Biomedicinos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininės inžinerijos programa turi tris galimybes, kurios visos turi tvirtą tradicinės inžinerijos pagrindą, prieš pradedant biomedicinos kursus būtini pagrindiniai inžinerijos kursai.

Male biomedical engineers develop blood filtering treatment

Apie Majorą

Biomedicinos inžinieriai kalba dviem kalbomis: inžinieriaus ir sveikatos specialisto kalbomis. Jie supranta, kas yra tiriant žmones, vertinant jų sveikatą ir suprantant, kas yra jų gyvenimo kokybei pagerinti. Jie taip pat supranta šių sričių mokslą ir matematiką ir gali įvertinti naujų prietaisų ir metodų galimybes tobulinti dabartines technologijas.

Standartinė programa parengia studentus, turinčius tvirtą pagrindą įvairiausių dalykų, susijusių su biomechanika (kaulai, sąnariai, raiščiai, sausgyslės ir kt.); biofluidai (kraujotaka, širdies vožtuvai, oro srautas plaučiuose ir kt.); ir bioinstruacijas (prietaisus ir jutiklius, naudojamus fiziologinėms sistemoms matuoti).

Programos informacija

Medicinos praktika paspartino techninių naujovių diegimą. Biomedicinos inžinerija atsirado kaip specialybė, jungianti mediciną ir inžineriją, siekiant aprūpinti medžiagomis, įrankiais ir metodais, tobulinančiais sveikatos priežiūros tyrimus, diagnozavimą ir gydymą. Labai motyvuoti studentai, norintys sutelkti savo inžinerinę karjerą į pagalbą kovojant su liga ir ligomis, gali sutelkti savo pastangas į biomedicinos inžineriją.

Biomedicininės inžinerijos programa apima tris koncentracijos variantus: standartinę, iš anksto parengtą ir elektrotechnikos. Standartinis variantas suteikia studentui tvirtą ir įvairiapusį pagrindą kietosios mechanikos, skysčių mechanikos, biomedžiagų ir prietaisų srityse. Parengta koncentracija keičia standartinę galimybę įtraukti organinę chemiją, kad studentas galėtų siekti sveikatos profesijos karjeros. Elektrotechnikos koncentracija skirta tiems, kurie nori sutelkti dėmesį į elektroninių medicinos prietaisų projektavimą, vertinimą ir priežiūrą. Elektros inžinerijos koncentracijos studentams, pasirinkusiems tinkamą profesinį pasirenkamąjį kursą ir sulaukusiems reikiamų pažymių, baigus studijas bus suteikta nepilnametė elektros inžinerijos pagalba. Visoms koncentracijoms taikomi tie patys pagrindiniai programos reikalavimai, jų papildomiems interesams rengiami papildomi kursai.

Apie Mažąją

Biomedicinos inžinerijos nepilnametis supažindina studentus su kitų universiteto kolegijų, ypač gamtos mokslų ir kitų inžinerinių mokslų srities bakalauro studijų programomis, supažindina su biomedicinos inžinerijos disciplina.

Mažoji biomedicinos inžinerija

Biomedicinos inžinerijos nepilnametis suteikia studentams galimybę įsitraukti į kitų universiteto kolegijų, ypač gamtos mokslų ir kitų inžinerinių mokslų bakalauro studijų programas, įvadą apie biomedicinos inžinerijos discipliną. Nepilnametis biomedicinos inžinerijoje susideda iš keturių būtinų biomedicinos inžinerijos kursų ir trijų kursų iš žemiau pateikto sąrašo.

Visi kursai turi būti rengiami University of Hartford ir negali būti rengiami laikant leidimą.

Kurso reikalavimai nepilnamečiams biomedicinos inžinerijai

Visi šie elementai:

 • BE 281 - Biomedicinos inžinerijos seminaras, 1 kreditai
 • BE 301 - biomechanika, 3 kreditai
 • BE 302 - Biofluid mechanika, 3 kreditai
 • BE 401 - Bioinstrumentacija, 3 kreditai

Bet kurie trys iš šių elementų:

 • BE 260W - Biomedicininės inžinerijos medžiagos 3 kreditai (-ai) ARBA ekvivalentas
 • BE 402 - Biomedicininės medžiagos, 3 kreditai
 • BIO 212 - Žmogaus anatomija ir fiziologija I, 4 kreditai
 • BIO 213 - Žmogaus anatomija ir fiziologija II, 4 kreditai
 • ES 212 - Medžiagų mechanika, 3 kreditai
 • ECE 360 - Grandinės ir elektronika, 4 kreditai
 • ES 320 - šiluminių skysčių inžinerija, 4 kreditai (-ai) ARBA ekvivalentas
 • ME 405 - Mechatronikos sistemos projektavimas, 3 kreditai
 • PHY 250 - Medžiagų mokslas, 3 kreditai

Arba gavę leidimą:

 • BE 480 - Biomedicinos inžinerijos praktika, 3 kreditai
 • BE 485W - biomedicinos inžinerijos tyrimai, 3 kreditai

Reikalavimai laipsniui

Gyvenimo akcentai

 • BE 260W - biomedicininės inžinerinės medžiagos
 • BIO 212 - Žmogaus anatomija ir fiziologija
 • BE 301 - biomechanika
 • BE 401 - Bioinstrumentacija
 • BE 460 - Biomedicinos inžinerijos projektavimo projektas I

„Pre-Med“ parinktis

Ikimokyklinio vaisto galimybė apima organinės chemijos ir kitus kursus, susijusius su studento parengimu sveikatos priežiūros profesijų absolventams. Ši parinktis taip pat apima ir ikimokyklinio lygio sveikatos priežiūros specialistų seminarų kursus visame universitete.

Elektrotechnikos koncentracija

Elektros galimybė atkreipia dėmesį į biomedicinos prietaisų elektrotechnikos principus, susijusius su aukštesnio lygio elektrotechnikos kursais. Ši parinktis padeda studentams, norintiems dirbti su prietaisų priežiūra ir projektavimu ligoninės ar pramonės aplinkoje.

Karjeros perspektyva

Kartu su griežtu akademiniu mokymu, jūs įgysite praktinės patirties visą savo studento laiką. Jūs pristatysite savo darbus savo bendraamžiams ir instruktoriams, taip pat ir visuomenei. Kadangi mūsų fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su pagrindinėmis su sveikata susijusiomis institucijomis ir pramonės įmonėmis, turite galimybių dirbti su mokslinių tyrimų projektais ir dalyvauti stažuotėse.

Mūsų absolventai tęsia darbą tokiose įmonėse kaip „Stryker“, „Flex“, „Hartford Healthcare“ ir „Medtronic“.

Studentų atsiliepimai

Gabrielė Gamory

BSBE, 2021 m

2019 m. Vasarą Gabrielė turėjo galimybę stažuotis tiriamųjų studentų (REU) studentams - biomedicinos inžinerija: REU programos modeliavimas, vaizdavimas ir modeliavimas Rytų Karolinos universitete. Dešimt studentų pasirinko dirbti su paskirtu fakulteto mentoriumi dešimties savaičių trukmės mokslinių tyrimų projektas. Jos projektas / darbas buvo sukurti kompiuteriu sukurtą blauzdos raumenų modelį, kad būtų galima ištirti Achilo sausgyslės plyšimus.

"Ši programa suteikė daug tinklų kūrimo galimybių ir aiškumo apie įvairias karjeros galimybes BME srityje, ir aš turiu pristatyti savo darbus spalio mėn. Vykstančioje metinėje Biomedicininės inžinerijos draugijos konferencijoje! Buvo labai smagu panaudoti savo žinias klasėje. ir patirtis iš inžinerijos ir projektavimo klasių „UHart“ biomechanikos laboratorijai čia, ECU “.

Priėmimo sąlygos

Norite įstoti į biomedicinos inžinerijos programą pagal Inžinerijos, technologijos ir architektūros kolegiją (CETA)? Štai ką jums reikia pateikti paraišką.

Inžineriniai reikalavimai

Jei teikiate paraišką inžinerijos programai, turėtumėte standartizuotus testų balus ir 16 vienetų antrinių dalykų, įskaitant šiuos,

 • 4 vnt
 • 2 socialinių studijų vienetai
 • 2 kalbos, išskyrus anglų kalbą, vienetai
 • 2 laboratorijos mokslo vienetai (rekomenduojama chemija ir fizika)
 • 3½ matematikos vienetų (2 vienetai algebra, 1 vienetas plokštumos geometrijos, ½ vieneto trigonometrija; rekomenduojama atlikti išankstinį skaičiavimą arba skaičiavimą)
 • 2½ vienetų kitų akademinių dalykų

Mes taip pat rekomenduojame papildomus kompiuterių programavimo, mechaninio piešimo ir pramonės menus. Išplėstinės padėties ir perkėlimo kreditai gali būti taikomi studijų programai.

Inžinerinės technologijos ir architektūros reikalavimai

Jei teikiate paraišką inžinerinių technologijų programai, įskaitant architektūrinį dizainą + technologiją, turėtumėte atitikti šiuos reikalavimus:

 • 4 vnt
 • 1 vienetas socialinių mokslų
 • 1 fizikos vienetas arba 2 kiti laboratoriniai mokslai
 • 2½ matematikos vienetų (rekomenduojama I ir II algebra ir trigonometrija)

Be to, atsižvelgiama į vidurinės mokyklos rezultatus, vadovaujamos vidurinės mokyklos programos pobūdį, standartizuotų testų balų pateikimą (pageidautina), specialiuosius įgūdžius ir talentus, susijusius su inžinerinėmis technologijomis. Išplėstinės padėties ir perkėlimo kreditai gali būti taikomi studijų programai.

4 + 1 programa (BS + M.Eng laipsniai)

Programa yra sukurta taip, kad nuolatiniai inžinerijos studentai galėtų užsidirbti BS ir M. Eng. laipsnių per penkerius studijų metus. Dvi magistrantūros programos kursai gali būti taikomi tiek bakalauro, tiek magistro laipsnio reikalavimams. Studentai paprastai įsipareigoja dalyvauti programoje antrojo semestro pradžioje, o jaunesnieji, kurie domisi, turėtų kreiptis į savo skyriaus pirmininką.

Norėdami būti priimti į programą, studentai turi turėti 3,0 kaupiamojo balų vidurkio jaunesniųjų metų pabaigoje (žemiau 3,0 bus vertinami kiekvienu konkrečiu atveju).

University of Hartford Alumna University of Hartford Biologinės medicinos inžinerija“, „Nguyen '18“ turėjo galimybę bendradarbiauti su kolegijos kompiuterinės inžinerijos studentais CETA stažuotėje su Hartfordo ligonine kuriant virtualios realybės medicinos programas.

Akreditacija

Biomedicininės inžinerijos programa yra akredituota ABET - Inžinerijos akreditacijos komisijos (EAC).

Programos švietimo tikslai

Biomedicininės inžinerijos programa siekiama paruošti kvalifikuotus studentus produktyviam ir naudingam karjeros laipsniui inžinieriaus profesijoje, pradedantiesiems biomedicinos inžinerijos praktikoje arba stojant į tinkamas magistrantūros programas. Per savo karjerą mūsų absolventai:

 1. Taps sėkmingai praktikuojančiais inžinieriais biomedicinos inžinerijos srityse ir tobulės profesionaliai, prisiimdamas atsakomybę ir, galbūt, vykdydamas lyderio pareigas;
 2. Be to, tie, kurie pradeda sveikatos priežiūros profesijas, pasitelks savo inžinerines žinias;
 3. Tobulins savo inžinerijos žinias tiek formaliai, tiek savaime, įsitraukdamas į mokymosi visą gyvenimą patirtį; ir bus,
 4. Būdami daugiadisciplininių inžinierių grupių nariai, sėkmingai pritaikykite inžinerinės analizės ir inžinerinio projektavimo pagrindus formuodami ir spręsdami kylančias technines problemas.

Inžinerinio projektavimo patirtis paskirstoma pagal visą inžinerijos programą. Ši patirtis prasideda pirmaisiais inžinerijos ir projektavimo metais ir tęsiasi vyresniųjų „Capstone“ tyrimų II ir vyresniųjų I ir II biomedicinos inžinerijos projektavimo metu. Aukštesnio lygio projektavimo darbai užtikrina, kad studentai bus įvaldę parengiamuosius inžinerijos ir inžinerijos mokslo kursus.

Pagrindinės fizikos, chemijos ir matematikos sąvokos yra pagrindas, ant kurio remiasi visas inžinerinis išsilavinimas. Pagrindiniai inžinerijos įrankiai, tokie kaip grafiniai ryšiai, kompiuterio naudojimas, mechanika ir termodinamika, užbaigia įvadinį programos etapą.

Visi biomedicinos inžinerijos programos absolventai privalo baigti kursus, skirtus suteikti studentams pagrindą anatomijos ir fiziologijos, biomechanikos, biofluidų, bioinstrumentavimo ir biomedicinos inžinierių naudojamų medžiagų struktūros srityje. Be aukščiau aprašytų inžinerijos kursų, studentai privalo įgyti elektrotechnikos išsilavinimą.

Didelė laboratorinė patirtis sustiprina kursinį darbą. Yra kelios būtinos gamtos mokslų, medžiagų, inžinerijos ir gamtos reiškinių laboratorijos. Būtina raštiškai pranešti apie laboratorijos rezultatus.

Dalyvaudami Universiteto mokymo programoje ir papildomuose pasirenkamuosiuose humanitarinių ir (arba) socialinių mokslų kursuose, studentams suteikiama galimybė praplėsti savo perspektyvas ir dalyvauti didesnėje universiteto besimokančiųjų bendruomenėje. Inžinieriai privalo suprasti ir įvertinti ypatingą technologijos vaidmenį mūsų visuomenėje, taip pat įvairių mūsų visuomenės komponentų sąveiką.

Biomedicinos inžinerijos programą sudaro dvi pagrindinės trasos: standartinė trasa ir viena skirta tiems studentams, kurie nori įstoti į medicinos mokyklą. Tie studentai, kurie nori įstoti į medicinos mokyklą, privalo išklausyti visus organinės chemijos metus prieš vyresnius metus. Šios galimybės reikalavimai yra tokie, kad jei studentas nori baigti studijas per ketverius metus, vasarą turi būti bent vienas inžinerijos kursas. Visi moksleiviai, besidomintys sveikatos profesijomis, privalo įstoti į ikiprofesinių profesijų programą. Pre-sveikatos profesijų patariamasis komitetas kiekvieniems pirmuosius trejus bakalauro metus sukūrė I kreditų kursą, kad padėtų studentams pasirengti sveikatos priežiūros specialistų baigiamosioms mokykloms.

Studentų rezultatai

Biomedicininės inžinerijos programos studentų mokymosi rezultatai, suteikiantys BSBE laipsnį, yra suderinti su „ABET EAC“ studentų mokymosi rezultatais (nuo 1 iki 7) ir paruošia programos absolventus programos švietimo tikslams pasiekti.

Studentų rezultatai nuo 1 iki 7 išdėstomi taip:

 1. Gebėjimas nustatyti, suformuluoti ir išspręsti sudėtingas inžinerijos problemas taikant inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus
 2. Gebėjimas pritaikyti inžinerinį projektą, kad būtų galima priimti sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 3. Gebėjimas veiksmingai bendrauti su daugybe auditorijų
 4. Gebėjimas pripažinti etines ir profesines pareigas inžinerinėse situacijose ir priimti pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir visuomenės kontekstuose.
 5. Gebėjimas efektyviai veikti komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų
 6. Gebėjimas kurti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei naudoti inžinerinius sprendimus išvadoms daryti
 7. Gebėjimas įgyti ir pritaikyti naujas žinias prireikus, naudojant tinkamas mokymosi strategijas.

Konkretūs programos kriterijai yra šie. Absolventai turės:

 • (PSC-1) Biologijos ir fiziologijos supratimas
 • (PSC-2) Gebėjimas pritaikyti pažangiąją matematiką (įskaitant diferencialines lygtis ir statistiką), mokslą ir inžineriją, siekiant išspręsti inžinerijos ir biologijos sąsajos problemas
 • (PSC-3) Gebėjimas atlikti gyvųjų sistemų duomenų matavimą ir interpretavimą, sprendžiant problemas, susijusias su gyvųjų ir negyvųjų medžiagų bei sistemų sąveika.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Skaityti daugiau

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Skaityti mažiau