Biomedicininės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Biomedicinos inžinerijos pramonė sparčiai auga ir yra viena perspektyviausių inžinerinių ateities sričių. Biomedicinos inžinerija atveria naujas karjeros augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes. Biomedicininės inžinerijos katedra (FBMI) - vienas iš jauniausių NTU "KPI" fakultetų, atsirado atsakant į laiko iššūkį.

Fakultetas traukia specialistus šiuolaikinėse biomedicinos inžinerijos, medicinos ir biologinės informatikos ir kinebnetikos srityse, fizinės reabilitacijos. Pasiruošimas studentams FBMI atlieka apie 130 aukštos kvalifikacijos specialistų fakulteto ir pirmaujančių mokslininkų NAS ir NAMS Ukrainos, įskaitant 2 dėstytojai, kurie yra pagerbti mokslininkai ir technologijos Ukrainos, 15 mokslų daktarų, 20 mokslų kandidatų. FBMI studentai praleidžia pramonės praktiką pirmaujančiose mokslinių tyrimų įstaigose, klinikinėse ligoninėse ir gamyklose Ukrainoje ir užsienyje. Fakulteto absolventai dirba tiek Ukrainoje, tiek užsienyje, užima pirmaujančių specialistų pareigas - su biomedicinos inžinieriais, programuotojų ir mokslininkų.

Struktūra

Fakultetas apima 5 skyrius

1. Biomedicininės inžinerijos katedra traukia "Biomedicininės inžinerijos" (specializacija "Klinikinė inžinerija") ir "Metrologijos ir informacinių-skaičiavimo sistemų" (specializacija: "Biomedicinos prietaisai ir informacijos matavimo prietaisai") bakalauro, magistro ir specialisto kvalifikaciją. sistemos ").

"Biomedicininės inžinerijos" mokytojų rengimas siekiant inžinerinių ir techninių žinių, įgūdžių ir gebėjimų kurti įrankius ir metodus, gamtinių ir dirbtinių biologinių objektų, mašinų, medžiagų ir medicinos produktų, technologijų ir techninių sistemų diagnostikai, gydymui, reabilitacija ir prevencija, taip pat programinės ir informacinės technologijos sprendžiant pagrindines biologijos ir medicinos problemas.

"Metrologijos ir informacijos matavimo sistemų" mokytojų rengimas yra skirtas metrologijos ir informacinių matavimo technologijų, standartizacijos, sertifikavimo ir kokybės vadybos srities išsamiam mokymui ir diagnostikos įrangos bei medicinos produktų, metrologinių parama techninėms sistemoms ir moksliniams tyrimams biologijoje ir medicinoje.

2. Biomedicinos kibernetikos katedra traukia specialistus specialybės "Informatika ir informacinės technologijos" specializacija "Informacinės technologijos biologijos ir medicinos".

Katedra rengia medicinos informacinių sistemų projektavimo, tobulinimo ir praktinio pritaikymo specialistus; medicinos robotai ir nanotechnologijos; medicinos sistemos kūno diagnostikai ir stebėsenai; medicininė kibernetika ir simuliacija; telemedicina.

3. Biologinės saugos ir sveikatos departamentas rengia specialistus "Fizinė reabilitacija" ir "Biomedicininė inžinerija" (specializacija "Reabilitacijos inžinerija"). Mokymas vykdomas tokiose srityse kaip biomedicininė inžinerija, prietaisai ir kompiuteriniai mokslai. Kadangi technologijos ir biologinė sauga, bioinžinerija ir restauracija remiasi medicinos technologijų, farmakologijos, nanotechnologijų ir kt. Tyrimo ir tobulinimo inžinerinių principų taikymu. Regeneracinė bioinžinerija taiko ląstelių transplantacijos, medžiagų mokslo, biochemijos, biologinės informatikos ir biomedicinos principus. kurti biologinius pakaitalus, kurie atkuria ir palaiko normalią funkciją ligoniams ir pažeistiems audiniams.

Kombinuotas regeneracinės bioinžinerijos ir biosaugos technologijų naudojimas siūlo naujus gydymo metodus pacientams, turintiems sužalojimų, ir tiems, kuriems reikalingi biologinės saugos ir sveikatos specialybės "Biomedicinos" fizinės inžinerijos "metu tam tikrų organų ir audinių pakeitimas dirbtiniu ir pacientų su kitais klinikinės problemos.

4. Kūno kultūros katedra yra Universiteto katedra ir atlieka kūno kultūros seminarų ir paskaitos kursus visų fakultetų studentams "KPI".

Departamento paskirtis - plėtoti naujas švietimo technologijas, siekiant tobulinti švietimo procesą kūno kultūroje, kontroliuoti NTUU "KPI" studentų ir dėstytojų funkcinę būklę ir sveikatą, ugdyti sveikus ir visapusiškai išvystytus ekspertus, organizuoti ir vykdyti klases Universiteto studentų fizinis lavinimas, pratybos ir sporto tobulinimas, pasirengimas įvairių lygių varžyboms.

5. Sporto tobulinimo departamento, kaip Universiteto akademinio padalinio, prioritetai yra švietimo proceso užtikrinimas su kūno kultūros katedros studentais ir skyrius darbui su sporto auklėjimo katedros studentų komandomis.

Sekcijiniai treniruotės vyksta futbolo, krepšinio, tinklinio, sporto aerobikos ir fitneso, lengvosios atletikos, plaukimo, imtynių, bokso ir kikbokso, sunkiosios atletikos, armatūros, šaudymo iš lanko, irklavimo, baidarių ir baidarių, triatlono, šachmatų, vandens polo. Katedros egzistavimo metu mokymo ir edukacinis darbas įgijo kokybiškai naują lygį, atspindintį pirmaujančių universiteto sportininkų pasiekimus.

Švietimo programos

Aukštojo mokslo lygiai: studentų mokymas FCT atliekamas keliuose aukštojo mokslo lygmenyse. Pirmajame lygmenyje (bakalauro I-IV metai) studentai įgyja fundamentalių žinių fizikos, matematikos, mechanikos, kompiuterių inžinerijos ir specialiųjų disciplinų srityse. IV metus jie gina bakalauro studijas ir gauna bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Antrame lygyje (Magistracy, V - VI metai) mokymas vyksta pagal magistro programą. Studentai yra apmokyti ir įgyti atitinkamus įgūdžius, įskaitant laboratorinę praktiką. Be to, studentai turi galimybę tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje, o vėliau - universiteto doktorantūroje.

Specialistų rengimo sąlygos: bakalauras (b) - 4 metai; Magistras (m) - 2 metai (standartiniai mokymo kursai bakalauro ir magistrantūros studijose), magistrantūros studijų / doktorantūros pakomitetis - 3 metai (4 metams pagal susirašinėjimo studiją).

Specialistų rengimas vyksta dieninių ir korespondencijos formų švietimo.

Mokymo ir laboratorijos bazė

Fakultetas įrengtas šiuolaikinėmis laboratorinėmis patalpomis:

- Medicinos prietaisų ir sistemų mokslo ir technikos laboratorija. Pagrindinės laboratorijos užduotys yra programinės ir techninės įrangos, medicinos prietaisų, technologijų programinės įrangos kūrimo, programinės įrangos kūrimo ir pritaikymo, mokslinių tyrimų atlikimo, praktinių įgūdžių įgijimo sąlygų kūrimas.

- Lab Web dizainas Web technologijas. Jos pagrindinės funkcijos suteikia studentams galimybę įgyti įgūdžių, susijusių su praktiniu įgytų žinių panaudojimu tema "WEB technologijos ir WEB-dizainas", atliekant mokslinius tyrimus informacinių technologijų, biomedicinos inžinerijos ir gyvosios gamtos mokslai, informacinių sistemų kūrimas ir interneto programos.

- Tarpžinybinė žmogaus kūno funkcinių atsargų laboratorija. Laboratorinės veiklos tikslas - praktiškai įgyjant žinių ir įgūdžių nustatant asmens fiziologinius parametrus, patikrinti studentų kompiuterines programas, nustatančias asmens fiziologinius parametrus, atliekant tyrimus ir fizioterapinius prietaisus bei metodus.

- edukacinė - mokslinė medicinos ir inžinerijos laboratorija.

Biomedicininės inžinerijos katedros pagrindai yra Nacionalinis širdies ir kraujagyslių chirurgijos institutas Amosov ir modernios klinikinės laboratorijos kitų institutų ir centrų Sveikatos apsaugos ministerijos ir NAMS Ukrainos; Institutas elektrotechnikos jiems. E. A. Патона, Ukrainos mokslų institutas Molekulinės biologijos ir genetikos, Nacionalinės mokslų akademijos Ukrainos, institutas problemų medžiagos medžiagų Francesčiovo Ukrainos mokslų akademijos instituto širdies ir kraujagyslių inžinerijos НТУУ "KPI", modernios laboratorijos ir gamybos patalpos.

Sudėtingų tyrimų realizavimo tvarka Fizinio ugdymo katedroje veikia "Funkcinės diagnostikos" laboratorija, kurioje vyksta didžiuliai mokytojų ir studentų tyrimai. Laboratorija sukūrė individualaus monitoringo priemones, siekdama įvertinti sveikatos būklės dinamiką ir reguliavimo ribos plotį.

Mokslinių tyrimų veikla

Pagrindinės fakulteto tyrimo sritys:

1. Biomedicininė inžinerija

2. Biomedicinos informatika

3. Gyvenimo mokslas

4. Sporto mokslas

5. Reabilitacijos inžinerija

6. Regeneracinė bioinžinerija

7. Biologinės saugos ir biologinio saugumo inžinerija

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 1898 the Kyiv Polytechnic Institute (Igor Sikorsky KPI) – is one of the oldest technical university of Ukraine, Europe and world.

Established in 1898 the Kyiv Polytechnic Institute (Igor Sikorsky KPI) – is one of the oldest technical university of Ukraine, Europe and world. Skaityti mažiau