemijos ar biologija) su bendro 32 taškų.

Taikomi įprasti Anglų kalbos reikalavimai. Sužinokite daugiau apie tarptautinių patekimo į rinką reikalavimai.

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto studijų kursą, taip pat gali būti suinteresuoti į vieną iš mūsų pamatų kelius, kurie siūlo specialiai struktūrizuoti programas užsienio studentams, kurių kvalifikacija nėra priimtas tiesiogiai patekti į JK universitetus.

Įsidarbinimo galimybės

Mūsų Biomedicinos medžiagos Mokslas absolventai turi tiek problemų užsitikrinti užimtumą ir tolesnį mokymą. Daugelis eiti daryti medicinos ir biologijos tyrimus, o kiti laikėsi karjeros galimybes sveikatos priežiūros ir kitose susijusiose srityse, pavyzdžiui, kraujotakos, optometrijos, Audiologii ir darbo medicinos prietaisų reguliavimo institucijų įvairovė. Kai absolventai tęsti studijas siekiant laipsnių medicinos ar odontologijos. Didelė dalis taip pat įvesta tradicinius absolventas karjeros sritis, kaip antai finansų, leidybos, apskaitos ir IT.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau