Biomedicinos inžinerijos mokslų bakalauras (pagyrimas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šios programos kredito reikalavimai yra tik orientaciniai. Jie gali būti peržiūrimi.

Programos tikslai ir charakteristikos

Biomedicinos inžinerija visame pasaulyje pripažįstama kaip viena iš sparčiausiai augančių inovacijų sričių. Ji apima platų spektrą programų, tokių kaip prietaisai, kuriuos sveikatos specialistai naudoja savo diagnostikos, terapijos ir reabilitacijos praktikoje; implantai, dedami pacientams jų sveikatos palaikymui; protezai, ortozės ir pagalbiniai prietaisai, kuriuos žmonės, turintys specialiųjų poreikių, naudojasi palengvindami savo kasdienę veiklą; sveikatos priežiūros produktai ir treniruokliai, skirti bendrai sveikatos stiprinimui.

Šiai besivystančiai pasaulinei sričiai reikalingi specialistai, kurie supranta ir šias problemas motyvuojančias sveikatos problemas, ir jų siūlomus inžinerinius sprendimus. Tam reikia tvirtą sveikatos mokslų ir inžinerijos technologijų pagrindų turinčių asmenų.

Mūsų biomedicinos inžinerijos bakalauras (Hons) paruošia studentus tokiai sudėtingai karjerai. Jie turi galimybių mokytis gamtos mokslų ir inžinerijos dalykų ir integruoti šias sąvokas į tarpdisciplinines programas, kad pagerintų žmogaus sveikatą.

Be pamatų žinių per studentų miestelio užsiėmimus, studentai taip pat įgyja praktinio mokymosi per pramoninę praktiką / klinikinį prisirišimą (280 valandų pramoninė stažuotė BME srauto studentui ir 560 valandų klinika BME su P&O srauto studentu). Šios praktikos / priedai suteikia gerų galimybių studentams praktiškai pritaikyti tai, ką išmoko, ir kaupti darbo patirtį būsimai karjerai. Stažuotės / priedai vyksta pramonės šakose ir ligoninėse, o kai kurie mūsų studentai gali būti stažuojami užsienyje (pvz., Kanada, Kinija, Čekijos Respublika, Japonija, Singapūras, JK ir JAV).

Mainų galimybės yra prieinamos mūsų užsienio partnerių institutams

  • Jonkopingo universitetas, Švedija (ju.se/en/study-at-ju/our-programmes/bachelor-programmes/prosthetics-and-orthotics-ortopedingenjor);
  • „Metropolia“ taikomųjų mokslų universitetas, Suomija (https://www.metropolia.fi/en/academics/degree-programmes-in-finnish/prosthetics-and-ortthotics);
  • Pensilvanijos universitetas, JAV (www.seas.upenn.edu/be);
  • Strathclyde universitetas, JK (www.strath.ac.uk/engineering/biomedicalengineering/); ir
  • Vašingtono universitetas Sent Luise, JAV (bme.wustl.edu).

An incubator for cell culture experimentation.

Mokymo planas

Programa apima tiek akademines studijas, tiek praktinius biomedicinos inžinerijos mokymus.

Pirmojo kurso dalykai, tokie kaip chemija, žmogaus biologija, matematika ir fizika, suteikia studentams žinių apie inžinerijos technologijas.

Antrųjų metų dalykai toliau stiprina studentų žinias susijusiose inžinerijos srityse, tokiose kaip bioelektronika, biomechanika ir kompiuterių programavimas. Programa turi du srautus: biomedicinos inžinerija (BME) ir biomedicinos inžinerija su protezavimu ir ortotika (BME su P&O). Kiekvienas studentas gali pasirinkti vieną srautą pagal savo interesus ir stipriąsias puses. Srautą reikės nurodyti 2 metų pabaigoje.

3 metų dalykai dar labiau sustiprina studentų žinias apie biomedicinos inžineriją, suteikia jiems galimybę derinti biomedicinos ir inžinerijos aspektus bei lavinti jų gebėjimą kritiškai tirti ir mąstyti. Viena išskirtinė mūsų programos ypatybė yra ta, kad studentai keturis semestrus iš eilės 2 ir 3 metus studijuoja dalyką „Biomedicinos inžinerijos tyrimai ir projektavimas“, o tai suteikia jiems galimybę sukurti naujovišką medicinos prietaiso prototipą. Studentai gali pradėti rinktis BME ir P&O pasirenkamuosius įvairiomis temomis pagal savo srautus.

4 metai apima pažangius ir taikomus biomedicinos inžinerijos dalykus ir „Capstone“ projektą. Studentai toliau pasirenka BME ir P&O pasirenkamuosius dalykus pagal savo srautus.

Biomedicinos inžinerijos pramoninės praktikos / klinikiniai priedai rengiami vasaros semestrą, siekiant išplėsti studentų patirtį šioje srityje.

Profesinis atpažinimas

Honkongo inžinierių institucija (HKIE) suteikė visišką programos akreditaciją.

Studentai, baigę programoje siūlomus protezavimo ar ortotikos dalykus, gali dalyvauti Honkongo atestuotų protezuotojų-ortotistų draugijos (HKSCPO) atestacijos egzamine. Ši programa buvo Tarptautinės protezavimo ir ortotikos draugijos (ISPO) akredituota kaip I kategorijos profesinė programa.

Karjeros galimybės

Profesinės inžinerijos praktika

Dirbdami medicinos prietaisų pramonės įmonėse, ligoninėse, vyriausybėje, medicinos prietaisų reguliavimo įmonėse ar kitose biomedicinos institucijose, absolventai savo žinias taiko biomedicinos inžinerijoje. Tai apima klinikinę inžineriją, verslumą, kokybės užtikrinimą ir reguliavimo reikalus, pardavimus ir rinkodarą bei paslaugų inžineriją.

Profesinė klinikinė praktika

Absolventai dirba ligoninėse ir sveikatos priežiūros sektoriuose, įskaitant protezuotojus ir ortotikus, klinikos ir reabilitacijos inžinierius bei ligoninių mokslo pareigūnus, taip pat sveikatos priežiūros produktų klientų aptarnavimo srityje.

Pagrindiniai ir taikomieji inžinerijos, biologijos ar medicinos tyrimai

Absolventai gali atlikti pagrindinius ir taikomuosius tyrimus universitetuose, ligoninėse ir pramonėje.

Įėjimo reikalavimai

„PolyU“ laukia kvalifikuotų kandidatų iš viso pasaulio paraiškų. Šios rekomendacijos yra skirtos studentams, norintiems gauti priėmimą į PolyU remiantis ne vietine kvalifikacija. Kvalifikacijos, kurių nėra žemiau, bus svarstomos kiekvienu atveju atskirai.

GCE A lygis / Tarptautinis A lygis

GCE aukštesnio lygio arba tarptautinis aukštesnis lygis su 3 AL, OR 2 AL ir 2 AS dalykų išlaikymu

(Tai yra tik minimalūs tinkamumo kriterijai. Kandidatai, kurie gauna priėmimą, paprastai turi bent BBB 3 AL dalykuose.)

Tarptautinis bakalaureatas (IB)

Mažiausias 24 balų įvertinimas ne mažiau kaip 4 laipsniu 2 aukštesnio lygio dalykuose

(Tai yra tik minimalūs tinkamumo kriterijai. Kandidatai, kurie gauna priėmimą, paprastai gauna 30 ar daugiau balų, įskaitant papildomus taškus.)

SAT samprotavimo testas / ACT / išplėstinis praktikos testas / SAT dalyko testai

Vidurinės mokyklos (baigimo) diplomas (ne kinų kalbos mokymo programa) ir bet kuris iš šių dalykų:

  • bendras SAT samprotavimo testo balas - 1190; arba
  • Amerikos kolegijos testo (ACT) sudėtinis rezultatas yra 24;

ir

  • 3 klasė dviejuose pažangiosios praktikos (AP) dalykuose; arba
  • dviejuose SAT dalyko testuose balas buvo 600

[Anglų kalbos reikalavimas netaikomas tiems, kurie SAT įrodymais pagrįstu skaitymu ir rašymu pasiekia 590 ar daugiau balų]

Kandidatams, turintiems gerų rezultatų GCE A lygio / tarptautinio A lygio ar tarptautinio bakalaureato (IB) laipsniui, gali būti suteikta iki 25% kreditų pervedimo įstojus į 4 metų studijų programą.

Kita informacija

Pirmenybė teikiama pareiškėjams, pasiekiantiems gerų mokslo dalykų (biologijos, chemijos, matematikos ir (arba) fizikos) rezultatų.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating think ... Skaityti daugiau

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating thinkers, communicators, and discoverers in delivering positive impact. We are committed to training tomorrow’s leaders today, through a professionally-oriented education that delivers graduates unrivaled placements to thrive in businesses and industries. We strive for inter-disciplinary research and impactful innovations for discoveries to solve real-world challenges. Our researchers are developing breakthrough ideas, fostering sustainability, lifting economic outcomes, and improving communities’ lives for the benefit of Hong Kong, the nation, and the world. Skaityti mažiau