Read the Official Description

biomedicinos mokslai

Biomedicinos mokslų studijų programa moko studentus integruojančios mokslinio tyrimo biologinių problemų, susijusių su sveikata ir medicinoje. Studentai, kurie baigė biomedicinos mokslų studijų programą gali sekti karjeros tokiose srityse kaip sveikatos priežiūros administravimo, teismo medicinos, genetinio konsultavimo, biomedicininės inžinerijos, hematologijos, raidos genetika, ir dar daugiau. Kursai apima pagrindines medicinos mokslų, mokslinių tyrimų lygio, biologijos mokslo tyrimus biomedicinos fakultetų ir bendruosius tyrimus, susijusius su biomedicinos srityse. Gauti daugiau informacijos žemiau įskaitant kitas Alabama kolegijas, kurios siūlo biomedicinos mokslų laipsnius.

Karjeros galimybes aukštųjų mokyklų absolventams

Studentai, baigę biomedicinos mokslų programą Au, sudarę kai kurie iš šių toliau išvardytų populiariausių karjeros:

biologai

Aprašymas: moksliniai tyrimai arba studija pagrindinius augalų ir gyvūnų gyvybei, pavyzdžiui, kilmės, santykių, plėtros, anatomijos ir funkcijos.

Medicinos Mokslininkai, išskyrus epidemiologų

Aprašymas: atlikti mokslinius tyrimus, susijusius su žmogaus ligų supratimą ir gerinti žmonių sveikatą. Įsitraukti į klinikinių tyrimų, mokslinių tyrimų ir plėtros, arba kita susijusi veikla. Apima gydytojai, odontologai, visuomenės sveikatos specialistai, farmakologas ir medicinos patalogus kurie visų pirma vykdyti mokslinius tyrimus.

Karjera Outlook "ir projektai

Pagal BLS, medicinos mokslininkai, išskyrus epidemiologų darbo augs esant 36,4% tarifu nuo 2010 iki 2020

Šaltinis: Darbo aprašymai, apskaičiuotas atlyginimas ir darbo užmokestis, ir prognozuojama, darbas augimas yra paimti iš Darbo statistikos biuras (BLS).

Program taught in:
Anglų

See 17 more programs offered by International Accelerator »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline