Biomedicinos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Mūsų tikslas yra suteikti studentams visas kompetencijas, reikalingas mokslo karjerai, ir paruošti juos savarankiškiems biomedicinos tyrimams ir plėtrai. Programa veda į medicinos mokslų magistrą, turintį pagrindinę biomedicinos specialybę ir specializuojantis pramoniniuose ar eksperimentiniuose biomedicinos tyrimuose. Didžioji dalis mokymo vyksta mokslinių tyrimų aplinkoje Lundo biomedicinos tyrimų centre, mokymo dalis yra „Max lab IV“ / „European Spallation Source“ (ESS). Visi dėstytojai yra aktyvūs mokslininkai.

Programos struktūra

Pirmasis semestras skiriamas pažangioms studijoms, įskaitant eksperimentinį projektavimą, mokslinę komunikaciją ir pažangiausius eksperimentinius laboratorinius darbus, naudojant metodikas, kurios yra labai aktualios biomedicinos tyrimų srityse. Taikomoji biostatistika ir etika yra įtvirtintos semestro kursuose. Antrąjį semestrą galite individualiai pritaikyti studijas, atsižvelgdami į dominančias sritis, pasirinkdami pasirenkamuosius kursus, tokius kaip molekulinė neurobiologija, naviko biologija, medžiagų apykaitos liga ir kamieninių ląstelių biologija.

Antrieji metai skirti pasiruošimui būsimai biomedicinos mokslininko profesijai akademinių ar gyvybės mokslų tyrimų srityje. Vadovavimo, taikymo strategijų ir pateikimo technikos kompetencijos derinamos su mokslinių tyrimų projektų valdymu arba vaistų kūrimu ir klinikiniais tyrimais, nes tai yra magistro laipsnio mokslinių tyrimų pradžia universitete arba gyvybės mokslų įmonėje Švedijoje ar užsienyje.

Privalomi kursai:

  • Eksperimentinis dizainas ir mokslinė komunikacija
  • Biomedicinos metodai ir eksperimentiniai gyvūnų modeliai
  • Biomedicina - profesija
  • arba akademinių, arba pramoninių tyrimų kelias

Pasirinktinai:

Norėdami sukurti savo specializaciją, galite pasirinkti iš kelių kursų Medicinos ir Gamtos fakultetuose.

Karjeros galimybės

Visos programos metu jūs įgysite pažangiausius biomedicinos įgūdžius. Turėsite kvalifikaciją dirbti savarankiškai ir vadovauti medicinos tyrimams ir plėtrai tiek universiteto, tiek privačiojoje pramonėje ir viešajame sektoriuje.

Užbaigtą magistrantūros programą, jei ją patvirtina atitinkama autentifikavimo įstaiga, gali būti įtraukta į doktorantūros programą.

143055_button_more-information-about-study-opportunities-at-our-school.png

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje