Cluj visuomenės sveikatos mokyklos yra vienintelė visuomenės sveikatos programa mokoma visiškai anglų kalba visoje Vidurio ir Rytų Europoje.

Programa buvo sukurta siekiant parengti nepriklausomus specialistus visuomenės sveikatos srityje ne pagal aukščiausius standartus. Programa yra pritaikyti padengti kiekvieną visuomenės sveikatos lauke aspektą, tačiau taip pat leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į savo interesų sritį.

Be to, ši programa yra labai konkurencinga ir sudėtingas, tačiau palaikanti ir studentų orientuotą, su patyrusių dėstytojų ir mentorių, kurie siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą, vedantį į sėkmingų absolventų. Tai yra programa, skirta susieti mokymosi, mokymo ir mokslinių tyrimų, į tai, kaip gali būti taikomos teorinės žinios.

Programa siūlo įvairias karjeros perspektyvas ir profesinių galimybių naujoje, dinamiškoje ir sudėtingoje srityje.

Tokiu būdu, programa suteikia tarpdisciplininį požiūrį į visuomenės sveikatos kova su penkias pagrindines sritis: Sveikatos politika ir valdymas, socialiniai ir elgesio sveikatos, epidemiologijos, statistika, sveikatai ir aplinkai.

Programos

Griežtai struktūrizuoti akademinio mokymo, kuris acquaintes studentus su visuomenės sveikatos srityje, pradedant nuo pagrindinių žinių ir siūlo pakeliui į gilesnį supratimą apie konkrečių sričių interesams.

Speciali sukurta programa, kurioje teorinės žinios yra neatsiejamai susijusi su praktinės veiklos.

Globa programa Jums pasiūlyti paramą ir konsultacijas visais savo akademinio darbo aspektus.

Novatoriški mokymo ir mokymosi praktikos.

Patalpos

SPH biblioteka - apima daugiau kaip 1500 pavadinimų (knygų, periodinių leidinių, CD ir DVD), apimančias visuomenės sveikatos temomis, būdama viena iš didžiausių visuomenės sveikatos bibliotekų Rumunijoje.

Sukurta specialiai darbo aplinka atidaryta studentų naudojimui. Galite atvykti, jei norite dirbti jūsų projektams, mokytis, arba tiesiog bendrauti su kolegomis. Čia jūs turite prieigą prie kompiuterių ir didelės spartos belaidžio tinklo.

Epidemiologinio tyrimo laboratorija, kurioje studentai gali atlikti laboratorinius tyrimus.

Prieiga prie kompiuterių, tinklo jungtys ir technologija, kuri leidžia prieigą prie skaitmeninio turinio, interaktyvius metodus mokymo ir mokymosi, ir pašalina laiko ir erdvės apribojimus leidžiant bendravimą su studentais ir dėstytojais iš universitetų visame pasaulyje.

Karjeros galimybės

Visuomenės sveikata yra naujas ir įdomus laukas, kuris siūlo daug galimybių įsidarbinti, kad tiktų visiems interesams, poreikius ar gebėjimus.

Kaip visuomenės sveikatos specialistas, turėsite daug pasiūlyti darbo vietų perspektyvas, taip pat galimybę dirbti sudėtingoje ir dinamiškoje srityje.

Visuomenės sveikata yra apie prevencijos sveikatos problemas prieš joms įvykstant.

Taigi, jei manote, apdovanoti dirbti, siekiant pagerinti savo gyvenimą ir tie aplink jus gyvenimą, tada visuomenės sveikata yra už jus lauke.

Priklausomai nuo to, ar norėtumėte dirbti su skaičiais, atsakydamas į klausimus per mokslinių tyrimų ar tiesiog patinka dirbti su žmonėmis, kartu su žinių ir įgūdžių, įgytų per programą, galite siekti karjeros: Sveikatos politikos ir valdymo, sveikatos administracija, bendruomenės ir Elgsenos sveikatos, epidemiologijos, Biostatistika, profesinius ir aplinkos sveikatos, sveikatos skatinimas

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
3,600 EUR
- ne ES studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date