Biomedicininio vaizdavimo magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BIMA-cell.jpg
Suteikiamas laipsnis: magistro laipsnis
Metinis suvartojimas : 20
Kontaktai : bima-office@bioimaging.fi
Interneto svetainė : www.abo.fi/bioimaging, www.bioimaging.fi/program

Facebook: https://www.facebook.com/groups/biomedicalimaging

Biomedicinos vaizdavimas - daugiau nei galite įsivaizduoti!

Didėjant priklausomybei nuo technologinių procesų mokslo srityje, biomedicinos vaizdavimas tapo populiarus dalykams, pradedant nuo biotechnologijų iki inžinerijos. Naujos vaizdavimo technologijos nuolat tobulinamos, o vaizdavimas tapo esminiu pažangiausių biotechnologijų atradimų įrankiu, taip pat tokiose srityse kaip biomedicininiai tyrimai. Magistrantūros programa biomedicinos vizualizavimo studentai gaus supratimą apie teorinius ir praktinius procesus įvairių biomedicinos vizualizavimo technologijų, daug dėmesio skiriant tarpdisciplininį pobūdį srityje. Studijos taip pat suteikia studentams stiprių žinių apie ląstelių biologiją, anatomiją ir fiziologiją, nanomediciną ar biofiziką, priklausomai nuo to, kokia yra vaizdo gavimo specializacija.

Studentai, studijuojantys programą labai tarptautinėje aplinkoje, įgijo teorinių ir praktinių įgūdžių plataus diapazono vizualizavimo technikos ir taikomųjų programų bei vaizdo analizės srityje. Kursai apima, pavyzdžiui, šviesos mikroskopiją, pažangias fluorescencines technologijas, didelės skiriamosios gebos vaizdavimo technologijas, PET, elektroninę mikroskopiją ir atominę jėgos mikroskopiją. Taip pat pabrėžiamas skaitmeninių priemonių naudojimas moksliniame kontekste ir puikios akademinės rašymo įgūdžiai. Tarpdalykinė mokymo programa suteikia studentams platų naujausių žinių apie biomedicininius vaizdus, ​​susijusius su daugybe skirtingų ląstelių biologijos ir biomedicinos sričių.

Akademinė kompetencija

Biomedicininio vaizdavimo magistro studijų programa yra pagrįsta abiejų Turku universitetų - Åbo Akademi University ir Turku universiteto - vaizdavimo ir tyrimų tvirtovėmis. Abu universitetai yra atstovaujami Turku BioImaging, kuri yra plataus masto, tarpdisciplininė mokslo infrastruktūra, vienijanti biologinio vaizdavimo patirtį Turku ir kitose Suomijoje. „Turku“ yra ypač žinomas dėl savo PET centro ir „Super-Resolution STED“ mikroskopijos kūrimo. 2014 m. Nobelio premijos laureatas Stefan Hell padarė savo originalius STED mikroskopijos atradimus Turku universitete.

Turku turi unikalią, kompaktišką miestelio zoną, kurioje du universitetai ir universitetinės ligoninės veikia siekiant sukurti tarpdisciplininę ir novatorišką studijų ir tyrimų aplinką. Tyrimų priemonėse yra daugybė naujausių vaizdavimo technologijų, pradedant nuo atominės molekulinės ir koreliacinės vaizdavimo ir mikroskopijos iki viso gyvulio in vivo vaizdavimo, klinikinio vaizdavimo (pvz., PET) ir skaitmeninio vaizdo analizės. Bioimaginimo tyrimai yra labai orientuoti į mokslinius tyrimus, o kursai pritaikyti būsimiems vaizdavimo ekspertams, rengiantiems įvairius gyvenimo srities mokslus.

Biomedicinos vizualizavimo magistro programa yra tarpdisciplininė programa, turinti unikalią atmosferą, kurioje žmonės iš skirtingų šalių ir išsilavinimas bendradarbiauja. Studentai yra motyvuoti prisijungti prie kursų, seminarų ir stažuočių projektų, taip pat kitose Suomijoje, Europoje ir visame pasaulyje. Pavyzdžiui, programa turi "Erasmus" mainų sutartis su Peko universitetu Vengrijoje ir "CellIma" magistrantūros programą Ruane universitete (Prancūzija).

Karjeros galimybės

Tarpdisciplininė biomedicinos vizualizavimo programos mokymo programa suteikia studentams platų žinių apie biomedicininį vaizdavimą, susijusią su daugeliu biomedicinos ir gyvosios gamtos mokslų sričių. Magistrantūros programa "Biomedicinos vizualizavimas" yra labai orientuota į mokslinius tyrimus ir palengvina natūralų kontinuumą doktorantūros studijoms. Be to, programa suteikia puikias galimybes karjerai gyvosios gamtos moksluose, pavyzdžiui:

 • tęsti magistrantūros studijas, siekdami mokslininko karjeros.
 • dirbti pagrindinėse objektų valdyme.
 • dirbti mokslo administracijoje nacionaliniu ar tarptautiniu mastu.
 • dirbti ligoninių tyrimų laboratorijoje.
 • pramonės ir pramonės tyrimai.
 • dirbti vaizdų tinklo valdyme.

Priėmimo sąlygos

Programa yra atvira tiems, kurie baigė žemesnįjį universitetinį išsilavinimą, atitinkantį Suomijos bakalauro laipsnį. laipsnis (180 ECTS), gyvosios gamtos mokslų srityje arba atitinkamoje srityje (biomedicinos mokslai, fizika, inžinerija, medicina ar chemija). Anglų kalba mokomi magistrantūros studijų programos kandidatai visada turi įrodyti savo anglų kalbos žinias ir atitikti bendruosius akademinius reikalavimus. Dauguma pareiškėjų turi įrodyti savo anglų kalbos lygį vienu iš šių kalbos testų: TOEFL, IELTS arba PTE Academic. Tai nepaisant ankstesnių studijų anglų kalba. Kalbos reikalavimus rasite www.abo.fi/en/study/apply/language-requirements/

Mokestis už mokslą ir stipendijos

Suomija nuo 2017 m. Pradžios įvedė mokestį už visas magistrantūros programas, mokamas anglų kalba. Mokesčiai buvo įvesti ne ES / EEE studentams, pradedantiems studijas tarptautinėje magistrantūros programoje nuo 2017 m. Rudens.

Mokestis už biomedicininio vaizdavimo magistro studijų programą yra 12 000 € per metus.

Daugiau informacijos rasite www.abo.fi/en/study/tuition-fees/

Be to, norint studijuoti Åbo Akademi University reikia mokėti studentų sąjungos mokestį (šiuo metu 121 € per metus). Šis mokestis suteikia nebrangią sveikatos priežiūrą studentams, įskaitant medicininę priežiūrą, dantų priežiūrą ir psichines konsultacijas. Šis mokestis taip pat suteikia studentams galimybę sumažinti keliones vietinėmis kainomis. Migracijos pareigūnai reikalauja draudimo ir lėšų jūsų buvimui padengti.

Stipendijos gali būti teikiamos studentams, besikreipiantiems į mūsų magistrantūros programas ir mokantiems už mokslą. Yra dvi kategorijos:

 1. Studijų mokesčio stipendija, padengianti 100% studijų mokesčio, skiriama 2 metams (antraisiais metais sąlyginė)
 2. Studijų mokesčio stipendija, padengianti 50% studijų mokesčio, skiriama 2 metams (antraisiais metais sąlyginė)

Sprendimas suteikti stipendiją grindžiamas:

 • studento ankstesniuose tyrimuose atlikti akademiniai rezultatai, \ t
 • kaip gerai pareiškėjas atitinka programos reikalavimus
 • atsakymus, kuriuos pareiškėjai pateikė paraiškos formoje

Paraiška mūsų stipendijoms yra įtraukta į internetinę paraiškos formą mūsų magistrantūros programoms.

Kita

Daugiau informacijos apie

 • tarptautinės magistrantūros programos apskritai, mokestis už mokslą ir stipendijos, žr. https://www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/
 • Migracijos pareigūnų reikalavimus žr. https://migri.fi/en/study-place
 • gyvena Suomijoje ir Turku (gyvenimo kaina, švietimas, darbas), žr. https://www.infopankki.fi

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesus prašome kreiptis į admission@abo.fi, klausimus, susijusius su konkrečia programa, galite išsiųsti adresu bima-office@bioimaging.fi

Kaip taikyti?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškos reikalavimus ir procedūras, mokesčius už mokslą ir stipendijas, žr. Www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The task of Åbo Akademi University is to provide an open university environment for quality research and studies with a Nordic and international anchorage. Åbo Akademi University is particularly taske ... Skaityti daugiau

The task of Åbo Akademi University is to provide an open university environment for quality research and studies with a Nordic and international anchorage. Åbo Akademi University is particularly tasked with educating Swedish- speaking experts to satisfy the future needs in Finland. Skaityti mažiau