Biomedicininių tyrimų magistras, vėžys

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininių tyrimų magistras susideda iš 4 specialybių:

 1. Vėžys
 2. Tarptautiniai tyrimai
 3. Neuromokslas ir pažinimas
 4. Regeneracinė medicina

Biomedicininių tyrimų magistras yra magistrantūros studijų strategijos, kurią sukūrė Universidad de Navarra , siekiant pagerinti biomedicininių tyrimų tarpdiscipliniškumą ir pasiūlyti specifinį bei aukštos kvalifikacijos mokymą, kad būtų galima įveikti dabartinius iššūkius. Biomedicina, biotechnologijos ir sveikatos tyrimai.

Magistro laipsnis yra sąveikaujantis, todėl biomedicininių tyrimų tarpvalstybinis aspektas tampa aiškiau matomas, o jame - universiteto Mokslo, farmacijos ir medicinos fakultetas, Taikomosios medicinos tyrimų centras (CIMA), Tyrimų centras mitybos (CIN) ir Universidad de Navarra klinikose.

tikslai:

 1. Treniruotis aukštos kvalifikacijos biomedicininių tyrimų srities specialistus, turinčius puikias profesines galimybes tyrimų, doktorantūros ir pramonės srityse.
 2. Vykdykite tyrimo projektą, magistro darbą, kuris yra pusė mokymo.
 3. Žinojimas, kaip pasirinkti ir naudoti tinkamus metodus, kad būtų galima efektyviai ir tiksliai plėtoti biomedicinos tyrimų darbą.
 4. Ar turite techninių galimybių gauti tikslius ir atkuriamus rezultatus, iš kurių galima daryti pagrįstas ir objektyvias išvadas biomedicinos srityje.

Profilis:

Programa skirta absolventams: Biologija, Biochemija, Chemija, Farmacija, Medicina, Biotechnologijos, Veterinarija ar kitas lygiavertis laipsnis.

129576_photo-1567427018141-0584cfcbf1b8.jpgMichaelas Longmire'as / „Unsplash“

reikalavimai:

Studentai, ispanai ar užsieniečiai, akredituojantys Karaliaus dekreto 1393/2007 16 straipsnyje nustatytus teisinius patekimo reikalavimus, pageidautina su išankstiniu sveikatos mokslų arba gamtos mokslų mokymu. Norėdami patekti į oficialius magistro laipsnius, turėsite turėti oficialų Ispanijos universitetinį laipsnį ar kitą Europos aukštojo mokslo erdvės švietimo įstaigos išduotą laipsnį, suteikiantį teisę vardą suteikiančioje šalyje naudotis magistro mokymu. Panašiai gali naudotis ne ispanų švietimo sistemų absolventai.

Savybės:

Magistro laipsnį dėsto gydytojai ir tyrėjai iš Universidad de Navarra Medicinos ir mokslų Universidad de Navarra . Praktikos yra taikomosios medicinos tyrimų centre CIMA. Studentai yra Universidad de Navarra biomedicinos miestelyje.

Mokymo programa:

 • I modulį (Pagrindiniai aspektai) priima visi studentai, nagrinėdami svarbiausius biomedicininių tyrimų principus, tokius kaip etika, metodai ir sauga, eksperimentai su gyvūnais ir mokslinė komunikacija.
 • II modulis (specialybės) suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš keturių specialybių: Vėžys; Tarptautiniai tyrimai; Neuromokslas ir pažinimas; Mityba ir medžiagų apykaita.
 • III modulis (papildomas mokymas) yra pasirenkamųjų dalykų pasiūlymas, leisiantis studentams 5 ECTS programos apimtį baigti III modulio siūlomais dalykais arba tais, kurie mokomi bet kurioje iš netirtų specialybių (II modulis).
 • Galiausiai, IV modulį (Galutinis pagrindinis projektas ) vykdys visi studentai, įstoję į magistrantūrą, ir jį vykdys su pasirinkta specialybe susijęs mokslinių tyrimų projektas.

1. Vėžys

Vėžio specialybė suteikia studentui pažangių žinių apie šiuo metu vykdomų tyrimų , susijusių su vėžiu, būklę .

Studentas gauna išsamų ir daugiadisciplininį mokymą:

 • Įvairiais patofiziologiniais vėžio aspektais , ypatingą dėmesį skiriant epigenetiniams mechanizmams, susijusiems su genų ekspresijos kontrole, ir imunologiniams aspektams, susijusiems su šiais patologiniais procesais;
 • Pagrindinės vėžio tyrimų, diagnostikos ir stebėsenos metodikos , ypatingą dėmesį skiriant citogenetikai, naujiems genomo metodams ir citometrijai;
 • Inovatyviausiose vėžio gydymo strategijose, ypač domisi imunoterapija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Skaityti daugiau

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Skaityti mažiau
Pamplona , Madridas , San Sebastianas + 2 Daugiau Mažiau