Biotechnologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas yra unikalus Australijoje. Šis kursas siūlo išsamią naujausios biotechnologijos pagrindą kartu su įmonių, komercializacijos ir intelektinės nuosavybės (IP) apsaugos, specializuojasi biochemijos ir molekulinės biologijos, aplinkos biotechnologijos, genetikos ir veisimo srityse. arba genetika ir genomika.

Naudodami pasaulyje pirmaujančius mokslinių tyrimų darbuotojus, verslo ekspertus ir vadovus biotechnologijų bendrovėse, jums suteikiami pagrindiniai akademiniai ir verslo įgūdžiai, reikalingi norint žymiai prisidėti prie biotechnologijų sektoriaus.

Apie kursą

Biotechnologija greitai tampa svarbiausiu mūsų gyvenimui. Augalų, gyvūnų ir bakterijų naudojimas, sustiprintas tokiomis sritimis kaip genetika ir genomika, skatina naujus maisto, pluošto ir cheminių produktų gamybos būdus, naujas aplinkos apsaugos ir priežiūros strategijas bei naujos kartos biomolekulinių mokslininkų mokymą. Tai yra parašų programa, kuri išskiria save iš kitų universitetų, siūlanti visapusišką pažangiausio biotechnologijų pagrindą ir derinant jį su mokymu įmonėse ir komercializavimu. Tai apima genetikos ir molekulinės biologijos teorijos plėtojimą lygiagrečiai su gebėjimų ugdymu taikant praktinius metodus, tokius kaip genomika, proteomika, metabolomika, rekombinantinės DNR metodikos ir pagrindinė bei pažangi bioinformatika.

Dabartiniai srautai apima biotechnologijų taikymą augalų ir gyvūnų veisimui, aplinkos biotechnologijoms, genetikai ir genomikai, biochemijai ir molekulinei biologijai bei komercializacijai .

Šis kryžminio fakulteto kursas remiasi UWA verslo mokyklos personalo patirtimi, verslo angelais ir mentoriais biotechnologijų įmonėse, kad suteiktų akademinius ir verslo įgūdžius, kuriuos reikės dabar ir ateityje padaryti svarbų indėlį į biotechnologijų sektorių. Taip pat galite pasinaudoti kitų fakultetų pasirinkimais. Jūs būsite gerai pasirengę siekti karjeros tarptautinėse mokslinių tyrimų laboratorijose, vyriausybinėse agentūrose ir privačiame sektoriuje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most.

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most. Skaityti mažiau