Biomedicinos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Biomedicinos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Supratimas, kas mus sveikina, taip pat tai, kaip mūsų kūnas veikia iki ląstelių lygio, yra ne tik įspūdingas - tai gyvybiškai svarbios žinios, kurios padeda pagerinti mūsų gyvenimą.

Pietų kryžiaus biomedicinos mokslų bakalauras yra išskirtinis sveikatos karjeros pagrindas. Šis laipsnis suteikia jums supratimą apie žmogaus kūno struktūrą ir funkciją bei ligų įtaką sveikatai.

Jūs išmoksite problemų sprendimo įgūdžius ir aiškiai suprasite veiksnius, kurie padeda apibūdinti ligą.

Absolventai gali įgyti teisę įstoti į įvairius magistro laipsnius, pavyzdžiui, vaistinę ir fizioterapiją, arba pasirinkti vaistus ar daugybę kitų karjeros sveikatos sektoriuje.

Karjeros galimybės

Absolventai randa pozicijas biomedicinos, sveikatos, universitetų ir vyriausybės tyrimų srityje; ligoninės, veterinarijos ir patologijos laboratorijos ir moksliniai pardavimai; kokybės užtikrinimas, sveikatos departamentai ir farmacijos bei kosmetikos pramonė.

Absolventai taip pat gali siekti magistrantūros studijų medicinos srityje.

Profesionalus įdarbinimas

Kursų struktūra apima 420 valandų profesionalių studentų, norinčių įgyti darbo patirties sveikatos ir tyrimų įstaigose, pavyzdžiui, patologijos laboratorijose ar medicinos tyrimų laboratorijose.

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias paskirties vietas. Prieš kreipdamiesi į šį kursą, apsvarstykite svarbią informaciją apie šiuos reikalavimus.

Pagrindinės studijų sritys

Šis kursas suteikia studentams galimybę įgyti žinių ir supratimo apie žmogaus sveikatą bei ryšį tarp ligos procesų ir mokslinio laboratorinio tyrimo. Studentai gali pasirinkti biochemijos, žmogaus fiziologijos, anatomijos, imunologijos, neurologijos, mikrobiologijos, klinikinės bakteriologijos, sveikatos teisės ir etikos, tyrimų metodų ir kitų sričių, susijusių su biomedicinos mokslu, vienetus.

Vertinimo metodai

Šiame kurse yra naudojami įvairūs vertinimo metodai, įskaitant daugialypių egzaminų, trumpo atsakymo ir esė egzaminus, atvejų tyrimus, vadovėlių ir seminarų pristatymus, diskusijas, raštu darbus, simuliacijas ir klinikinių įgūdžių testavimą.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022