Biomedicinos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

 • Didelis lankstumas, suteikiantis galimybę pasirinkti vieną svarbią ir dvi mažas studijų sritis, atitinkančias jūsų interesus.
 • Plėtoti su pramone susijusius praktinius įgūdžius ir naudoti pažangiausias technologijas laboratorijų klasėse, kurios prasideda pirmaisiais metais.
 • Įgykite patirties per prižiūrimą darbo vietą pramonėje, klinikoje arba į mokslinius tyrimus orientuotoje darbo vietoje.
 • Mokykime mokslo lyderius, kurie atliko novatoriškus atradimus biomedicinos moksle.
 • Plėsti savo karjeros galimybes susiejant šį laipsnį su verslu ar teise.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis kursas suteikia jums didelį lankstumą ir galimybę pasirinkti vieną didelę ir dvi mažas studijų sritis. Tai suteikia jums galimybę ištirti sritis, kurios jus domina, taip pat plėtoti žinias ir įgūdžius naujose prioritetinėse ir užimtumo srityse. Taip pat galite baigti studijas papildomose disciplinose iš viso universiteto, įskaitant teisę, verslą, inžineriją, inovacijas ir verslumą.

Jus mokys pirmaujantys mokslininkai iš Sveikatos ir biomedicininių inovacijų instituto, Vertimo raštu instituto ir partnerių tyrimų įstaigų pagrindinėse Brisbeno ligoninėse. Pastaraisiais metais „QUT“ mokslininkai rado novatoriškus atradimus vėžio biologijos, infekcinių ligų, audinių inžinerijos ir vakcinų kūrimo srityse.

Jums bus suteikta galimybė įgyti tikrą patirtį per prižiūrimą darbo vietą pramonėje, klinikinėje ar į mokslinius tyrimus orientuotoje darbo vietoje.

Plėtoti praktinį mokymą, dalyvaujant laboratorijų klasėse, rengiamose naujausiose mokymo ir tyrimų laboratorijose. Kiekvienas šio kurso padalinys apima laboratorinį komponentą, kad galėtumėte tobulinti ir praktikuoti pagrindinius techninius įgūdžius, ištirti realius eksperimentus ir atvejų analizę bei mokytis aplinkoje, kuri skatina bendradarbiavimą ir pažangius mąstymo procesus.

Jūs tapsite kritiniu mąstytoju, kuris gali kurti savo novatoriškas idėjas ir sėkmingai jas įgyvendinti per įvairias klinikines, mokslinių tyrimų ir pramonės šakų karjerą.

Studijų sritys

Anatominiai mokslai - sukurti praktinius įgūdžius histologijos, medicinos įvaizdžio interpretavimo ir organų identifikavimo srityse. Išnagrinėkite realius pavyzdžius, naudojant QUT plačią skeleto kolekciją, kino biblioteką, patologijos muziejų ir žmogaus kūnus. Jums bus suteikta galimybė atlikti dislokavimą Medicinos inžinerijos mokslinių tyrimų centre, kuriant kritinius chirurginius įgūdžius ir vertinant anatominį kintamumą, patologiją ir veiksmingą medicinos komunikaciją.

Ląstelių ir molekulinės biotechnologijos - sužinokite apie ląstelių struktūrą, funkciją ir savybes bei tai, kaip ląstelės reguliuojamos ir gali būti manipuliuojamos genetiniu ir molekuliniu lygiu. Ištirti dezoksiribonukleino rūgšties (DNR) ir ribonukleino rūgšties (RNR) sąveiką ir gautą baltymų biosintezę ir sukurti ląstelių molekulinės biotechnologijos karjeros laboratorinius pajėgumus.

Žmogaus biochemija - ištirti biomolekulių (baltymų, lipidų, cukrų ir DNR) struktūrą, funkciją ir savybes bei molekulinę mašiną, reguliuojančią kasdienį žmogaus kūno ląstelių ir audinių darbą, žmogaus ligų molekulinį pagrindą ir kaip diagnostikos technologijos ir gydymo strategijos veikia biocheminius procesus ląstelių kontekste. Jūs atliksite mokslinių tyrimų projektą mentoriaus probleminėje mokymosi aplinkoje.

Žmogaus fiziologija - žinios apie žmogaus kūną ir tai, kaip jos sistemos veikia siekiant išlaikyti mūsų sveikatą, yra būtinos siekiant suprasti sveikatos, ligų, diagnostikos technologijų ir gydymo pagrindus. Jūs kritiškai projektuosite ir atliksite laboratorijos pagrindu atliktą žmogaus fiziologijos tyrimo projektą. Aukštos kokybės studentai turi galimybę suderinti savo studijas su klinikine fiziologine nepilnamečiu, kuris apima 400 valandų profesinę praktiką.

Infekcija ir imunitetas - žmonių infekcinės ligos sudaro daugiau kaip 25 proc. Mirčių ir silpnina ligas visame pasaulyje, o tai daro didžiulį finansinį ir socialinį poveikį mūsų sveikatai ir gerovei. Infekcinių ligų sukėlėjai apima bakterijas, virusus, mieles, grybus ir parazitus. Išsiaiškinsite šių agentų žinias, tyrinėdami jų biologiją ląstelių ir molekulių lygiu ir kaip jie sukelia žmonių ligas, kartu su pažangiausiomis diagnostikos, gydymo, kontrolės ir prevencijos strategijomis.

Ko tikėtis

Biomedicinos mokslininkai yra mokomi mokslo disciplinose, kurios yra medicinos praktikos pagrindas. Jie tiria, kaip organizmas paprastai veikia, tiria, kaip liga ar sužalojimas trukdo normaliai veiklai, ir sukurti naujas šių sutrikimų gydymo strategijas. Įgūdžiai naudojasi įvairiomis pažangiausiomis technologijomis, biomedicinos mokslininkai yra atsakingi už didelę sveikatos pažangą, įskaitant vakcinas, antibiotikus ir kamieninių ląstelių terapiją.

Dviem laipsniais

Galite dar labiau išplėsti savo karjeros galimybes, susiejant šį laipsnį su verslu ar teise.114244_Image8CIF_5837Wx3987H.jpg

Karjeros rezultatai

Šis kursas idealiai tinka moksleiviams, besidomintiems moksline kvalifikacija, įsidarbinimo galimybėmis vietiniu, nacionaliniu ir užsienio. Absolventai dirba daugelyje sričių ir gali dirbti mokslinių tyrimų institutuose, universitetuose, ligoninėse ir biotechnologijų įmonėse. Vis dažniau teikiamos įdarbinimo galimybės konsultavimo, mokslo žurnalistikos ir įmonių, dalyvaujančių kuriant ir parduodant naujus diagnostikos ir gydymo produktus, srityje.

Absolventai, baigę klinikinę fiziologiją nepilnamečiu, taip pat gali dirbti kaip miego mokslininkas, neurologas, kvėpavimo mokslininkas arba širdies mokslininkas.

Šis kursas taip pat suteikia tvirtą pagrindą studentams, norintiems tęsti studijas medicinoje ir giminingoje sveikatos srityje. Antrosios pakopos studijos suteikia absolventams galimybę siekti lyderystės ir vadovavimo vaidmenų biomedicinos mokslų srityje bei žinias ir įgūdžius savo pačių mokslinių tyrimų laboratorijai valdyti ir kurti naujus produktus.

Profesinis pripažinimas

Priklausomai nuo paskutiniais metais atrinktų vienetų, absolventai galės dalyvauti vienoje ar keliose šiose organizacijose: Australijos medicinos tyrimų draugija, Australijos ir Naujosios Zelandijos bendruomenės ląstelių ir vystymosi biologija, Australijos biochemijos ir molekulinės biologijos draugija, Australija Klinikinių biochemikų asociacija, Australijos mikrobiologijos draugija, Australijos neurologijos draugija, Australijos endokrininė draugija, reprodukcinės biologijos draugija, Australijos ir Naujosios Zelandijos klinikinės anatomijos asociacija, Australijos ir Naujosios Zelandijos kaulų ir mineralų draugija, Australijos ir Naujosios Zelandijos teismo ekspertizė Visuomenė.

Galimos karjeros galimybės

 • Biochemikas
 • Biomedicinos laboratorijos pareigūnas
 • Biomedicinos mokslų tyrinėtojas
 • Biotechnologijos mokslininkas
 • Širdies ir kraujagyslių mokslininkas
 • Sveikatos tyrinėtojas
 • Laboratorijos padėjėjas
 • Laboratorijos technikas
 • Medicinos įrangos pardavimas
 • Medicina (po tolesnio tyrimo)
 • Neurofiziologas
 • Reprodukcinis technikas
 • Kvėpavimo tyrinėtojas
 • Mokslininkas
 • „Sleep Scientist“114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau