Pristatymas

Šis 2 metų biotechnologijų ir medicininės biologijos magistro laipsnis sujungia teorines žinias su praktiniais biologinių tyrimų mokymais, akcentuojant biologinius procesus, pagrindžiančius žmogaus fiziologiją ir patologiją.

Mūsų magistrantai patirs intensyvius mokymus San Raffaele mokslinio instituto (arba susijusiose institucijose Italijoje ir užsienyje) laboratorijose, kurių pabaiga bus rašytinės disertacijos aptarimas. Taigi mūsų magistrantai vadovaus trumpu, tačiau išsamiu tyrimų projektu; jie asmeniškai žinos, ko ir kodėl reikia ieškoti, kaip sudaryti tyrimo projektą, kaip generuoti ir aiškinti duomenis bei kaip perduoti jų rezultatus kitiems tyrėjams žodžiu ir raštu anglų kalba.

Mūsų mokymo metodika skatina studentus imtis aktyvios atsakomybės už savo pačių mokymąsi; „Į studentą orientuotas“ ir „į save nukreiptas“ mokymasis yra šio požiūrio raktiniai žodžiai. Taigi mokymąsi „iš viršaus į apačią“ papildo mokymasis „iš apačios į viršų“, kurio tikslas - išspręsti problemas, iškilusias tyrimo projekto metu.

Unikali San Raffaele mokslinio instituto tyrimų aplinka suteikia studentams pačias labiausiai skatinančias ir tarpdisciplinines sąlygas studijuoti ir vykdyti mokslinius tyrimus, nes tai skatina žmonių susitikimus ir didžiulius idėjų srautus. Kartu su mūsų universitetu institutas tame pačiame miestelyje vėl sujungia Ospedale San Raffaele - tarptautiniu mastu pripažintą kompetencijos centrą daugelyje biomedicininių tyrimų sričių, taip pat priklausantį San Donato grupei, vienam žymiausių tyrimų centrų ir ligoninių Europoje. Beveik visi mūsų magistrai per kelis mėnesius nuo disertacijos parengimo dirba apmokamą darbą arba mokamą mokymą biotechnologijų ar farmakologijos įmonėse arba doktorantūroje. mūsų universiteto molekulinėje medicinoje ar kitose programose Europoje, Šiaurės Amerikoje ar Azijoje

Tikslai

Šis M.Sc. siekiama mokyti medicinos biotechnologijų ir biomedicininių tyrimų specialistus, kurie galėtų nuspręsti, ar tęsti doktorantūrą. gyvybės moksluose arba tiesiogiai pritaikyti savo kompetenciją mokslo srityje, pavyzdžiui, laboratorijų valdymui, mokslinių tyrimų administravimui, mokslinių tyrimų finansavimui (tiek vyriausybėje, tiek labdaros organizacijose), intelektinei nuosavybei (patentų konsultantai, strateginis planavimas biotechnologijų pramonėje). Visose šiose karjerose labai svarbu gebėjimas atgauti ir įvertinti turimas žinias, planuoti naujus tyrimus, generuoti ir analizuoti duomenis bei perduoti rezultatus. Mokymas yra praktinis ir yra pagrįstas trumpu, bet išsamiu studento vykdomo tyrimo projekto vykdymu, jo rašymu ir diskusija su disertacijos ekspertų komitetu.

Studijų programa

Pirmi metai

Pirmas semestras

 • Genetinių ligų diagnozė
 • Molekulinių ir ląstelių biologija bei organelių pažeidimas
 • Genų ekspresija, genomika ir proteomika
 • Bendravimo įgūdžiai anglų kalba
 • Ligos molekuliniai mechanizmai

Antrasis semestras

 • Molekulinė virusologija
 • Ląstelių ir genų terapija
 • Vidiniai ir išoriniai naviko progresavimo veiksniai
 • Molekuliniai ir ląsteliniai neuromokslai
 • Šiuolaikinis narkotikų atradimas, paremtas chemija: nuo cheminių zondų iki smūgių, laidų ir narkotikų

Antri metai

 • Mokslinių atradimų ir inovacijų logika
 • Pagalbinio apvaisinimo technologijos
 • Biotechnologinių procesų kokybė
 • Audinių inžinerijos strategijos ortopedijoje
 • Morfologinis ir funkcinis vaizdavimas

Pasirinktiniai kursai

Darbo stažuotė

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University Vita-Salute San Raffaele »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
7,640 EUR
Metinis mokestis mokamas trimis dalimis
Deadline
Rgs. 25, 2019
This is the deadline for registering to the last admission test for 2019/2020; will update it when applications close.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Rgs. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgs. 25, 2019
This is the deadline for registering to the last admission test for 2019/2020; will update it when applications close.

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgs. 25, 2019
This is the deadline for registering to the last admission test for 2019/2020; will update it when applications close.
End Date
Rgs. 2021