Biomedicinos mokslai (MSC)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Biomedicinos mokslai (MSC)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Master Of Science biomedicinos mokslai

Iš Magistro programa biomedicinos mokslų (MSC) dėmesys tenka biomedicinos srityje. Visi kursai ir paskaitos yra dėstomi anglų kalba, kurso struktūros yra griežtai modulinė. Visi akademinių ir egzaminų rezultatai cituojamas kaip kreditų pagal Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Todėl tarptautinis pripažinimas yra tikri. "

Laipsnis: magistras

Trukmė: 4 semestras

Akreditacija: Reaccreditation iki ASIIN (Vokietijos akreditacijos asociacijos) iki rugsėjo 30, 2014

Priėmimo reikalavimai: Bakalauro laipsnis arba lygiavertė biologijos mokslų GRADE bent kaip "geros" (2.0). Įrodymas kursų lygiavertis 6 ECTS šiomis temomis: molekulinės biologijos / Genetika, imunologijos, mikrobiologijos, žmogaus biologijos, fiziologijos ir. Puikus anglų kalba (Tarptautinių pareiškėjams: Popierius TOEFL: mažiausias balas 550, kompiuteris TOEFL: mažiausias balas 213 arba interneto TOEFL: mažiausias balas 79. Originali TOEFL rezultatas ataskaita turi būti siunčiami ETS, mūsų institucija kodas yra 7977.) Kiekviena paraiška bus išnagrinėta Priėmimo KOMITETAS.

Pradžia: Kiekvieną žiemą terminas

Kalba: Lietuvių

Mokesčiai: tik semestro mokesčiai, jokių mokesčių už mokslą

Vieta: Rheinbach

Taikymas

Būsimieji studentai turės taikyti per interneto grindžiamos sistemos. Rasite prie interneto taikymo sistemą nuorodą rasite šio puslapio apačioje. Prašymo pateikimo terminas, skirtas užsienio studentams iš ne ES šalių kiekvienais metais ir studentams iš Vokietijos ir kitų ES šalių kiekvienų metų rugsėjo 15 gegužės 15 d. Prašome nepamiršti, kad paraiškos, kurios patenka į pasibaigus terminui, nebus svarstomi.

Prieš pradėdami įvesdami duomenis internetinis paraiškos formą, prašome įsitikinkite, kad turite visus reikiamus dokumentus taikymo paruoštas:

  • Sertifikato originalas savo pirmąjį mokslinį laipsnį, įskaitant nuorašai ir vertimas abiejų dokumentus į vieną vokiečių arba anglų kalba (jei jie buvo išduoti kita kalba nei anglų ar vokiečių)
  • Sertifikatas MPS (pareiškėjams, kurie baigė savo pirmąjį laipsnį, Kinija, Vietnamas, ar Mongolija)
  • Įrodymai pakankamų anglų kalbos įgūdžius (TEFL: rezultatas 79 ar didesnis, TOEFL KT: rezultatas 213 arba didesnis, TOEFL PT: rezultatas 550 arba didesnis, IELTS: balas 6.0 arba higher- anglų kalbos sertifikatų galioja dvejus metus nuo išdavimo datos
  • Kopijuoti pirmųjų dviejų puslapių savo pasą
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Vokietija - Rheinbach, North Rhine-Westphalia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Vokietija - Rheinbach, North Rhine-Westphalia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla