Biomedicininės inžinerijos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jums įdomu, ką reiškia mokytis LiU? Prisijunkite prie mūsų, norėdami pabendrauti apie tai, ką reiškia gyventi ir mokytis mūsų miesteliuose Švedijoje. Visiems metams siūlome nemokamus internetinius seminarus ir įrašus būsimiems ir priimtiems studentams. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia !

Žiūrėkite internetinį seminarą - 2019 m. Spalio mėn

 • Pradžia: 2021 m. Rugpjūtis
 • Studijų vieta: Linköping
 • Lygis: antras ciklas
 • Taikymo kodas: LIU-91102

Ši programa sujungia pagrindines inžinerijos, biologijos ir medicinos sąvokas ir žinias, kad būtų kuriamos inovatyvios technologijos, medžiagos, procesai ir sistemos, siekiant pagerinti sveikatos priežiūrą.

Praplėsite savo inžinerijos, matematikos, fizikos, daugialypio signalo generavimo ir analizės įgūdžius bei žinias, o medicinos informatiką derinsite su biomedicininiu modeliavimu ir žmogaus anatomijai pritaikytu modeliavimu.

Gamtos mokslų, medicinos ir technologijų sankirta yra dinamiška vieta. Technologijų plėtra, kurią lemia teisingos ir veiksmingos sveikatos priežiūros poreikis ir nuolat gerėjanti gyvenimo kokybė, yra naudinga žmonijai ir padeda kurti tvarią ateitį. Linköping University turintis novatoriškų tarpdisciplininių tyrimų ir švietimo istoriją, suteikia svarbiausias galimybes plėtoti pagrindinį ir funkcinį biomedicinos inžinerijos supratimą. Remdamiesi patikimais matematiniais ir fiziniais pagrindais, naudingomis medicinos žiniomis ir gyvybinga inžinerijos dvasia, mes nusprendėme sukurti technologijas, kurios gerina sveikatą ir sveikatos priežiūrą - ir daro įtaką.

Trys takeliai

Pirmieji metai yra daugiausia platus privalomas segmentas, kuriame yra anatomijos ir fiziologijos, medicinos informacinių sistemų ir signalų teorijos kursai. Antri metai siūlo išsamią specializaciją trimis būdais:

 • Biomedicininiai signalai ir instrumentai
 • Medicininis vaizdinimas
 • Medicinos informatika

Kiekvieną kūrinį sudaro maždaug 25 privalomi ECTS kreditai ir 15 pasirenkamųjų kreditų. Paskutiniame semestre rašote disertaciją pagal savo pasirinktą specializaciją, skyriuje ar ligoninėje ar pramonėje.

Closeup of microscopeMichaelas Longmire'as / „Unsplash“

Į studentą orientuotas mokymasis

Mokymosi rezultatai pasiekiami per teminę į studentą orientuoto mokymosi aplinką, naudojant mokymo metodus, apimančius mokymo grupes ir namų egzaminus. Baigę studijas, turėsite įgūdžių formuluoti ir spręsti inžinerines biomedicinos srities problemas, diegti ir valdyti procesus ir sistemas bei vertinti medicinoje taikomas inžinerines priemones.

Tikslas

Biomedicininė inžinerija apima pagrindines inžinerijos, biologijos ir medicinos sąvokas, skirtas kurti novatoriškus metodus ir naujus prietaisus, medžiagas, implantus, algoritmus, procesus ir sistemas, skirtus įvertinti ir įvertinti technologijas; ligų prevencijai, diagnozei ir gydymui; pacientų priežiūrai ir reabilitacijai bei medicinos praktikos ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo gerinimui.

Tikslas

Biomedicinos inžinerijos mokymo programa palaiko ir palaiko inžineriją sveikatai, naudodama atitinkamą privalomų ir pasirenkamųjų kursų, išdėstytų trasos struktūroje, derinį. Tai įgalina atlikti išsamius ir plataus masto tyrimus.

Patekimo reikalavimai

 • Biomedicinos, elektrinės, fizinės, biologinės ar kompiuterinės inžinerijos, elektronikos ar fizikos arba lygiaverčio bakalauro laipsnis. Bakalauro laipsnis (lygus švedų „Kandidatexamen“) turi būti iš tarptautiniu mastu pripažinto universiteto.
 • Bent 30 ECTS kreditų matematikoje / taikomojoje matematikoje ir (arba) matematikos taikyme, įskaitant tiesinę algebrą, statistinę teoriją, vektorinius skaičiavimus ir sudėtingas funkcijas.
 • Bent 10 ECTS kreditų fizikoje, įskaitant mechaniką.
 • Anglų kalbos, atitinkančios anglų kalbos lygį Švedijos aukštesniajame viduriniame mokyme (anglų kalba 6 / B). Paprastai tai patvirtinama atliekant tarptautiniu mastu pripažintą testą.

Sausio mėn. Paraiškų teikimo etapas atrenkamas atsižvelgiant į trijų lygių nuopelnus (laipsnio tarifą). Jei reikia, tos pačios nuopelnų grupės kandidatai bus atrenkami burtų keliu.

 • 1 grupė: aukšta
 • 2 grupė: gerai
 • 3 grupė: žemas

Karjeros galimybės

Biomedicinos inžinieriai dirba visoje pramonės srityje ligoninėse, vyriausybinėse įstaigose ir tyrimų įstaigose, projektuodami įvairias medžiagas, prietaisus, algoritmus, procesus ar sistemas. Jie dažnai turi koordinavimo ar sąveikos funkcijas, o kai kurie dalyvauja mokyme. Biomedicinos inžinerijos magistro laipsnis taip pat yra oficiali antrosios pakopos studijų kvalifikacija. Daugelis mūsų absolventų tęsė mokslus daktaro laipsnio link.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

In close collaboration with the business world and society, Linköping University (LiU) conducts world-leading, boundary-crossing research in fields including materials science, IT and hearing. In the ... Skaityti daugiau

In close collaboration with the business world and society, Linköping University (LiU) conducts world-leading, boundary-crossing research in fields including materials science, IT and hearing. In the same spirit, the university offers many innovative educational programs, many of them with a clear vocational focus, leading to qualification as, for example, doctors, teachers, economists, and engineers. Skaityti mažiau
Linköping , Norrköping , Linköping , Linköping , Lidingö + 4 Daugiau Mažiau