Biomedicinos informatika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Salud

Mokyklos sveikatos

Sveikatos mokykla duoc UC siūlo karjeros su žmogaus, modernią, dinamišką, novatoriškas ir ryžtingų vizija sveikatos problemų, su stipriu etikos pagrindu ir naudojant moderniausias klinikinius modeliavimo centrais šalyje. Mokykla taip pat pristato įrankius, kurie leidžia studentams tapti geriausia specialistas šioje srityje.

Biomedicinos informatikos

Technikas Biomedicinos Informatikos yra profesionalus, kurie gali dirbti sveikatos įstaigų viešojo ir privataus sektoriaus. Šie specialistai suprojektuos informacines sistemas, susijusias su sprendimų priėmimu, taikanti nacionalines ir tarptautines sveikatos standartus kodavimo, vaizdo, tiekimo ir sistemos kūrimo, among others.

Šie specialistai taip pat gali patarti dėl sveikatos informacines programas ir kompiuterių architektūros plėtrai. Be to, jie gali tarnauti konsultavimo ir projektų įgyvendinimo organizacijų, susijusių su sveikatos klausimais, kaip proceso analitikas, projektų vadovas, planavimą ir įgyvendinimą sveikatos sistemas.

  • Profesionalus Pavadinimas: laipsnis biomedicinos informatika

Kaip kreiptis

Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų namuose universitete ar politechnikos institutas turi nuolatinį mainų sutartį su duoc UC.

Kruopščiai tirti savo būsimiems kursus. Dauguma mūsų programų yra ispanų; Todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai kvalifikacijos šia kalba jūsų klasių. Mes siūlome nemokamą 44 valandų ispanų kursus visų nevietinių kalbantiems ispaniškai, tačiau norint sėkmingai užbaigti savo kursus rekomenduojame bent tarpinį Ispanijos lygį.

Ne kalbantiems ispaniškai, Duoc UC taip pat siūlo turizmo ir svetingumo programa, visiškai mokoma anglų kalba

Reikalingi dokumentai

  • Atsisiųskite ir užpildykite prašymo formą
  • Nuorašai
  • Laiškas motyvacijos
  • Paso kopiją
  • Įrašas pažymėjimas
  • Nominacija laiškas siunčiančiosios institucijos

Kai jūs turite visus dokumentus, prašome turėti tarptautinių santykių koordinatoriumi Jūsų institucijai siųsti skaitmeninį versiją Marija Jimenez mjimenezt@duoc.cl~~pobj Prašome nepamiršti, kad gavusi savo dokumentus gali užtrukti iki mėnesio mums apdoroti IT ir atsiųsti atsakymą, dėl didelio kiekio dokumentų mes gauname per priėmimo laiką.

Paraiškų pateikimo terminai

15 rugpjūtis 15 Spalis: taikymas pirmą semestrą, kovo - liepos mėn trukmės 15 vasaris-balandis 15 * Prašymas antrąjį pusmetį, rugpjūtis-gruodis trukmės

* Rekomenduojame studentai su kinų tautybės kuo taikymo laikotarpis prasideda nuo vizų išdavimo procedūra gali užtrukti iki šešių mėnesių taikoma.

Priėmimo laiškas

Per mėnesį nuo paraiškos galiojimo terminas, studentai bus informuojami elektroniniu paštu, ar jie buvo priimti, ar ne. Jei yra priimtas atveju sunku kopija priėmimo bus išsiųstas laiškas į Tarptautinę studentų pareigūnas studento namų įstaigoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Duoc UC is a non-profit, private institution of higher education. We offer two and a half year Technical Programs and four-year Professional Programs. In 2010, we received a 7 out of 7 years of instit ... Skaityti daugiau

Duoc UC is a non-profit, private institution of higher education. We offer two and a half year Technical Programs and four-year Professional Programs. In 2010, we received a 7 out of 7 years of institutional accreditation from the Accreditation National Agency, which certifies the quality of our educational project and its relevance among the higher education institutions in our country. Skaityti mažiau