Bakalauro pratimų fiziologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip mankštos fiziologijos studentas, jūs išmoksite, kaip mankšta keičia žmogaus kūno struktūrą ir funkcijas. Jūs gausite tvirtą pagrindą pagrindiniuose ir taikomuosiuose moksluose ir pasinerkite į fiziologiją, anatomiją, kineziologiją, stiprumą ir palaikymą bei giminingą sveikatą.

Į mūsų programą įeina praktinė patirtis. Mūsų profesoriai ir absolventų tinklas atvers duris į neįtikėtinas galimybes šioje srityje. Mūsų studentai ne tik tiesiogiai dirba su treneriais ir sportininkais ONU lengvosios atletikos skyriuje, bet ir stažuojasi tokiose vietose kaip Cleveland klinika, Akrono bendroji ligoninė ir Ohajo valstijos universiteto lengvosios atletikos katedra.

Nuo pirmosios dienos būsite mūsų šeimos dalis. Jums patiks mažos klasės, saugus miestelis ir ilgalaikės draugystės. Mūsų palaikantys profesoriai su jumis susipažins. Jie padės jums kiekviename žingsnyje, kai jūs priimsite sprendimus dėl savo ateities.

107037_13.jpg

Tvirti rezultatai

  • 6 Mūsų fiziologinė mankštos programa yra viena iš šešių Ohajo valstijoje, kurią turi akredituoti Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija (CAAHEP).
  • 7 Mūsų stiprybė ir sąlyginė koncentracija yra viena iš septynių Ohajo valstijoje, kurią NSCA turi pripažinti kaip švietimo pripažinimo programą.
  • 90 Mūsų studentai džiaugiasi, kad daugiau nei 90 procentų priimami į giminingų sveikatos absolventų programas ir profesines programas.
  • 13: 1 ONU studentų ir dėstytojų santykis.

Pasirinkite koncentraciją

Mūsų programa suteikia jums lankstumo tyrinėti savo pomėgius ir apsigalvoti. Jūs neprivalote būti visiškai tikri dėl savo ateities planų. Kurėme savo mokymo programą, kad ji būtų aktuali daugeliui skirtingų profesinių karjerų. Galite pasirinkti dvi skirtingas koncentracijas: klinikinius ir reabilitacijos mokslus bei jėgą ir būklę / žmogaus savybes.

Klinikiniai ir reabilitacijos mokslai

Ši koncentracija subalansuoja kursinį darbą su taikomuoju mokymu (stažuotėmis ir reikiamomis stebėjimo valandomis) ir paruoš jus įvairioms giminingoms sveikatos profesijoms, įskaitant fiziologinę mankštą ar sportinę mankštą. Daugelis mūsų absolventų naudojasi šia koncentracija siekdami aukštesnio lygio profesinės kvalifikacijos kineziterapijos ar ergoterapijos srityse. Studentai, kurie žino, kad nori tapti lengvosios atletikos treneriu, gali kreiptis dėl 3 2 lengvosios atletikos treniruočių magistro programos į įvairius universitetus. Ši penkerių metų programa apima trejus metus ONU kad gautų fiziologijos bakalauro laipsnį, o po to dvejus metus kitame universitete - už atletikos mokymo magistrantūrą.

Stiprumas ir kondicionavimas / žmogaus savybės

Ši koncentracija siūlo sudėtingą mokymo programą, apimančią praktinę ir praktinę patirtį, ir paruošianti jus absolventų mokyklai ar įvairiai profesinei karjerai, įskaitant širdies reabilitaciją, įmonės ar visuomenės tinkamumą, ar darbą su kolegialia ar profesionalia sportininkų komanda. Derindami sudėtingas mokymo programas ir jūsų sunkų darbą, būsite pasirengę dalyvauti nacionaliniuose sertifikavimo egzaminuose, pavyzdžiui, tokiuose, kuriuos siūlo Amerikos sporto medicinos koledžas (ACSM) ir Nacionalinė jėgos ir kondicionavimo asociacija (NSCA). Atestacija išskirs jus iš varžybų, nes užtikrinsite griežtų nacionalinių praktikos standartų laikymąsi. 107033_4.jpg

Mokymosi rezultatai

Pagrindinės fiziologijos pratybos:

  • Sėdintiems ir treniruotiems asmenims atlikite įprastus pratimų fiziologinius įvertinimus (ty aerobinį pajėgumą, raumenų ištvermę, raumenų jėgą, lankstumą, kūno sudėjimą, širdies ritmą ir kraujospūdį), įvertintus įgūdžių įvertinimais.
  • Įgyvendinkite pratimų nurodymus, kad pagerintumėte sėdinčių ir treniruotų asmenų pratimus.
  • Įdiegti sėdimų ir treniruotų asmenų mankštos programavimo ir sveikatos stiprinimo programas.

Bus laikomasi šių standartų, kad būtų patenkinti nacionaliniai CAAHEP akreditacijos standartai:

  • Pratimų fiziologijos absolventai bus profesionaliai ir akademiškai pasirengę klinikiniam ir profesiniam pažymėjimui, įvertinamam išlaikymo lygiu
  • Pratimų fiziologijos absolventai bus akademiškai pasirengę antrosios pakopos ir magistrantūros programoms bei tiesioginiam įsidarbinimui, įvertinus absolventų įdarbinimo procentus.
  • Pratimų fiziologijos absolventai bus profesionaliai pasirengę pasirinktai mankštos fiziologijos karjerai, kuri bus įvertinta atlikus praktikų vertinimus, absolventų pasitenkinimo ir darbdavių apklausas.

Didžiausi pratimų fiziologijos specialistai tampa fizinės ar darbo terapijos specialistais, širdies ir plaučių reabilitacijos profesionalais, jėgos ir kondicionierių profesionalais, asmeniniais treneriais ar kūno rengybos profesionalais, įmonių sveikatingumo programų vadybininkais arba jėgos treneriais universiteto ar profesionalios sporto komandos nariais.

107032_3.jpg

Mokymo planas

Didžiausi pratimų fiziologijos studentai užima pagrindinę 57 kreditų valandų grupę, kad įvykdytų CAAHEP akreditacijos reikalavimus. Tada studentai pasirenka koncentraciją - arba klinikinius ir reabilitacijos mokslus, arba Jėgos ir būklės / žmogaus savybes - tai pareikalauja papildomų 12 kredito valandų. Kursai apima anatomiją ir fiziologiją, pratimų fiziologiją, senėjimo fiziologiją, patofiziologiją, sportinę mitybą ir papildymą, mankštos testus ir paskyrimą bei stiprumą ir kondicionavimą.

"Man tai buvo puikus pasirinkimas dėl mažos aplinkos, draugiškos atmosferos ir daugybės augimo galimybių."

Lindsey Inkrott, BS '16

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Skaityti daugiau

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Skaityti mažiau