Bendroji chirurgija (ChM - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši dvejų metų, ne visą darbo dieną magistrantūros programa yra siūloma Karališkosios koledžo Edinburgo chirurgų ir Edinburgo universiteto ir yra mokoma tik internete. Abiejose institucijose anksčiau buvo derėtasi, kad būtų galima gauti apdovanojimų gaunančią magistrantūros programą, skirtą ankstyvo chirurginio mokymo rėmimui ir kaip galingas chirurgijos prekės ženklas.

Jums bus mokomi patyrę dėstytojai - visi pirmaujančios jų srities gydytojai - ir turėsite galimybę susipažinti su gerai apibrėžtais ir valdomais mokymosi ištekliais bei mokymo medžiaga, įskaitant neprilygstamą internetinę bibliotekos įrangą.

Iliustraciniai atvejai apims techninius įgūdžius ir procedūras bei pagrindines žinias ir klinikinius įgūdžius.

Surgery

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ši programa leidžia jums pasirinkti išplėstinius modulius, kurie atitinka jūsų paskelbtą specializaciją, ir remia jūsų studijas Karališkojo chirurgo koledžo (FRCS) egzaminams.

1 metai

Privalomi moduliai apims pagrindinius specialiųjų dalykų elementus, pavyzdžiui, chirurginę chirurginę operaciją ir kritinę priežiūrą, įskaitant chirurginio paciento vertinimą ir prieš ir (arba) pooperacinę priežiūrą.

Šie moduliai bus mokomi ir vertinami naudojant klinikinių problemų pagrindu pagrįstą metodiką, pagrįstą sistemine apklausa.

2 metai

Akademiniai moduliai ištirs mokslinių tyrimų ir mokymo metodiką, tuo pačiu suteikiant studentams galimybę tobulinti gebėjimus analizuoti paskelbtus įrodymus ir stiprinti jų interaktyvius bei rašytinius klinikų bendravimo įgūdžius. Studentai taip pat turės galimybę baigti akademinio tyrimo projektą 2-ajame metais, pvz., "Originalūs tyrimai" arba "Sisteminis apžvalga" atitinkamoje darbo srityje. Baigę programą, studentai skatinami skelbti savo studijas recenzuojamuose žurnaluose.

Studentai visoje programoje palaikomi per asinchronines diskusijas su e-mokytojais, kurie yra visi pagrindiniai savo srities gydytojai. Studentai taip pat gali naudotis dideliu mokymosi šaltiniu, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą. Rašytinis egzaminas (MCQ) vyksta antrus metus po pagrindinių modulių užbaigimo.

Karjeros galimybės

ChM teikia aukštesnįjį pasirengimą chirurgams, rengiantiems tarpdalykinio stipendijos egzaminą ir tiems, kurie artėja prie konsultacijų.

Patekimo reikalavimai

Medicinos mokslo laipsnis (MBChB arba lygiavertis), pripažintas Bendrosios medicinos tarybos. Jūs taip pat turėtumėte įsigyti MRCS (arba lygiavertį vertinimo etapą) ir būti bendrojo stažuotojo alt = "chirurgija (UK ST 5/6 arba lygiavertė).

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip dveji su puse metų. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau