Biomedicinos mokslų magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas sukelia ligą? Koks yra (epi) genetinis sutrikimų fonas? Kaip žarnyno mikroorganizmai prisideda prie sveikatos ir ligų? Kokie yra pagrindiniai ligų mechanizmai ir kokias naujas strategijas galima sukurti norint išgydyti ligą?

Biomedicinos mokslų magistrantūros programos metu mokysite ieškoti atsakymų į šiuos klausimus. Programa yra labai orientuota į sveikatos, ligų ir ikiklinikinių tyrimų mokslinį pagrindą. Jūs susidursite su tarpdisciplinine pagrindinių mokslo tyrimų aplinka mokslo ir inžinerijos fakultete ir labiau į mediciną orientuota universiteto medicinos centro aplinka.

Jei turite atitinkamos biomedicinos srities bakalauro laipsnį, galite kreiptis dėl mūsų dvejų metų programos ir tobulėti kaip biomedicinos tyrėjas ar biomedicinos specialistas. Mes siūlome takelius, susijusius su vėžio ir imuninės sistemos biologija, maisto ir mitybos biologija, senėjimo biologija ir neuromokslais. Be to, mes siūlome unikalią galimybę sukurti pagal užsakymą pagamintą biomedicinos programą, atitinkančią jūsų ambicijas. Pavyzdžiai yra programos, skirtos virusologijai, (epi) genetikai, regeneracinei medicinai, didelių duomenų valdymui, skaičiavimo biologijai ir daugeliui kitų sričių, kuriose University of Groningen užima lyderio pozicijas pasaulyje.

Tiems, kurie turi ambicijų įsitraukti į pramonės, politikos formavimo procesą, tapti konsultantu ar užimti biomedicinos pozicijas bet kurioje kitoje srityje, kuri nėra susijusi su tyrimais, mes taip pat siūlome mokslo, verslo ir politikos (SBP) kelią. Tiek tyrimų programos, tiek SBP programa yra pritaikytos individualiam studento siekiams ir karjeros perspektyvoms suderinti, jos yra parengtos prižiūrint patyrusiam (docentui) profesoriui.

Unikalus mokslinių tyrimų programos aspektas yra tas, kad iki 75% programos gali būti išleista nepriklausomiems mokslinių tyrimų projektams, kuriuose jūs prisijungiate prie mokslinių tyrimų grupės, kad patirtumėte mokslą pagal principą „mokytis darant“, vadovaujant tyrinėtojas. Būsite integruoti į tyrimų grupę ir turėsite visą patirtį, ko reikia tyrėjui. Tiems, kurie siekia tapti pramonės tyrinėtojais, taip pat yra galimybė atlikti tyrimų projektą įmonėje.

Be to, kad siūlome mokslinių tyrimų projektus, mes siūlome įvairius kursus, skirtus sužinoti apie mikrobiotą, skaičiavimo biologiją, didelių duomenų valdymą ir tt ... ir bet kurią kitą naują sritį kylančioje biomedicinos mokslų srityje. Kreipkitės į mūsų studijų programą, jei ieškote dinamiško ir unikalaus magistro laipsnio su puikiomis karjeros perspektyvomis.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

 • „Mentor“ sistema, kurioje dedikuotas profesorius vadovauja jums per programą
 • Unikali galimybė sudaryti programą, atitinkančią jūsų asmeninius interesus, ambicijas ar karjerą
 • Galimybė vykdyti tyrimų projektą užsienyje, naudojant platų pasaulinį mūsų mokslininkų tinklą
 • Dainos „senėjimo biologija“, „vėžio ir imuninės sistemos biologija“, „maisto ir mitybos biologija“ ir „neuromokslas“
 • Unikali daugelio sričių mokslininkų ir biomedicinos specialistų aplinka

Programa

Mokymo planas

2 metų programa; kreditai per metus: 60 ECTS; dauguma kursų yra 5 ECTS.

Studijuoti užsienyje

 • Rekomenduojama studijuoti užsienyje
 • Vidutiniškai 20 savaičių
 • Maksimalus 60 EC

Mainai: Visos mūsų mokslo ir inžinerijos programos suteikia galimybę studijuoti užsienyje keliose partnerių institucijose. Mūsų partneriai yra 100 geriausių universitetų Europoje (pavyzdžiui, Vokietijoje, JK ir Švedijoje) ir JAV, Kinijoje, Pietryčių Azijoje ir Pietų Amerikoje.

Priėmimo sąlygos

Olandijos diplomas

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
Žinių minimumas Reikia pakankamai mokėti anglų kalbą VWO lygiu.
Ankstesnis išsilavinimas Universiteto biomedicinos mokslų bakalauro laipsnis arba susijusi sritis, orientuota į žinias ir įgūdžius molekulinės ir ląstelių biologijos, organinės chemijos ir biochemijos, integruotosios fiziologijos ir elgsenos bei medicinos mokslų sąsajoje.

Tarptautinis diplomas

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
Papildomas dalykas Priėmimo tarnyba patars Priėmimo tarybai dėl jūsų paraiškos. Po to taryba nuspręs, ar atitinkate priėmimo reikalavimus, atsižvelgiant į bendrą ankstesnio išsilavinimo lygį ir specialias pirmines žinias.
Ankstesnis išsilavinimas

Biomedicinos mokslų ar susijusios srities bakalauro laipsnis, daugiausia dėmesio skiriant žinioms ir įgūdžiams molekulinės ir ląstelių biologijos, organinės chemijos ir biochemijos, imunologijos ir fiziologijos sąsajoje, galbūt su elgesio neuromokslų elementais. Būtina laboratorinė patirtis ir akademinio mokslinio rašymo įgūdžių įrodymas (pavyzdžiui, disertacija ar tyrimo ataskaita). Priėmimo lenta nustato, ar konkretus šio kurso (-ų) turinys atitinka pagrindinės programos, kuriai jūs kreipėtės, priėmimo reikalavimus.

Kalbos reikalavimai

Egzaminas Minimalus balas
IELTS grupė 6.5
TOEFL popierius 580
TOEFL kompiuterinis 237
TOEFL interneto pagrindu 92

Registracijos tvarka

Priėmimo taryba nuspręs, ar jus galima priimti į magistrantūros programą. Paraiškos vertinamos nuolat. Jums nereikia laukti, kol galioja paraiškos pateikimo terminas.

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai

2021 m. Gegužės 1 d

2021 m. Rugsėjo 1 d

ES / EEE studentai

2021 m. Gegužės 1 d

2021 m. Rugsėjo 1 d

ne ES / EEE studentai

2021 m. Gegužės 1 d

2021 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2020-2021 17500 eurų pilnas laikas

Darbo perspektyvos

Jūsų karjeros perspektyvos yra tyrinėtojas įvairiose organizacijose, tokiose kaip:

 • Universitetai
 • Akademinės ir bendrosios ligoninės
 • Biomedicinos, farmacijos arba maisto pramonė

Pozicijos, jungiančios biomedicinos mokslus su verslo ar politikos strategija socialinėje organizacijoje, pvz., Širdies fondas ir diabeto fondas. Taip pat galite dirbti vyriausybei patariamosios pozicijos.

Tyrimai

Ne mažiau kaip 60% magistrantūros studijų vykdo nepriklausomus tyrimus

Pagal biomedicinos mokslų magistrantūros programą galite atlikti tyrimus šiose kompetencijos srityse:

 • Uždegimo ir imuniteto mechanizmai, alergijos ir navikai
 • Embrioninių kamieninių ląstelių transplantacijos programos
 • Kaip mityba daro įtaką sveikatai
 • Smegenų ir nervų sistemos ligos
 • Biologiniai emocinių ir afektinių sutrikimų, tokių kaip depresija, nervinė anoreksija ir nutukimas, aspektai
 • Molekulinių ląstelių biologija, lemianti su amžiumi susijusias patologijas.

Ir daug daugiau!

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau