Biomedicinos inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininės inžinerijos

Inžinieriai išsprendžia konkrečią problemą arba patenkina materialaus produkto (mašinų, įrangos, sistemos ar proceso) poreikį. Inžinierius projektuoja, kuria, eksploatuoja, nagrinėja produktą ir elgesį skirtingomis darbo sąlygomis, siekdamas tobulinti ir tobulinti. Problemos, kurioms reikia sprendimų ir kitų komplikacijų, leidžia inžinieriams plėsti ir gilinti savo žinias šioje srityje. Šiame procese vyksta naujos inžinerijos disciplinos. Biomedicininė inžinerija yra viena iš šių besivystančių ir augančių tempų per pastaruosius penkiasdešimt metų.

Biomedicininė inžinerija dažnai užsiima biologinių sistemų, ypač organizuotų aukšto lygio sudėtingoje sistemoje, žmogaus kūno struktūros komponentų, supranta sąveiką ir funkcinius sutrikimus, siekiant nustatyti ir išspręsti reikalingas priemones, įrangą ir sistemos kūrimas.

Biomedicinos inžinerijos klausimai:

 • Elektroniniai prietaisai, tokie kaip EKG ir MRI, naudojami diagnostikos tikslais, gydymo tikslais naudojami tokių prietaisų, kaip aušinimo ir kateterio įrankiai, projektavimas ir gamyba, dializės mašinų prietaisai, chirurginės robotų sistemos, įvairių vaistų vežimas, jei reikia mikroprocesorių, tokių kaip dirbtinės medžiagos, klausos aparatai, priemonės, kurios padidina galūnių ir organų funkcijų tikslumą ir jautrumą, kaulų ir kraujagyslių protezus bei širdies vožtuvus.
 • Sąsajos yra suprojektuotos, pagamintos ir paruoštos naudoti, perduodamos našumo bandymo įrangą, sistemas ir procesus aukšto našumo naudojimo srityse, reikalingų žmogaus kompiuteriui kurti;
 • Siekiant pagerinti sveikatos paslaugų kokybę ir efektyvumą, nustatomi įvairūs procesai, organizacinių modelių valdymas ir tobulinimas;

Biomedicininiai prietaisai ir sistemos veikimo testai atliekami siekiant sukurti įvairias virtualias platformas, mechaninius ir biologinius modelius, projektavimą, gamybą ir bandymus.

Bahcesehir University biomedicinos inžinerijos katedra" yra įsteigta siekiant inžinierių rengti ir šviesti juos teorinių ir praktinių įgūdžių gamybai ir naudojimui, kaip mokslininkams ir specialistams, turintiems atsakomybės jausmą. Departamentas orientuojasi į mokslą, žmogaus anatomiją ir fiziologiją, pagrindinę ir taikomąją matematiką, sistemų modeliavimo ir analizės metodus, medžiagas, elektronikos, valdymo ir kompiuterinių medžiagų pagrindines žinias apie medicinos produktus ir įrangos dizainą.

Be kitų inžinerinių padalinių, genetinių ir bioinformatikos katedra ir Medicinos fakultetas turi programas, vykdančias pagal mokymo programą. Programoje daugiausia dėmesio skiriama studentų interesams ir gebėjimams, jų studijų laikotarpiui, žinioms ir lankstumui, kad studentai galėtų patys nustatyti, kokią antrosios pakopos darbo aplinką. Studentai, sėkmingai baigę programą, yra tiesiogiai veikiami darbo gyvenime.

Ligoninės ir kitos sveikatos priežiūros įstaigos:

 • Universitetuose
 • Medicinos tyrimų centrai
 • Medicinos prietaisai ir įranga, kuri gamina, parduoda ir teikia organizacijoms teikiamą pagalbą
 • Farmacijos pramonėje
 • Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas informacijos apdorojimo įrenginyje

Studentai taip pat gali dirbti biomedicinos, biomedžiagų, biomechanikos, bioinformatikos, medicinos fizikos ir genų inžinerijos srityje. Studentai galės tęsti studijas atitinkamose srityse, tokiose kaip audinių inžinerija. Studentai taip pat turės galimybę lankyti universitetus užsienyje, kurie turi bendrą programą su mūsų universitetu.

Kursų struktūros diagrama su kreditais

 • TR pažymėti kursai yra mokomi turkų kalba.
 • EN pažymėti kursai yra mokomi anglų kalba.
 • Yra TR-EN pažymėtas kursų skyrius anglų ir turkų kalbomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobi ... Skaityti daugiau

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobility and continues throughout the day. Moreover, it is possible to encounter an event at almost every part of the university. Skaityti mažiau
Stambulas , Turkija internete + 1 Daugiau Mažiau