Biomedicinos inžinerija (BME) yra inžinerijos principus ir dizaino koncepcijų taikymas medicinos ir biologijos sveikatos priežiūros tikslais (pvz diagnostikos arba terapinių). PME sparčiai vystosi ir gamybos svarbių naujovių, kad pagerintų mūsų gyvenimo kokybę. PME Laidos metu PPU buvo įkurta 1997 metais siekiant išlaikyti tempą su pasaulio pokyčius technologijų srityse, susijusiose su sveikatos priežiūros ir biomedicinos įrangą.

Pirmasis tokio pobūdžio Palestiną pME programa veda į bakalauro laipsnis Biomedicininės inžinerijos. Mokymo programa buvo parengta, kad tilptų į vietos medicinos bendruomenės poreikius; Todėl pagrindinis dėmesys skiriamas medicininių instrumentų ir jų naudojimą, be kūrimą ir priežiūrą.

PME Programos tikslai

  • Siūlo specializuojasi aukštąjį išsilavinimą įsteigta ir kylančios disciplinų mokslo ir technologijų srityje.
  • Teikti Palestinos sveikatos sektoriaus biomedicinos inžinierių, kurie turi mokslo teorijos įgūdžius ir gebėjimą teikti priežiūros paslaugas medicinos įranga.
  • Pasiruošimas tinkamai kvalifikacijos žmogiškuosius išteklius tose srityse, mokslo ir technologijų, ypač daug dėmesio skiriant kokybės programas.
  • Plėsti studijas ir remti mokslinius tyrimus ir profesines studijas, skatinant bendruomenės paslaugų ir dvišalius ryšius su pramone, vykdymo.
  • Plėtoti studentų asmenybės bruožus nacionalinio pasididžiavimo ir profesinės etikos per subalansuotą programą, kuri yra turtinga numatomų sudaryti neatskiriamą studentiško gyvenimo dėl kampusie popamokinės veiklos.
Programa mokoma:
  • Anglų
  • Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Palestine Polytechnic University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date