Biomedicininė inžinerija pagrindinis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicinos inžinerija (BME) yra revoliucinis ir naudingas sritis: Biomedicinos inžinieriai medicinos atradimų, kad pagerinti gyvenimo kokybę milijonams žmonių visame pasaulyje priešakyje. Kai kurie iš naujovių jie sukurtų yra dirbtinių organų, medicinos vizualizavimo sistemoms, lazerio chirurgija, kraujo analizatoriai, Automatinė paciento stebėjimą ir reabilitacijos įrenginius ir procedūras. Specialiosios sritys ląstelių ir audinių inžinerijos, biomechanikos, bioinstrumentation, ortopedinės inžineriją, klinikinę inžineriją, biomedžiagų, reabilitacijos inžinerija, Radiologinė, ir sistemos fiziologija. Programa yra orientuota į studentų sėkmė ir mūsų švietimo tikslai aprašyti, kokias absolventus iš pagrindinių darbų po baigimo.

Bio Med

Biomedicininės inžinerijos Faktai

  • Vakarų Naujosios Anglijos universiteto studentai gaminti apdovanojimai mokslinių tyrimų ir dizaino projektus. Visi mūsų vyresniųjų Dizaino per pastaruosius devynerius metus Projektai buvo paskelbti ir pristatyti regioninių arba nacionalinių techninių konferencijose.
  • Nacionaliniu, 20 proc biomedicinos inžinerijos absolventų eiti į medicinos mokyklą. Tuo Vakarų Naujosios Anglijos universiteto, reikalingi iki med kursai tilptų tiesiai į BME programą.
  • Trisdešimt aštuoni procentai studentų, studijuojančių biomedicinos inžineriją Vakarų Naujosios Anglijos universiteto yra moterys.
  • Daugelis mūsų studentų konkuruoti ir apdovanoti prestižiniais vasaros stažuotes visoje šalyje.

Lankstumas Per Curriculum

BME siūlo platų spektrą sričių specializacija, įskaitant jų kelius medicinoje ir gamyba. Pripažindamos tai, siūlome lankstumą Mūsų mokymo programa, kuri leidžia jums pasirinkti pasirenkant, kad jus domina labiausiai.

Idealiai Pasirengimo medicinos laipsnis

Jei jūsų karjeros planai apima medicinos mokyklą, biomedicinos inžinerijos jums svarbus. Mes siūlome puikias anksto medicinos konsultavimas ir galimybes įgyti klinikinė ekspozicija, vietos ligoninėse. Premedical kursai tilptų tiesiai į BME programą.

Biomedicinos inžinieriai turi unikalią galimybę tarnauti kaip tiltas tarp inžinerijos ir medicinoje. Sparti aukštųjų technologijų į visas medicinos specialybių išaugo inžinierių, kurie turi žinių tiek inžinerijos ir fiziologijos gylis paklausą. Biomedicinos inžinieriai padaryti didelį indėlį į visuomenę, gerinant pacientų priežiūrą ir galiausiai pagerinti gyvenimo kokybę kitiems. Vakarų Naujosios Anglijos universiteto teikia biomedicininės inžinerijos studentams su kieto inžinerijos fone ir nuodugniai suprasti žmogaus fiziologijos, anatomijos ir biologijos būtinas, kad būtų sėkmingai biomedicinos inžinierius. Mokymo programa yra skirta maksimalų lankstumą, leidžia studentams pasirinkti pasirenkamuosius kursus, kurie yra įdomūs. Į jaunesniojo ir vyresniojo metus, studentai pasirenka keturis "seka pasirenkant" du techninius pasirenkant, taip pat penkerius bendrojo lavinimo kursus, kurie atitinka Universiteto reikalavimą dėl etikos požiūriu serijos, istorija, estetika, integruota Liberalų ir profesinio mokymosi, kultūros studijos ir socialinius ir elgesio klausimus. Studentai susiduria su pagrindinių fiziologinių sistemų per kiekvieną iš galutinių keturis pusmečius per laboratorinius darbus, kursus ir per capstone Vyresnysis dizaino projektą.

Karjeros galimybės

Biomedicininės inžinerijos programa ne Vakarų Naujosios Anglijos universiteto, skirtos parengti studentus arba nedelsiant darbo arba priėmimo į pereiti ar medicinos mokykloje. Paklausa biomedicinos inžinierių auga, nes vis daugiau technologijų yra rasti savo kelią į visų medicinos šakų. Nuo biomedicinos inžinerijos laukas yra toks platus, daugelis mūsų absolventų pasirinkti specializuotis savo žinias absolventas ar profesinio mokyklą tęsti MS, PhD, ar MD laipsnį. Mūsų absolventai dirba medicinos prietaisų ir įrenginių pramonės, farmacijos įmonių, biotechnologijų bendrovių, mokslinių tyrimų infrastruktūra ir ligoninėse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This Western New England University website conveys a rich and powerful portrait of a special institution that provides outstanding educational opportunities for all students.

This Western New England University website conveys a rich and powerful portrait of a special institution that provides outstanding educational opportunities for all students. Skaityti mažiau