Mokslo Bakalauro visuomenės sveikatos

Visuomenės sveikatos studijų programą LST skirta studentams suinteresuotų pirmiausia sveikatos ir ligų profilaktika ir negalia gerinti. Programa misija yra pagerinti sveikatą visą gyvenimą. Programa orientuota į:

 • Nustatyti socialinių ir elgsenos sveikatą lemiančius veiksnius,
 • Plėtoti ir vertinant intervenciją ir politiką, padedančią gyventojų sveikatos gerinimo ir
 • Pasiruošimas specialistus lyderio pozicijas propagavimo ir visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai.

Baigus programą, studentai bus gerai kvalifikuotas magistrantūros studijų ir / ar lyderio vaidmens viešųjų ir privačių organizacijų. Šios organizacijos gali apimti ligonines, grupės praktiką, Bendrijos sveikatos centrus ir bendruomeninėms nepelno organizacijos, viešosios ir privačios korporacijos, pamatus, darbo vietose, mokyklose, kolegijose ir vietos, valstybės ir federalinės visuomenės sveikatos agentūrų.

GYVENIMO APRAŠYMAS

Visuomenės sveikata yra savaime tarpdisciplininis studijų sritis. Pavyzdžiui, pagrindiniai kiekybiniai disciplinų, pavyzdžiui, epidemiologijos ir biostatistiką yra būtini analizės plačiąja poveikį sveikatos problemų, leidžia mums pažvelgti anapus asmenims iki ištisų gyventojų. Ir, nes ligų profilaktikai yra visuomenės sveikatos centre, programa apima socialinį mokslą geriau suprasti su sveikata susijusių elgesio ir jų visuomenei poveikių.

Būdas, kuriuo sveikatos informacija yra sukurtas ir skleidžiami labai įtakoja asmenis, valstybės pareigūnams, organizacijas, bendruomenes ir visas populiacijas. Bendravimo įgūdžiai leidžia mūsų studentams identifikuoti situacijas, kanalų, pranešimų ir priežastis, kurios paskatins asmenis klausytis, suprasti ir naudoti informaciją apie sveikatą. Ir, nes sėkmingai visuomenės sveikatos pastangos turi būti vadovaujama kurie gali mobilizuoti, koordinuoti ir tiesiogines bendradarbiavimo veiksmai per sudėtingų sistemų, mūsų studentai gauna intensyvus kursinių kokybės valdymo ir vadovavimo.

Nors yra keletas privalomų ir rekomenduojamų kursai visuomenės sveikatos pagrindinių, studentai vis dar turite lankstumą mokymo programą imtis kursus ypatingos svarbos. Pavyzdžiui, mokiniai gali pageidauti vykdyti papildomą kursinių paauglių sveikatos, moterų sveikata, gerontologijos, biologijos, aplinkos mokslų, kriminologijos, tarptautinių ir kultūriniai tyrinėjimai, miesto studijų, Lotynų Amerikos studijų, psichologijos, sociologijos, komunikacijos ar mokslinių tyrimų metodus.

Absolventų kompetencijos

 • Rinkti ir analizuoti gyventojų pagrindu duomenis spręsti problemas visuomenės sveikatos
 • Studijų ligos modelių žmonių populiacijose
 • Nustatyti socialinių ir elgsenos veiksniais sveikatai
 • Kurti, administruoti ir vertinti visuomenės sveikatos programas ir politiką socialinių pokyčių
 • Rinkti, tvarkyti ir pateikti visuomenės sveikatos informaciją
 • Valdykite ir vadovauti kitiems bendram problemų sprendimo, sprendimų priėmimo, atskaitomybės ir programų kūrimo ir vertinimo
 • Pademonstruoti etinius sprendimus, vertybes ir profesinę praktiką
 • Atpažinti sistemos lygio sprendimus ir / ar veiksmus ir kaip jie įtakos tarp individų, grupių, organizacijų ir bendruomenių santykius
 • Studentai, sėkmingai baigę šią studijų programą turi teisę sėdėti už nacionalinės sertifikavimo egzaminą tapti sertifikuotos Sveikata Švietimas specialistai.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date