Biomedicininių tyrimų magistras (integruotasis ir vertinamasis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa suteiks jums būtiną etosą, kritinius įvertinimo įgūdžius ir techninę kompetenciją tęsti mokslininko karjerą in vivo moksluose. Toks požiūris yra būtinas norint suprasti sudėtingą kūno sistemų sąveiką ir tai, kaip jos gali būti keičiamos pritaikant, narkotikų pagalba ir patologijų metu.

Baigę mokslus būsite įgiję būtinų įgūdžių, kad galėtumėte mokytis iki doktorantūros laipsnio, ir tai yra puikus pagrindas būsimai karjerai biologinių tyrimų, farmacijos pramonės ar aukštojo mokslo srityse.

Šiame kurse rengiami „ Home Office“ asmeninės licencijos mokymai. Tyrimo projekte paprastai reikalaujama, kad studentai atliktų licencijuotas procedūras. Šis modulis bus dėstomas MRes pradžioje.

Programa yra padalinta į du komponentus - mokomuosius ir tiriamuosius. Dėstomas komponentas susideda iš trijų mokomų modulių ir padeda studentams įgyti įgūdžių, reikalingų tyrimui atlikti. Pirmasis modulis apima pagrindinių kūno sistemų fiziologiją, siekiant užtikrinti, kad visi studentai turėtų bendrų žinių, nepaisant jų pirmojo laipsnio fono.

Praktinis tyrimų in vivo įgūdžių modulis apima laipsnišką mokymą naudojant įrangą, naudojant in vitro ir ex vivo metodus. Šis tyrimų modulis taip pat teikia moksliniams tyrimams aktyvių mokslininkų seminarus apie jų požiūrį ir degustatorių projektų ciklą, kuriame galite stebėti, kaip veikia dabartiniai mokslinių tyrimų projektai. Tyrimo metodų modulis suteikia teorinius ir praktinius nurodymus apie įprastus metodus, eksperimentinį dizainą ir duomenų analizę. In vivo tyrimų projektas trunka 20 savaičių ir suteikia jums galimybę tobulinti savo skelbiamų kokybės tyrimų įgūdžius.

"Tai yra labai novatoriška programa, kuria siekiama patenkinti realų JK aukštojo mokslo sektoriaus poreikį rengti mokslininkus in vivo metodais, kurių beveik visuotinai atsisakyta bakalauro lygmenyje. Iš tikrųjų yra labai mažai institucijų, kurios rengia tokį kursą, kurios visos yra labai aukšto lygio pasauliniame reitinge „ Išorinis egzaminuotojas

Kodėl studijuoti šį kursą?

In vivo tyrimai yra pagrindinis pereinamasis žingsnis tarp pagrindinio medicinos mokslo ir klinikinės medicinos. Kursas suteiks jums išsamų praktinių ir teorinių plataus spektro in vivo tyrimų metodų mokymą. Jūs įgysite išsamų supratimą apie specialiuosius in vivo eksperimentavimo reikalavimus, jo pranašumus ir trūkumus. Baigę mokslus būsite įgiję būtiniausių įgūdžių, kad galėtumėte mokytis iki doktorantūros laipsnio, ir tai yra puikus pagrindas būsimai karjerai biologinių tyrimų, farmacijos pramonės ar aukštojo mokslo srityse.

Patekimo reikalavimai

Turite turėti arba tikimasi, kad pasieksite bent jau aukštą atitinkamo dalyko antrosios klasės laipsnį.

Tarptautiniai studentai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Mūsų anglų kalbos reikalavimus galite patenkinti dviem būdais:

  • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
  • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Anglų kalba - IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Įgūdžiai ir žinios, įgyti vykdant šią programą, pavers jus patraukliais tiek farmacijos ir susijusių pramonės šakų darbdaviams, tiek pagrindiniams akademinių tyrimų centrams. Projektuojant, atliekant ir analizuojant eksperimentus įgyti praktiniai įgūdžiai ir žinios yra labai pritaikomi įvairiose mokslo srityse.

Ankstesni studentai tęsė mokslus doktorantūroje, medicinos mokslus ir dėstymą. Ashleigh Wilcox išvyko mokytis į DPhil studijas Oksfordo universitete.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau