Bakalauro Visuomenės Sveikatos

Saint Francis University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Visuomenės Sveikatos

Saint Francis University

Visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis

Tai Kontaginis; Perduok žinią!

Su judėjimu, skirtu mūsų tautos ir sveikatos priežiūros sistemos gerinimui, yra įdomus laikas apsvarstyti visuomenės sveikatos laipsnį. Pranciškui siūlo visuomenės sveikatos laipsnį įdėta į laisvųjų menų tradicijos, pabrėžiant asmeninius ir profesinius etikos ir pagrįstas Universiteto šalies mastu pripažintą pranciškonų misiją. Be to, šventojo Pranciškaus siūlo takelių daugybė, leidžianti studentams specializuotis savo visuomenės sveikatos laipsnį ir gauti arba mokslų ar bakalauras bakalauras.

Pradėkite tyrinėti savo specializuotą sveikatos apsaugos laipsnį šiandien ...

Sveiki, būsimieji studentai!

Sveiki atvykę į įvairių ir naudingas pasaulio visuomenės sveikatai!

Nesvarbu, ar jūsų interesai jau orientuota į visuomenės sveikatos ar jūs tik žinau, kad norite karjerą, kur Jūs galite padėti žmonėms ir poveikį sveikatai, visuomenės sveikatos verta antrą išvaizdą. Prašome susisiekti su mūsų priėmimo biuru, suplanuoti kelionę, aplankyti atvirą namą arba susisiekti su manimi, norėdami sužinoti savo interesus.

Dr Theresa Horner

Ieškote sudėtingos sveikatos priežiūros karjeros su įvairove?

Kas yra visuomenės sveikatos? Visuomenės sveikata prasideda bakalauro laipsnį, kad rengia jums dirbti su žmonėmis, pagerinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir padaryti skirtumą savo gyvenimą. Tai yra sparčiai auganti lauke su įvairių pradinio lygio darbo vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Ką aš išmokti daryti? Jūs išmoksite suprasti, kaip žmonės priima sprendimus dėl savo sveikatos ir naudojant šias žinias, galite padėti jiems priimant sveiką pakeitimus. Jūs taip pat gali padėti žmonėms pereiti sudėtingą sveikatos apsaugos sistemą, atsakyti į klausimus apie sveikatos draudimą, projektavimo sveikatos programų, valdyti projektus ir interpretuoti ir versti mokslinę informaciją visuomenei. Jūs tapsite nustatyti galiojantį sveikatos duomenis ir veiksmingas programas, renka ir raštu dotacijas, todėl kompleksinius sprendimus, sprendžiant sveikatos galvosūkius ir kurti sveikatos ugdymo ir rinkodaros medžiagą, pavyzdžiui, filmus, skrajutes, plakatus ir daugiau ekspertų.

Kur galiu gauti darbą po baigimo? Daugelis organizacijų samdyti visuomenės sveikatos specialistams, pavyzdžiui, vyriausybinių organizacijų, universitetų, ligoninių, gydytojo biurų, nevyriausybinėms organizacijoms, ar mokyklose. Kaip visuomenės sveikatos specialistas, keletas iš daugelio sričių, galite dirbti yra motinos ir vaiko sveikatos, reagavimą į nelaimes ir pasirengimą, infekcinių ligų tyrimą, mokslinių tyrimų, aplinkos sveikatą, darbo sauga, prievartos prieš vaikus sąmoningumą ir sumažinti Bendrijos sveikatos ir tt

Ką daryti, jei aš jau turiu pagrindinis? Tai puiku, jūs jau turite karjeros kelią, bet jūs galite norėti ištirti, kaip visuomenės sveikatos nepilnametis gali nustatyti jums be konkurencijos. Jei jūsų pagrindinis yra kitoje Sveikata Mokslas srityje, jums gali tekti tik keletą papildomų klases nepilnamečio. Jei jūsų pagrindinis yra programos už sveikatos mokslų, tik penkias klases duos jums visuomenės sveikatos nepilnametį.

Domina priešprofesionalus?

Mokslų bakalauras Visuomenės sveikatos duos jums pranašumą taikant į išplėstinę švietimo: "Medicinos mokyklos yra labiau imlūs įvairesnių bakalauro išsilavinimą. Iš tiesų, jie yra skatinami kursai elgsenos ir socialinių mokslų, įskaitant visuomenės sveikatos ir epidemiologijos ".
Šaltinis: Riegelman R., Kirkwood, B. (2015) Visuomenės sveikata 101, antrasis leidimas. J & B mokymasis. p. 183.

Kaip sveikatos priežiūros specialistai, mūsų tikslas - šviesti bendruomenę apie sveiką praktiką, bendrauti su mūsų pacientais, kad geriau suvoktų, ką turime daryti kaip specialistus, kad padėtų jiems, taip pat gydytų sergančius ligonius. Šios sąvokos supratimas yra priežastis, kodėl uždirbti bakalauro laipsnį visuomenės sveikatos srityje.

Visuomenės sveikata kartu su aukštesniu laipsniu bet kuriuose moksluose rodo, kad turite taikomų įgūdžių, kad susietumėte tai, ką išmokote ir kaip išmokysite kitų sveikesnių praktikų. Tai taip pat padaro jus labiau tinkamą kandidatą į aukštąjį išsilavinimą ir profesines programas, tokias kaip medicinos mokykla, stomatologijos mokykla ir vaistinė. Tai rodo, kad jūs suprantate daugiau nei mokslo sąvokos, bet jūs suprantate viešą klausimą apie tai, kokia yra sveikata ir kaip mes galime šviesti bendruomenę ir praktiškai taikyti prevencinę mediciną.

Kai MCAT pereina į holistinį požiūrį įtraukdama psichologijos ir sociologijos dalykus, mes matome, kad medicina ne tik ieško stipraus mokslo komponento, bet ir taikomų žinių apie sveikatą ir bendrą sveikatą, nesvarbu, ar tai yra per prevenciją ar švietimą . Visuomenės sveikatos laipsnis padeda tenkinti tuos tikslus ir užtikrinti holistinį požiūrį į jūsų sveikatos ugdymą.

Mūsų visuomenės sveikatos programa suteikia studentams:

  • Visą semestrą lauko patirtimi per įvairių organizacijų;
  • Aukštos kvalifikacijos visuomenės sveikatos fakultetas, atstovaujančių platų visuomenės sveikatos specialybių;
  • Individualizuota akademinis konsultavimas dėl kryptingos karjerai;
  • Mažos klasės dydžių, kurie leidžia asmeniniam dėmesį ir paramą; ir
  • Galimybės tyrimus.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta September 13, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2018
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
33,856 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Loretto, Pennsylvania
Pradžia: Rgp 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Loretto, Pennsylvania
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
2017-18 Mokymas / Mokesčiai (Metiniai Iš viso): Mokestis vienodo dydžio (12-18 kreditų per semestrą)