Biomedicinos paviršiaus mokslo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas


Programa sukuria platformą, leidžiančią suprasti paviršiaus mokslo įsitraukimą į biomediciną ir biotechnologijas. Jūs įgysite teorinių žinių ir praktinių įgūdžių biomedicinos veiklos srityse, kur reikalinga kompetencija ne tik tradicinėse biomedicinos, chemijos ar biologijos disciplinose.

Aktyvūs ryšiai

Programa vykdoma glaudžiai bendradarbiaujant su regiono pramone ir joje pateikiama naujausia tyrimų ir plėtros darbo biomedicinos technologijų srityje apžvalga. Švietimą vykdo tyrėjai ir dėstytojai, kurie yra pramoniniu požiūriu svarbių tyrimų tinklo, pavadinto „Biolapiai - biologinių sąsajų tyrimų centras“, dalyviai. Mūsų eksperimentinė įranga sujungia chemijos, ląstelių ir molekulinės biologijos bei bioanalitines laboratorijas.

Studijų formos

Kurdami biomedicinos produktus, mes naudojame skirtingas pedagogines formas, daug dėmesio skirdami tyrimų klausimams. Bendradarbiavimas su aplinkine biomedicinos pramone vykdomas vykdant CDIO, „Concep - Design - Implement - Operate“ projektus.

Kas yra biomedicinos paviršiaus mokslas?

Biomedicinos paviršiaus mokslas - tai teorinės ir praktinės paviršiaus chemijos integracijos žinios ir supratimas ląstelių biologijos, imunologijos, molekulinės biologijos ir nanotechnologijų taikymo srityse. Biomedicinos paviršiaus mokslas reiškia specialias žinias apie paviršiaus chemiją ląstelių biologijos, imunologijos, molekulinės biologijos, nano-biotechnologijų ir koloidų chemijos srityse, taip pat žinias apie šių dalykų integraciją į biomedicinos paviršiaus mokslą.

Pagrindinės biomedicinos pramonės šakos

Narkotikai ir biotechnologijos

  • mažos molekulės - sintetinės organinės molekulės
  • biologija - gyvų organizmų pagamintos biologinės molekulės (biotechnologija)

Prietaisai ir diagnostika

  • medicinos prietaisų pramonė
  • diagnostika - IVD (in vitro diagnostika)

Patekimo reikalavimai

  1. Bakalauro laipsnis (180 kreditų) arba jam prilygintas chemijos, biochemijos, biomedicinos technologijos, biomedicinos metodų ir technologijos, biomedicinos laboratorijos mokslo ar kitose programai svarbiose gamtos, medicinos, inžinerijos mokslų ar technologijos srityse bakalauras, turintis ne mažiau kaip 15 kreditų chemijoje ir (arba) biochemijoje.
  2. Anglų kalbos B arba 6 atitikmuo Švedijos vidurinėje mokykloje.

Organizacija

Reikalavimas suteikti magistro laipsnį (120 kreditų) yra savarankiško projekto (laipsnio projekto) studento atliktas ne mažiau kaip 30 kreditų pagrindinėje studijų srityje. Laipsnio projektą gali sudaryti mažiau nei 30 kreditų, tačiau ne mažiau kaip 15 kreditų, jei studentas jau yra atlikęs savarankišką antrosios pakopos projektą, turėdamas ne mažiau kaip 15 kreditų pagrindinėje studijų srityje arba lygiavertį iš studijų programos, esančios už jos ribų. Švedija.

Turinys

Kursų sąrašas:

  • Biomedicinos paviršiaus mokslas, magistrantūros programa (dveji metai), 120 kreditų - 2020 m. Ruduo (100% Malmės dienos metu)
  • Biomedicinos paviršiaus mokslas, magistrantūros programa (dveji metai), 120 kreditų - 2020 m. Ruduo (100% Malmės dienos metu)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place.

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place. Skaityti mažiau