Biomedicinos ir klinikinių technologijų magistras su biomedicinos inžinerijos studijų skyriumi

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai yra universitetinis laipsnis, kuris yra struktūrizuotų aukštojo mokslo studijų dalis pagal Bolonijos deklaraciją. Ištęstinę studiją įmanoma atlikti tik su standartine 2 metų studijų trukme. Baigęs studijas, ty sėkmingai apgynęs magistro darbą ir išlaikęs baigiamąjį valstybinį egzaminą, absolventas įgyja magistro laipsnį (sutrumpintai pavadintą magistrantūra).

127486_photo-1503676382389-4809596d5290.jpeg

„Element5 Digital“ / „Unsplash“

Studijų tikslai

Biomedicinos inžinerijos studijų sritis rengia kaip Biomedicinos ir klinikinių technologijų studijų programą, daugiausia orientuotą į absolventus ir būsimus doktorantūros studijų studentus FBME CTU, bet ir kituose Čekijos Respublikos bei užsienio universitetuose.

Magistrantūros studijų programos absolventas turės žinių apie biomedicinos ir klinikines technologijas daugiausia šiose srityse:

 • Signalo ir vaizdo apdorojimo teorija, metodai ir procedūros.
 • Terapiniai ir diagnostiniai prietaisai.
 • Teisiniai, ekonominiai ir vadybiniai sveikatos priežiūros klausimai.

Matematinių ir mokslinių disciplinų taikymas biomedicinos inžinerijoje leis toliau plėtoti ir gilinti absolvento profesinį profilį, atsižvelgiant į dabartinę biomedicinos ir klinikinių technologijų raidą.

Studijų programos absolvento profilis

Absolventai, turintys biomedicinos inžinieriaus kvalifikaciją, gali naudotis, tikrinti ir prižiūrėti diagnostikos ir terapijos įrangą bei programinę įrangą sveikatos priežiūros įstaigoje, įskaitant pagalbą gydytojams tiriant pacientus. Jie sugeba teikti veiklą, susijusią su medicininės įrangos registravimu ir valdymu, įvertinti gedimo atvejus ir sukurti prevencinių priemonių nuo šių gedimų koncepcijas. Absolventai gali dalyvauti įsigyjant medicininę diagnostinę ir terapinę įrangą, įskaitant reikalavimų aprašymą ir konkursus. Jie gali mokyti techninį personalą medicinos diagnostikos ir terapijos metodų bei darbo saugos srityje. Atsižvelgdami į galimybę vykdyti vystomąjį ir mokslinį tiriamąjį darbą, ypač eksperimentinio pobūdžio, absolventai taip pat gali rasti darbą įmonėse ir įstaigose, kurios užsiima medicinos prietaisų kūrimu, gamyba, pardavimu ir aptarnavimu arba diagnostinės ir terapinės programinės įrangos kūrimu. sveikatos priežiūros prietaisai ir metodai.

Studijų sritys

 • Biomedicininės inžinerijos

Stojamieji egzaminai

 • Taip (motyvacinis laiškas ir interviu anglų kalba)

Įėjimo reikalavimai

 • Prašymo forma
 • Autentiška bakalauro diplomo kopija ir autentiška dalykų, išverstų į anglų kalbą, nuorašo kopija (patvirtintas vertimas)
 • Motyvacinis (motyvacinis) laiškas
 • Administracinio mokesčio sumokėjimo įrodymas
 • Paso kopija
 • Paraiškos mokestis: 32 EUR

Anglų kalbos lygis

 • Atpažinta per „Skype“ interviu
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Skaityti daugiau

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Skaityti mažiau