Bakalauro pratybų mokslo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pratimai mokslai yra tyrimas, kaip žmogaus organizmas reaguoja ir prisitaiko prie fizinio krūvio. Praktikoje mokslininkai yra atsakingi už praktinių programų kūrimą ir įgyvendinimą plačiajai populiacijai. Jie dirba, norėdami pagerinti sportininkų veiklos rezultatus atlikdami fiziologinius įvertinimus ir naudodami šią informaciją, kad sukurtų veiksmingas mokymo programas. Jie taip pat dirba su visuotiniais gyventojais, kurie nori pagerinti jų sveikatą ir sumažinti ligų riziką. Pratimai mokslininkai taip pat gali specializuotis dirbant su tais, kurie jau anksčiau sirgo ligomis, tokiomis kaip nutukimas, širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, plaučių uždegimai ir vėžys.

Ką sužinosite

"Exercise Science" pagrindinis yra vienas iš 18 programų šalyje, kuri yra akredituota per Komisiją, kuri vykdo sąjunginės sveikatos švietimo programų akreditaciją (CAAHEP) ir kurią patvirtino Nacionalinė asociacija stiprybės ir kondicionavimo (NSCA)."Exercise Science" programoje gausite išsamų supratimą apie fiziologinius atsakymus į pratimus. Jūs turėsite tiek akademinę, tiek ir aktyvią mokymosi patirtį, kuri išmokys jus kurti ir įgyvendinti pratimų programas plačiajai populiacijai.

Mokymo planasMūsų išsami mokymo programa suteikia jums galimybę dalyvauti "Experiential Learning", kur jūs atliksite fiziologinius įvertinimus, kuriate individualizuotas pratybų programas ir padeda klientams pasiekti savo tikslus. Jūs dirbate grupės tyrimo studijoje ir prižiūrėsite stažuotę.

Priėmimo sąlygos

Norėdami prisijungti prie šios programos, pirmiausia įjunkite kolegiją kaip "Exercise Science Intent". Kai įvykdysite visus šiuos kriterijus, automatiškai bus perkeltas į "Exercise Science" pagrindą.

 • Užpildykite bent 12 kreditų "Brockport" koledže
 • Turite bent 2,75 bendrosios GPA
 • Užpildykite PES 335 su "C" arba geresne (paprastai priimtas 1-ojo semestro antraisiais metais)

3 3 Fizinės terapijos daktaras

Bendradarbiavimas su Upstate Medicinos Universitetu, ankstyvas sprendimas pagreitintas 3 3 Fizinės terapijos programos daktaro laipsnis leidžia baigti tiek savo bakalauro laipsnį iš College Brockport ir savo fizinės terapijos daktaro laipsnį tik šešerius metus.

Karjeros perspektyvaPraktikos mokslo laipsnis gali sukelti įvairias karjeros. Mūsų studentai dirba kaip:

 • Stiprumo ir kondicionavimo treneriai
 • Sporto galimybių vadovai
 • Asmeniniai treneriai
 • Bendrovės fitneso direktoriai
 • Širdies ir plaučių reabilitacijos specialistaiMūsų absolventai taip pat naudoja savo laipsnį, kad pradėtume save į aukštesniojo išsilavinimo aukštojo mokslo laipsnius tokiose srityse kaip:
 • Pratimai fiziologija
 • Fizinė terapija
 • Biomechanika
 • Profesinė terapija
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Skaityti mažiau