Biomedicinos vasaros stovyklos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Molekulinės medicinos seminarai Kalifornijoje, JAV

Rekomenduojama 16-18 metų amžiaus

Mes teikiame pažangias klases aukšto lygio studentams, besidomintiems karjera medicinoje ar susijusiose srityse, pavyzdžiui, biomedicininių tyrimų, vaistų kūrimo, vaistinės ar slaugos.

Siūloma keletas seminarų su "Rosetta Institute" - molekulinės biologijos, molekulinės neurologijos, molekulinės imunologijos, vystymosi ir senėjimo molekulinės biologijos, medicinos ir transakcijų bioinformatikos bei biomedicininių tyrimų, kuriuos dėsto doktorantūros lygio dėstytojai, turintys daug metų mokslinių tyrimų ir mokymo patirties.

Per įdomias paskaitas ir praktines laboratorijų klases mokiniai mokosi įprastos molekulinės ir ląstelinės biologijos, o tada sužinojau, kaip šie normalūs procesai yra sutrikdyti ar iškreipti ligos vystymosi metu. Be to, didelis dėmesys skiriamas šiuolaikinių vaistų kūrimui ir individualios medicinos eros atsiradimui. Norėdami užbaigti seminarą, studentai naudoja tai, ką išmoko sukurti originalų tyrimo projektą dėl pasirinkto geno ar molekulinio proceso.

Apskritai, seminarų dalyviai susiburia iš viso pasaulio, stiprina savo akademinius įgūdžius ir įgyja koledžo gyvenimo būdą saugioje aplinkoje.

Seminarai

Medicinos ir transliuotojo bioinformatikos seminarai (vykstantys per žiemos pertraukas)

Gruodžio 3 d. - gruodžio 15 d. - Dalaso Tesako krikščionių universitetas / Ft. Verta, TX

Gruodžio 26 - gruodžio 28 d. - UC Berkeley

Balandis 2 - Balandis 5 - UC Berkeley

Vėžio molekulinė biologija

Birželio 3 d. - birželio 16 d

Liepos 8 - liepos 21 d. - UC San Diegas

Molekulinės imunologijos seminarai

Birželio 6 d. - birželio 16 d. 2018 m. - UC Berkeley

Liepos 8 - liepos 21 d. - UC San Diegas

Molekulinės biologijos plėtros ir senėjimo seminarai

Birželio 17 - birželio 30 d. - UC Berkeley

Biomedicininių tyrimų seminaras

Liepos 25 - rugpjūčio 4 d. - San Chosė

Vieta

Seminarai vyks Berkeley universitete Kalifornijoje ir San Diego Kalifornijos universitete. Prašome atsiųsti elektroninį laišką adresu info@rosettainstitute.org, norėdami užsiregistruoti ir gauti papildomos informacijos.

Atkreipkite dėmesį, kad Rosetta instituto seminarai nėra remiami Kalifornijos universitete.

Kalifornijos universitetas - Berkeley

"UC-Berkeley" yra vienas iš didžiausių pasaulyje mokslinių tyrimų universitetų, o 9 Nobelio premijos laureatai dabartinėse fakultetuose ir akademinėse programose yra nuosekliai įsitvirtinusios 10-oje šalyje. Už San Francisko ribų įsikūrusi UC-Berkeley neseniai buvo pavadinta trečiuoju geriausiu universitetu pasaulyje.

Kalifornijos universitetas - San Diegas

UCSD, esantis virš Lauko Jolos Ramiojo vandenyno, yra U.S.S.D., už mokslinius tyrimus finansuojantis, užima penktąją vietą, ir ji buvo pavadinta pasaulyje 14-oji geriausia universitete. Šešiolika Nobelio premijos laureatų yra susiję su mokyklos, o jos bakalauro studijų programos, medicinos mokykla ir aukštoji mokykla yra tarp geriausių šalies.

Būstas

Studentai yra įsikūrę universiteto studentų bendrojo lavinimo mokyklose dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose namuose ir valgomi universiteto valgomajame. Asistentų dėstytojai / gyvenamieji konsultantai gyvena su studentais, jie gali mokyti ir padėti mokiniams. Be to, stovyklavietės direktoriai yra 24 valandas per parą. Apskritai mes palaikome studentų ir darbuotojų santykį, kuris yra geresnis nei universitetai reikalauja.

64410_Screenshot-2017-11-20BIOMEDICALSUMMERCAMPS-RosettaInstitute.png

Dabar programos yra atidarytos!

Studentų, dirbančių universitete, mokesčiai už gyvenamąją vietą yra 3280 USD. Yra ribotas keleivių vietų, kuriose nėra gyvenamųjų vietų, skaičius yra $ 1980 (įskaitant pietus ir visas veiklos rūšis). Biomedicininių tyrimų seminaras (tik prenumeratorius) yra 2680 JAV dolerių.

Nėra paraiškų pateikimo termino, tačiau studentai skatinami kuo greičiau taikyti, nes tinkami kandidatai yra priimami nuolat. Reikalingas ir vienas rekomendacinis laiškas; nuoroda į rekomendacijos formą yra puslapio apačioje.

Studentams iš mažesnes pajamas gaunančių namų ūkių yra dvi visos stipendijos (kelionės neįskaičiuotos) (taikomos pajamų ribos). Nugalėtojai bus pasirinkti atsižvelgiant į papildomą mokslinę esė, kuri yra 3/15/18. Išsiųskite mums išsamią informaciją apie esė.

Įsitikinkite, kad pridedate el. Pašto kliento "saugų sąrašą" info@rosettainstitute.org, kad mūsų el. Laiškai (įskaitant jūsų galimą priėmimą) nebūtų filtruojami į šlamšto aplanką.

Gyvenamoji kaina apima:

  • Kambarys ir lenta
  • Transportas į / iš oro uosto (su apribojimais)
  • Individualus marškinėliai, dirželiai ir nešiojami kompiuteriai / rašikliai
  • Bet kokia lauko kelionė / pramoginė veikla, taip pat prieiga prie kampelinio poilsio vietų
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2018

Apie mokyklą

The Rosetta Institute of Biomedical Research is an independently funded medical research institute founded by Dr. Ryan Holzer, Ph.D. The institute is funded by internally generated revenue, and by pr ... Skaityti daugiau

The Rosetta Institute of Biomedical Research is an independently funded medical research institute founded by Dr. Ryan Holzer, Ph.D. The institute is funded by internally generated revenue, and by private donations. Skaityti mažiau